Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 598
  • 13 845
# 7 380
Ако на Валерия грам ѝ пукаше за детето, щеше да отдели 5 минути и да пише на майка му какво се случва. Да поставиш дете в риск е безумно, може въобще да не стигне до майката по този начин, да го види педофил, да го тормозят други деца.   Най-малкото можеше да помисли за животните си, вярвам, че не го прави от лошо, но ѝ липсва емпатия и е адски първосигнална. Дано ѝ върнат профила все пак, защото от него печели и влага в животните, а тя да си е помислила през това време защо се стигне до това положение.
Виж целия пост
# 7 381
Гледахте ли втора част на разговора м/у Дениз и Александра в ютуб? Александра директно си каза, че Виктор е спал с някоя от участничките (заглушиха я, но ми се стори, че каза "Вики") и също довърши, че в реалността никога не би обърнала внимание на Виктор, защото е простоват човек Simple Smile Ааа, каза, че той й се е слагал след края на снимките, обадил й се да отрече, че е бил обвързан докато са снимали предаването.
Виж целия пост
# 7 382
Гледахте ли втора част на разговора м/у Дениз и Александра в ютуб? Александра директно си каза, че Виктор е спал с някоя от участничките (заглушиха я, но ми се стори, че каза "Вики") и също довърши, че в реалността никога не би обърнала внимание на Виктор, защото е простоват човек Simple Smile Ааа, каза, че той й се е слагал след края на снимките, обадил й се да отрече, че е бил обвързан докато са снимали предаването.
И после го призна пред Клашъра 😂
Уау, ако е Вики (не Капитонова очевидно), шокът ще е пълен. Беше предпоследната заподозряна след Елвира.
Виж целия пост
# 7 383
Коя беше Вики от първи сезон, с която евентуално Виктор е спал? Не помня друга освен Капитонова
Виж целия пост
# 7 384
И още нещо да напиша, пак във връзка с образованието и безопасността в Интернет пространството.
Вече писах, че се преподава в училище.
Но освен в училище, Валерия е учила и в университета какво е допустимо да се публикува, защото е учила специалност Реклама.
Няма икономическа специалност, в която да няма предмет Право и за изпита ти дават един списък със закони, започващ с Конституцията, четеш и наизустяваш.
Казвам го, за да се види, че образователната ни система не е толкова лоша, колкото я изкарват и наистина дава нужните знания.
Вече друг е въпросът, че Валерия вместо да си ги спомни тези неща, реши да натрие носа на тези, които твърдяха, че няма да е добра майка. Само че, вместо да направи нещо благотворително за деца, като Микаела например и така да изтъкне способностите си, тя реши да го направи чрез очерняне на други родители. Няма как човек да стане по-бял, като мята кал по другите.
Яд ме е, че дори аз се подведох по миловидната физиономия и приказките за каузи.
Виж целия пост
# 7 385
Маестрото Абсолют на участие:



По стъпките на Васко Василев. Simple Smile

Това за жената-поезия тръгна от Елена. Когато към края на предаването вярваше, че няма как да не избере нея, му каза, че си е взел жена-поезия. Simple Smile Колко е била заблудена, горката. Simple Smile
Виж целия пост
# 7 386
Детска работа е това, което е направило детето и Валерия определено не е трябвало да изтипосва снимка, доста незряла и необмислена нейна постъпка. Надявам се да е свалила всичко и да си вземе поука.

Само разбрах за случката, коментари не съм чела и май нямам намерение. Че и сега виждам глупости от рода, че някой защитавал Валерия, само защото е хубава, и не ми се четат страници такива. Валерия не е перфектна и прави глупости като всеки един човек. Не бих я защитила за глупостите, които прави, и съм я критикувала не веднъж. Ама хейтът по нея много пъти няма общо с действията й Joy

ПП: Елена каза на Евгени, взел си си жена поезия. Е, още не си я взел де, ама... И т.н. Не сме го измислили ние.
Виж целия пост
# 7 387
Нямаше възможност да се осъзнае Валерия и да си махне сама публикацията - профилът ѝ е занулен и към момента.
Детски голи снимки е едно от нещата, за което махат профили веднага.

Упреците към нея този път са напълно заслужени - постъпката ѝ е недопустима.
Виж целия пост
# 7 388
Видях вчера сторито на Валерия понеже често си разцъквам, а нея я следвам. Е, радвам се, че вече не я следвам, защото профила ѝ е с бан. Оценявам постъпката ѝ като дълбоко грешна. Тъпашка постъпка, пълна недомислица от страна на Валерия.

Темата за децата в интернет си е голяма и тежка, ще се налагат регулации там тепъърва. Имам мнение, информирам се по темата, но няма да коментирам в контекста на постъпката на Валерия.

Чета ви и се чудя откъде такова дълбоко желание за дракане спрямо други потребители. Откъде такива токсични умозаключения и даване на генерални оценки. Не говоря за участниците в шоуто, а спрямо други потребители.

За да се придържам към темата ще кажа, че въпреки симпатиите ми към Валерия, тази постъпка я оценявам като много лоша. Границата ми на толерантност към изцепки беше премината и Валката получава cancel от мен. Пускам официална молба за заличаване от списъка на валеристките. Което обаче не означава, че ми се четат безкрайни брадвежи, измислици и обиди по повод на въпросната. Нито пък значи, че ще спра да драчкам Еленка, към която симпатии никога не съм имала.
Виж целия пост
# 7 389
Камелия е, Елена снима от задната седалка.
Виж целия пост
# 7 390
И какво лошо има една жена да има самочувствие и да го показва?
Елена харесва себе си, счита се за жена-поезия, ами това е чудесно.
Млада, хубава, жизнерадостна, с талант за писане... правилно се е самоопределила, макар и да го каза на шега.
И това, че Евгени нямаше да има проблеми с битовизмите, също е вярно.
Елена живее самостоятелно от доста време, плюс че в някаква степен се е грижила и за къща, градина, и за брат си.
Освен това хора, които от малки учат в друг град, много рано стават самостоятелни на битово ниво. Предполагам, че наистина знае да се оправя с битовизмите, което не е маловажно за мъж, искащ дом и семейство.
Но на него като гледам, не му трябва нито жена-поезия, нито изобщо жена за къщата в Пловдив, както разправяше, а младо, хубаво гадже за срещи.
Тази и реплика така и щеше да се забрави, ако тук не се повтаряше непрекъснато, но аз като я видя не я възприемам като ирония, а наистина вече за мен тя е жена-поезия.
От дефекта, който се опитвате да и лепнете, създавате ефект. Така става понякога. Wink
Виж целия пост
# 7 391
И какво лошо има една жена да има самочувствие и да го показва?
Елена харесва себе си, счита се за жена-поезия, ами това е чудесно.
Млада, хубава, жизнерадостна, с талант за писане... правилно се е самоопределила, макар и да го каза на шега.
И това, че Евгени нямаше да има проблеми с битовизмите, също е вярно.
Елена живее самостоятелно от доста време, плюс че в някаква степен се е грижила и за къща, градина, и за брат си.
Освен това хора, които от малки учат в друг град, много рано стават самостоятелни на битово ниво. Предполагам, че наистина знае да се оправя с битовизмите, което не е маловажно за мъж, искащ дом и семейство.
Но на него като гледам, не му трябва нито жена-поезия, нито изобщо жена за къщата в Пловдив, както разправяше, а младо, хубаво гадже за срещи.
Тази и реплика така и щеше да се забрави, ако тук не се повтаряше непрекъснато, но аз като я видя не я възприемам като ирония, а наистина вече за мен тя е жена-поезия.
От дефекта, който се опитвате да и лепнете, създавате ефект. Така става понякога. Wink
Аз признавам, че съм го изпуснала този момент в предаването, но наистина ми звучи да го е казала на шега за себе си. Обаче, тук така я нарекоха подигравателно. Защо?! Аз също смятам, че това определение и отива и не е редно красивите думи да се изопачават.
Виж целия пост
# 7 392
Самочувствието е хубаво нещо, но ако е реалистично. Да можеш да оценяваш и силните и слабите си страни адекватно. Здравото самочувствие предполага да мислиш и за себе си, и за другите - с емпатия.
Виж целия пост
# 7 393
По отношение на здравословното самочувствие и самоувереност в моите очи двете главни героини достигнаха до “реми”. Нито една от двете не е здравословен образец и това е съвсем нормално, предвид че са били избрани, за да правят сеир в един комично-абсурден формат.
Виж целия пост
# 7 394
Спрях да харесвам Валерия някъде от епизод 4-5 /когато, между впрочем, в спойлерната тема все още за избраница се спрягаше Елена – това го пиша в защита на тезата, че съм почнала да недолюбвам Валерия не от съжаление към „губещата”/. Спрях да я харесвам, защото у Валерия видях известна доза простотия, голяма доза озлобление към хората и доста голяма неуравновесеност. И точно изброените три неща приемам, че са причина за коментираната в момента постъпка. НЕ бях изумена как е могла да го направи. Струва ми се толкова в нейн стил. За съжаление на тези, които и в бъдеще ще се сблъскват с нея или ще стават жертва на нейните крайности и непремерени поведение и изказ.
Аз съм скептик и вярвам, че по отношение на Трудните Характери нещата вървят от лошо към по-лошо, а не от лошо към добро. Затова не вярвам и, че „като порасне”, поведението и ще се промени към по-добро. Дано не съм права, ама Животът ми показва, че май съм.
Надявам се за детето и семейството му цялата тази идиотия да няма фатални последствия. Защото е възможно.

Коя беше Вики от първи сезон, с която евентуално Виктор е спал? Не помня друга освен Капитонова
Освен Капитонова имаше още една Виктория, която в коментарите наричахме Малкото Вики – мисля, че имаше украинска жилка в произхода. Доста висока. Стоеше повече в миманса. При индивидуалната си среща с Виктор беше много притеснена и обрана и май само на нея не даде роза по време на срещата. А тамошното Габи /или някоя от другите/ я коментираше, че не можело на среща с мъж да отидеш с „шляпки” /понеже въпросното Вики отиде с равни ежедневни сандали/.  Индивидуалната среща беше пикник.
Не съм гледала втора част от подкаста на Дениз с Александра, но може би там, където са заглушили Александра, е казала Венета /пияндето/, а не Вики, защото и Дениз преди време беше говорила за преспиване на Виктор след предаването с една от ергенките и Венета най пасваше на историята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия