Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 590
  • 13 845
# 7 440
Аз говоря от една страна като зрител какво ми е било приятно да гледам.
И от друга, аз лично харесвам такъв тип срещи. Нудист съм, ц*ц* и даже други органи на плажа не ми пречат. Обичам природа, пикници.
Хареса ми и градската разходка с Валерия като вид среща, също е нещо хоето харесвам да правя.
Предпочитам някой да каже нещо интересно, пък макар и да сбърка някоя дума, отколкото да мяучи за сърчица, очички, гледчици или да мълчи като пукал.
Разбира се, хората обичат да гледат и до преживяват различни неща. Затова и предполагам ще има пак различен вид срещи.
Елена поне се беше вкарала във филм, което всички влюбени хора правят в някаква степен.
А Евгени какво и към кого е чувствал през цялото време, още не мога да преценя. Много фалш видях в него след края на предаването и разминаване в думите му.
Виж целия пост
# 7 441
Направо вече байгън от тая Елена! 🤯
Виж целия пост
# 7 442
Аз говоря от една страна като зрител какво ми е било приятно да гледам.
И от друга, аз лично харесвам такъв тип срещи. Нудист съм, ц*ц* и даже други органи на плажа не ми пречат. Обичам природа, пикници.
Хареса ми и градската разходка с Валерия като вид среща, също е нещо хоето харесвам да правя.
Предпочитам някой да каже нещо интересно, пък макар и да сбърка някоя дума, отколкото да мяучи за сърчица, очички, гледчици или да мълчи като пукал.
Разбира се, хората обичат да гледат и до преживяват различни неща. Затова и предполагам ще има пак различен вид срещи.
Елена поне се беше вкарала във филм, което всички влюбени хора правят в някаква степен.
А Евгени какво и към кого е чувствал през цялото време, още не мога да преценя. Много фалш видях в него след края на предаването и разминаване в думите му.
Точно така - всички влюбени се вкарват във филми. Ако любовта винаги беше споделена, светът щеше да е много хубав, но не е. Поне филмът, в който Елена беше главната героиня, беше изключително завладяващ. Щом и Евгени, който уж не беше влюбен в нея, се увлече в романтиката и, значи добре и се е получило.
Виж целия пост
# 7 443
Аз говоря от една страна като зрител какво ми е било приятно да гледам.
И от друга, аз лично харесвам такъв тип срещи. Нудист съм, ц*ц* и даже други органи на плажа не ми пречат. Обичам природа, пикници.
Хареса ми и градската разходка с Валерия като вид среща, също е нещо хоето харесвам да правя.
Предпочитам някой да каже нещо интересно, пък макар и да сбърка някоя дума, отколкото да мяучи за сърчица, очички, гледчици или да мълчи като пукал.
Разбира се, хората обичат да гледат и до преживяват различни неща. Затова и предполагам ще има пак различен вид срещи.
Елена поне се беше вкарала във филм, което всички влюбени хора правят в някаква степен.
А Евгени какво и към кого е чувствал през цялото време, още не мога да преценя. Много фалш видях в него след края на предаването и разминаване в думите му.
Да, за мен си остава нещо неизказано между Елена и Евгени, за да има такава жлъч между тях в последствие в коментари, особено от негова страна. А Евгени и Валерия ... хм, за мен са от ден едно кауза пердута- несъвместими. Обаче, ето пример - аз обичам, целувам, гушкам животни, а ММ не понася домашни любимци у дома. И все пак демонстрира някакъв интерес към Беба (пекинезчето, което е много своенравно и го гледат нашите), но имаме достатъчно допирни точки, че да сме заедно години наред. Само с немската овчарка имаме проблем, ама и той си е лошичък и не дава "Малката мама" на всеки, т.е. мен. Но както каза Валерия - мъж и куче, както си ги научиш, не е шега, даже не и ирония, нито сарказъм!
Виж целия пост
# 7 444
Само снимката и коментара ли ги има и изтрила ли е името на въпросното дете. Защото , ако няма име и е само снимка и коментар, нещата поне за мен са различни.
За пореден път ще го напиша, защото явно продължава да има хора непознаващи моралните и правни норми, но упорито коментиращи.
С име или без име, никой няма право да публикува снимки на чуждо дете без разрешение от родителите му.
И никой няма право да публикува голи снимки на малолетни, независимо дали с или без име, с лице или без лице.
Това е, нещата не са различни. Има си закон. Има правни норми. Има и морални норми.
Ти как ще се почувстваш, ако видиш  момчето си изтипосано в инстаграм, всеки педофил да може да мастурбира върху снимката му и съучениците му да му измислят прякори и да се подиграват?
Ще е различно ли, че му няма името?
Писах вече, че Валерия е продукт на средата си.
Ето това е обществото, в което живеем.
На чужд гръб и сто тояги са малко.
Пак пиша, пазете си децата и колкото ги пазите от лошите хора, толкова ги пазете и от простите, глупавите и некомпетентните.
Даже и повече могат да навредят.
Именно, на чужд гръб и сто тояги са малко.
Виж целия пост
# 7 445
Елена е качила стори на целуваща се двойка, но май не е тя жената
Виж целия пост
# 7 446
Единственото нещо, в което съм гледала Елена след финала, беше участието ѝ в Надкаст. Там тя сподели, че не е получила "своя" финал на своята история и е имала нужда от последващ разговор, който обаче не се е състоял. Не твърдя, че са точните думи, смятам, че предавам смисъла, а който иска да гледа. Дали си е потъсила "финала" преди онова съобщение, не разбрах. Възможно е. Не намирам нищо смайващо в това. Все пак на финала говореше само Евгени, не се предполагаше тя да зададе и един въпрос като например "То хубаво, ама ти кога точно реши, че жената за тебе е друга". Дали има смисъл? Няма. Все едно е на практика, ама такива работи се проумяват след време.
Виж целия пост
# 7 447
Скрит текст:
Аз говоря от една страна като зрител какво ми е било приятно да гледам.
И от друга, аз лично харесвам такъв тип срещи. Нудист съм, ц*ц* и даже други органи на плажа не ми пречат. Обичам природа, пикници.
Хареса ми и градската разходка с Валерия като вид среща, също е нещо хоето харесвам да правя.
Предпочитам някой да каже нещо интересно, пък макар и да сбърка някоя дума, отколкото да мяучи за сърчица, очички, гледчици или да мълчи като пукал.
Разбира се, хората обичат да гледат и до преживяват различни неща. Затова и предполагам ще има пак различен вид срещи.
Елена поне се беше вкарала във филм, което всички влюбени хора правят в някаква степен.
А Евгени какво и към кого е чувствал през цялото време, още не мога да преценя. Много фалш видях в него след края на предаването и разминаване в думите му.
Да, за мен си остава нещо неизказано между Елена и Евгени, за да има такава жлъч между тях в последствие в коментари, особено от негова страна.
Скрит текст:
А Евгени и Валерия ... хм, за мен са от ден едно кауза пердута- несъвместими. Обаче, ето пример - аз обичам, целувам, гушкам животни, а ММ не понася домашни любимци у дома. И все пак демонстрира някакъв интерес към Беба (пекинезчето, което е много своенравно и го гледат нашите), но имаме достатъчно допирни точки, че да сме заедно години наред. Само с немската овчарка имаме проблем, ама и той си е лошичък и не дава "Малката мама" на всеки, т.е. мен. Но както каза Валерия - мъж и куче, както си ги научиш, не е шега, даже не и ирония, нито сарказъм!
Елена беше необходима на Генчо за шоуто. След него Генчо драпа за Валето и се опитва нея да ощастливи, за да бъде и той ощастливен, без да се интересува изобщо коя какви чувства имала или нямала още и какво преживява.
Виж целия пост
# 7 448
Е как няма Генчо да драпа за Валерия-нали беше хипнотизаторка,хипнотизирала го е още на първата среща.Другите определения на Генчо за нея бяха "хулиганка"и че "има голяма уста".За тия,последните,съм абсолютно съгласна с господин Абсолют.
Виж целия пост
# 7 449
Най-пророчески обаче се оказаха думите му, че е голяма беля, макар да подозирам, че това беше написано от редакторите му.
Виж целия пост
# 7 450
Изгледах втора част от подкаста на Дениз с Александра. Относно жената, с която Виктор бил преспал след Ергенът, зумнах лицето на Александра и движението на устните и съответства повече на "Венета", отколкото на "Вики" или "Виктория". Звука "И" се артикулира с леко издаване на горната устна напред и нагоре, а нейните не правят подобно движение при произнасянето.
Виж целия пост
# 7 451
И аз го гледах точно, хич не ми се вярва да е Вики, тя нали беше една много скромна и срамежлива. Капитонката пък няма шанс.
Виж целия пост
# 7 452
И в първата част на видеото май се говори за същото и там категорично мисля, че казва Венета. "Той е спал и в хотела с ****... щял е. И това го знам от **** (май от Люси)".

Съвсем в началото е.

Виж целия пост
# 7 453
Относно жената, с която Виктор бил преспал след Ергенът, зумнах лицето на Александра и движението на устните и съответства повече на "Венета", отколкото на "Вики" или "Виктория".
Малииии, това ако е вярно, Виктор направо е заорал дъното, чак не е за вярване. А Мимето какво прави още с него, също е уравнение с много неизвестни.
Виж целия пост
# 7 454
Венета е упадък, сори, ама... Това показва какъв мъж е и Виктор.

Алиса,
Мария вече не е с него, била му е шута.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия