Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 611
  • 13 845
# 7 305
Кой знае колко хейт и каква травма ще получи сега момчето заради раздухването на тази му постъпка, която едва ли някой одобрява.
Виж целия пост
# 7 306
Стига сме обсъждали този пост. Наистина е много неприятно.
Виж целия пост
# 7 307
Неприятно е, но това е днешната реалност.
Пазете си децата и ги пазете не само от педофили, но и от "звезди" като Валерия.
Сега разбирам защо Елена я обвиняваше, че обича повече животните от хората.
Ами вярно е. Толкова да нямаш разбиране и толерантност към едно дете, а пак да говориш за кучетата си, наред с голата снимка.
Аз лично съм много потресена. Знам, че е леко невъзпитана и с голямо самочувствие, без особено покритие, но все пак я харесвах. Не очаквах това от нея.
Не я "хейтвам", просто съм разочарована. Frowning1
Виж целия пост
# 7 308
Аз не можах да разбера последно на 28 ли е или 41?? 🤔
На 28. Друг Александър Младенов излиза в Гугъл сърча, който е на 41.
Виж целия пост
# 7 309
Педофилията е нещо страшно и дебне отвсякъде. Валерия е постъпила изключително глупаво, неразумно и незряло, като е публикувала публично снимка на дете. Стана ми жал за нея, защото не е домислила, действала е емоционално и много бързо вероятно и сега ще плати жестоко. Дано няма последици за детето и семейството му.
Виж целия пост
# 7 310
Сетих се още нещо. Хващам се на бас, че този тъп хлапак не е първият и единствен момък, който е решил да "зарадва" Валерия като и подари лика на достойнството си. Защото това е обичайна практика на един особен, малко по-сбъркан контингент от ползвателите на социалните мрежи. Те си въобразяват, че много радват дамите с това и ще получат специално внимание за щедростта си. Що не показа нечий друг, по-достоен за внимание, ми на дете? Бляк, взе да ми става гадно чак!
Виж целия пост
# 7 311
Стига с тази жал към Валерия. Качва половите органи на непълнолетен, защото се била ядосала и да въведе ред и справедливост по нейните си принципи, вбесено говори как на бременна жена ще ѝ се върне от Бог неясно какво, защото не може да си гледа животинката вече, държи се тенденциозно безпардонно и ѝ се прощава, защото видиш ли било смелост и откровеност. Не. Просто е истерична и незряла 25-годишна жена, която сега носи последиците на последователните си глупави и градиращи към все по-голямо безумие действия.
Стига сме прощавали на слабичкото и крехко красиво девойче с очи на сърничка, защото ако го беше направил който и да е друг, щеше да е нещо страшно. Безумно е.
Виж целия пост
# 7 312
Безспорно е безумно и наистина не разбирам призивите, никой не виждам да и прощава и да хвали постъпката и. 🙄
Виж целия пост
# 7 313
Благодаря за разяснението за възрастта.

На мен ми се вижда млад, а съм само няколко години по-голяма от него. Мисля се, че на този съвсем няма да му е до женене и ще отблъсне от участие малко по-възрастните участнички, които на мен са ми по-интересни.
Виж целия пост
# 7 314
Много зависи какви са целите на Тушев. Simple Smile Може би е време за един по-страстен сезон като отношения, а не само като целувки.

Благодаря за разяснението за възрастта.

На мен ми се вижда млад, а съм само няколко години по-голяма от него. Мисля се, че на този съвсем няма да му е до женене и ще отблъсне от участие малко по-възрастните участнички, които на мен са ми по-интересни.
Виж целия пост
# 7 315
Колко прост трябва да си, за да качиш нещо подобно в публичното пространство, ако ще и 100 последователи да имаш. Браво за реакцията на Инстаграм. Разпространяването на такива материали е едно от най-тежките престъпления в световен мащаб и като нищо няма да си остане само с изтрития профил. Повръща ми се.
Виж целия пост
# 7 316
Колко прост трябва да си, за да качиш нещо подобно в публичното пространство, ако ще и 100 последователи да имаш. Браво за реакцията на Инстаграм. Разпространяването на такива материали е едно от най-тежките престъпления в световен мащаб и като нищо няма да си остане само с изтрития профил. Повръща ми се.
Не е нужно да си прост, стига да си фанатик.
То добре, че Евгени не е баш тая световна звезда, за която ни го представиха, инак има надълго и нашироко да се обяснява как годеницата му качва детска порнография в ИГ от малоумие, че с фанатизъм съвсем не върви да се оправдава. Тогава не знам какво би станало с безусловната, нали, любов.
Виж целия пост
# 7 317
Безплатен съвет към инфлуетика - ако сте решили публично да обявявате, че Евгени и Валерия са разделени, сега е моментът.
Виж целия пост
# 7 318
Какво е и********а?
Виж целия пост
# 7 319
https://www.influentica.bg/bg , забранена дума във форума, че като я спомена и до няколко часа я няма Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия