Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 589
  • 13 845
# 7 605
Аз разбрах за човек много специален, много ерудиран с който е била във връзка и е имал здр. проблем, който много и е дал, но тя си е тръгнала след време. Колко голям е бил обаче замълча. Това може и да са подробности , но е важно към какъв тип мъже и възраст има предпочитания, сантимент и т.н.
Напротив, не си е замълчала, каза още в предаването, че е бил с 6 години по-голям от нея. Тя е била на 19, той явно на 25. Поне аз така помня, да ме поправи някой ако греша.

И дайте да уточним най-накрая годините на участниците, защото Валерия все я състарявате, а Елена определено подмладявате. Валерия знам (за себе си) , че е на 24г. в момента, Елена е на 33г разбрах, а Евгени май и той на толкова, набори с Елена са. Между Валерия и Елена има 9г житейска разлика един вид.
Евгени е 89 набор, Елена е 90 набор, имат почти година и половина разлика. Евгени е на 34, Елена е на 32 в момента. Валерия е на 25, 98 набор е.
Виж целия пост
# 7 606
Снимките за списанието съвсем без ангажимент са станали. Валерия си сложила най-големите обеци и бялата рокля и някой й казал - може ли да те снимам? Щом Лондонка не е информирана, кариерата на Валето е в застой.
Виж целия пост
# 7 607
За да бъде в застой една кариера, преди това тя е трябвало да има възход. Както и да е.

Ставаше дума за външността на Елена - тя е такава, каквато е. Елена не си я е избирала, получила я е като гени от родителите си. Но, в случая е важно поведението и вътрешната светлина, която излъчва. Аз толкова смел човек не съм виждала. Във време, в което физическата крсота е най-висша цел и се смята за огромно предимство при жените, тя, по-семплото момиче, с цялото си нахалство се изправи срещу моделките с дълги крака и красиви очи! И, о, ужас, взе, че си спечели последователи, даже и моделски ангажименти получи!
Виж целия пост
# 7 608
Не мога да повярвам, че ще защитя Елена, но тя си изглежда съвсем добре. Не бих я нарекла семпла. Хубава като повечето жени в България.
Виж целия пост
# 7 609
Ставаше дума за това, че някой си бил поканил Елена, а не Валерия някъде си.

Елена нека си хване своя път. Определено си спечели симпатизантки и последователки. Какво всъщност рекламира? (дано да не е кабриолети). Просто трябва да направи анализ на таргет групата си и да рекламира неща които ще харесат и на тях. Книги, блог, хипстър слънчеви очила, не знам. Има публика както за едната, така и за другата. Нищо не делят вече, че да има постоянно сравнение и съревнование.
Виж целия пост
# 7 610
Снимките за списанието съвсем без ангажимент са станали. Валерия си сложила най-големите обеци и бялата рокля и някой й казал - може ли да те снимам? Щом Лондонка не е информирана, кариерата на Валето е в застой.
Много си е права лондонка даже,ама ако се чете без предразсъдъци.
Понякога и непрофесионалистите жънат успехи. Във всички сфери се случва.
Ставаше дума за това, че някой си бил поканил Елена, а не Валерия някъде си.

Елена нека си хване своя път. Определено си спечели симпатизантки и последователки. Какво всъщност рекламира? (дано да не е кабриолети). Просто трябва да направи анализ на таргет групата си и да рекламира неща които ще харесат и на тях. Книги, блог, хипстър слънчеви очила, не знам. Има публика както за едната, така и за другата. Нищо не делят вече, че да има постоянно сравнение и съревнование.
Аз мисля,че рекламодателят търси лицето,а не обратното,ама може и да не разбирам.
Просто си представих как Елена застава пред рекламодателя и казва: -Ами гледам си статистиката,не сте ми в таргет групата. Аре чал!
Може ли малко по-сериозно?
Виж целия пост
# 7 611
Ама направо паметници на Еленината храброст да се издигнат! Един в Маноле, един в Пловдив, един в София, един в Берлин и в Севлиево! Защото в ерата на инстаграм инфлуенсърите, плюс сайз моделите, “безполовите” модели, разчупването на всякакви шаблони за красота, Елена има смелостта да снима съвсем средностатистическата си визия в сесиики за инстаграм 😃😃😃 Като се почне с дитирамбите за Еленината изключителност…
Виж целия пост
# 7 612
Това, че не е с моделска визия не я слага веднага в графа грозна или не става.  Аз съвсем ясно разбрах какво иска да каже Лондонка. За да станеш професионален модел се иска да покриеш определени физически данни. Не разбирам защо така решихте, че е обида за нея, че чак и защита да се налага. Вие бихте ли се обидили, ако някой ви каже, че не сте моделска визия, ако не притежавате такава? 😀
Виж целия пост
# 7 613
Ако ме нарекат семпла, да. 😂
Виж целия пост
# 7 614
Моля, да не ми се изопачават думите, защото не ми е приятно да дообяснявам. Естествено, че смятам Елена за красива жена, но и сляпа не съм, за да кажа, че е не е имало по-красиви от нея във формата. Но, те са модели, изкарват пари с външността си. В същото време, Елена спечели любовта на хората и това и докара ангажименти в област, която е тяхната, а не нейната. Затова говорих за вътрешната светлина и магнетизма, които Елена излъчва. Те са си само нейни и по тях другите момичета не могат да се сравнят с нея.

Иначе, на всички пожелавам успешни кариери, независимо от професията и заниманията им.
Виж целия пост
# 7 615
На мен пък лично външността на Елена не ми е приятна, защото в нея се очертава доста ясно тегавото и токсичното от личността ѝ. Пиша ви го ей така за цвят, че пак се залитна по едни статистически обобщения Simple Smile
Виж целия пост
# 7 616
И дайте да уточним най-накрая годините на участниците, защото Валерия все я състарявате, а Елена определено подмладявате. Валерия знам (за себе си) , че е на 24г. в момента, Елена е на 33г разбрах, а Евгени май и той на толкова, набори с Елена са. Между Валерия и Елена има 9г житейска разлика един вид.
Евгени е 89 набор, Елена е 90 набор, имат почти година и половина разлика. Евгени е на 34, Елена е на 32 в момента. Валерия е на 25, 98 набор е.

Нямаше нужда, на въпросната потребителка поне за десети път ѝ се казва на колко години е Елена, но след две-три страници тя пак казва, че доколкото знае, Елена е минимум на 33 или 34.
Виж целия пост
# 7 617
На мен пък лично външността на Елена не ми е приятна, защото в нея се очертава доста ясно тегавото и токсичното от личността ѝ. Пиша ви го ей така за цвят, че пак се залитна по едни статистически обобщения Simple Smile
Танчи, тук сме на едно мнение. По същия начин съм аз с Вал. Неприятно ми е цялото и същество, заради това, което носи вътре в себе си. По стандартите е красива, но за мен вътрешното надделява.
Виж целия пост
# 7 618
Разбирам те напълно! Наздраве за нашите лични пристрастия 🥂, ако не ти е прекалено рано!
Виж целия пост
# 7 619
Нещо интересно, макар и може би малко извън темата, извинявам се за което.
В момента текат реклами за възрастен Ерген в Щатите. Не съм видяла на каква възраст ще са участниците, но няма да са на обичайните 20, 30 години.
Яд ме е, че няма да мога да го гледам, не ми се разправя с VPN, пък иначе не знам как, за съжаление в Hulu и ABC е достъпен само на територията на САЩ. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия