Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 627
  • 13 845
# 7 215
Сашето да не е в сенчестия бизнес, че нищо не излиза за него. Joy
Виж целия пост
# 7 216
Е, как пък разбрахте, че се боядисвал?!? 🤣 На мен ми се струва естествен цвета на косата.
Виж целия пост
# 7 217
Пишеше, че е в транспортния бизнес.
Виж целия пост
# 7 218
Аз затова ровех за нещо,свързано с транспорт и открих ADAC,ама знам ли...
Виж целия пост
# 7 219
Ще му дам шанс на Рапунцелчо.  Да го видя как действа с момичетата. Но Генчо вдигна много високо летвата, не мисля, че някой ще го задмине по идиотия.
Виж целия пост
# 7 220
На мен на външен вид ми харесва много новият ерген. Дано не се окаже дришльо Simple Smile
Виж целия пост
# 7 221
Аз затова ровех за нещо,свързано с транспорт и открих ADAC,ама знам ли...

Адак експрес се управлява от човек над 40 години, а на този бузанчо със сигурност наборът му не отива натам.
Виж целия пост
# 7 222
Този новият ерген, не е ли виждал Поли от миналият?! Струва ми се, че доста биха си подхождали само на базата от промото.
Що не се вземат?! Да пробват поне, пък каквото стане 😅
Виж целия пост
# 7 223
Честно казано, сефте ерген да ми задържи вниманието за малко повече от 3 секунди.
Не ми е гаден, а даже си изглежда добре момчето.
Тъкмо и някакво разнообразие, в българския формат на предаването не е имало светли мъже досега.
Виж целия пост
# 7 224
И аз не съм кой знае колко очарована от новия ерген, но няма нужда да бъде оприличаван на "кюфте" ...
Симпатичен е, просто не е мой тип. Струва ми се, че ще излезе остроумен и готин, но да видим.
Виж целия пост
# 7 225
Вие сещате ли се за успешен, ръководещ и ключов предприемач, който:
а) да може да се откъсне за два месеца от бизнеса си и да няма контрол над делата си;
б) сериозен, правещ милиони мъж - да се устреми към риалити и да се прави на шут?
И аз не!

Тези шефчета с холдингите, вдигащи стационарни телефони ги има само по турските сериали.
Виж целия пост
# 7 226
Това ще да е новата версия на Пламен Медаров от ВИП Брадър 2013.
Виж целия пост
# 7 227
Добър ден, ерген- коментиращи 😊 Не се включвах досега, защото открих темата едва към края на сезон 2, но за Ерген 3 се вписвам. Молба към някоя съфорумка с достъп до учредителни документи в ТР. Открих една фирма, която би могла да е, или не 🤔, свързана с новия ерген, но нямам достъп до документите в регистъра.  Авиогруп БГ ООД с управител Александър Петров Младенов. Може и прекалено съвпадение да е, но все пак...
https://papagal.bg/eik/175268878/b592
Виж целия пост
# 7 228
Щом има три сестри, може да ги вкарат за съветнички по някое време. Дали е най-малкият, глезанчото/пакостник в семейството или пък е най-големият и сериозник сред 5-те деца?
След изминали два сезона има потенциал някоя от отхвърлените 47-48 девойки, жадни за онлайн внимание, да повтори участие.
Виж целия пост
# 7 229
Този новият ерген, не е ли виждал Поли от миналият?! Струва ми се, че доста биха си подхождали само на базата от промото.
Що не се вземат?! Да пробват поне, пък каквото стане 😅
Тя изглежда по-стара от него, а и много бъбрива.
От миналия сезон, според мен най-много му подхожда Меган.
(Напълно хипотетично говоря, тя май беше казала, че вече има приятел.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия