Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 611
  • 13 845
# 7 650
Значи, много ми харесва идеята за концерти по ресторанти. Хем душата пълна,хем стомаха. Трудно ще се почувстваш подведен.
 
Страхотно! Менюто как е?
Веганско?
Виж целия пост
# 7 651
Малко размисли от мен: относно форматът “вечеря с изпълнител”, Генча не открива топлата вода. Доста световни звезди стават стават “residents” с такива програми във Вегас. На нашият полуостров Василис Карас изнася такива “вечери” пред родната му публика. Не казвам, че за Генча е подходящ формат, не го сравнявам като изпълнител. Само казвам, че не открива топлата вода.

За цитирания “феноменален слух”, визира се фактът, че е абсолютист. Не е само абсолют 😃

Явно Евгени пробва различни дейности, различни формати. Лично аз съжалявам, че като музикант не е много добре приет от родната публика и търси да напипа вярното решение
Виж целия пост
# 7 652
Цена на куверт 140 лв., включва билет за концерта и вечеря с тристепенно меню, съчетано с чаша вино.

За избор на вегетарианско меню, молим да се обадите предварително на тел. 0894 777379


В Евентим ни разказват за биографията на Евгени:
Евгени има множество телевизионни участия в канали като RTL, ARD, ZDF, BBC, Deutsche Welle, Pro7, както и паметно присъствие в телевизионното шоу Heidi Klum"s Next Top Model.

Да ви липсва едно друго паметно присъствие? Smile
Виж целия пост
# 7 653
Липсва,липсва.Можеше след "Евгени има множество телевизионни участия" да добавят и "Евгени има множество телевизионни излагации".
Виж целия пост
# 7 654
Има ли изрично написано, че Валето няма да сервира? Че мръвки и Валка на едно място е опасна за живота ситуация. Да отида и да ме подгони с чиниите, обяснявайки как не трябва да се размножавам.
Виж целия пост
# 7 655
А откъде-накъде Валето да сервира? Сигурно на много им се иска да се изживеят като Елена в ролята на строгата господарка, но не мисля, че могат да се надяват на това срещу парите си 😁
Виж целия пост
# 7 656
А откъде-накъде Валето да сервира? Сигурно на много им се иска да се изживеят като Елена в ролята на строгата господарка, но не мисля, че могат да се надяват на това срещу парите си 😁
О, Краули, беше се изгубила!
Това, че Валерия ще сервира беше шега мисля. Може да ѝ пиша в Инстаграм да я попитам.

Опа, забравих, че няма вече такъв. Разбра ли защо?
Виж целия пост
# 7 657
Ами може да си запълва времето примерно, докато любимият забавлява консумиращото простолюдие. Че нали си няма Инстаграм?
Г.Краули,то ако на човек едното желание е да се направи на господар за час...жалко за човека.
А откъде-накъде Валето да сервира? Сигурно на много им се иска да се изживеят като Елена в ролята на строгата господарка, но не мисля, че могат да се надяват на това срещу парите си 😁
О, Краули, беше се изгубила!
Това, че Валерия ще сервира беше шега мисля. Може да ѝ пиша в Инстаграм да я попитам.

Опа, забравих, че няма вече такъв. Разбра ли защо?
😉😄
Виж целия пост
# 7 658
Валето може и да е там.Дали ще бъде по сутиен отново,това не знам.
Виж целия пост
# 7 659
Генчо малко по малко сваля летвата.
Следващото сваляне ще е с още по-бурен темп. Хе-хе, за семейна вечеря, отделно от музиката, даже той да паркира колата, да ни настани, да вземе поръчката, да сготви, забърка питиетата, да ни обслужи, после и да ни откара....не, не струва.
Ехххх, Женчо, Женчо Joy

https://m.youtube.com/watch?v=FqJdzYY_Fas&pp=ygUNU3RyZWV0IGRydW1zIA%3D%3D
Виж целия пост
# 7 660
Има ли изрично написано, че Валето няма да сервира? Че мръвки и Валка на едно място е опасна за живота ситуация. Да отида и да ме подгони с чиниите, обяснявайки как не трябва да се размножавам.

Това струва допълнително. ПЛЯС!

Потърсих участието на Евгени в шоуто на Хайди Клум. Дадоха го за половин секунда, бяха цяла група музиканти и докато се чудя дали беше той видях, че е в неговия профил.

В един от линковете гледах пак този Алек. След като му обличат смокинга, прави една доста странна чупка в кръста и казва нещо. Ако го гледам отсега си знам, че ще има много смях.
Виж целия пост
# 7 661
А откъде-накъде Валето да сервира? Сигурно на много им се иска да се изживеят като Елена в ролята на строгата господарка, но не мисля, че могат да се надяват на това срещу парите си 😁
О, Краули, беше се изгубила!
Това, че Валерия ще сервира беше шега мисля. Може да ѝ пиша в Инстаграм да я попитам.

Опа, забравих, че няма вече такъв. Разбра ли защо?
Валето ще е до Евгени , а Елена ще  сервира просеко в кристални чаши облечена, като Кари. Ще го отрази в паметната си колонка от поредната си рубрика. Може и тристепенното меню да направи за вечерта, като слуша "Война и мир" за разтоварване. Все пак жената е класа и такова събитие си заслужава да отрази. Валето не я мисля, тя ще е на първата маса и ще си хапва тревите, пие сока и слуша изпълнението.
Виж целия пост
# 7 662
Малко размисли от мен: относно форматът “вечеря с изпълнител”, Генча не открива топлата вода. Доста световни звезди стават стават “residents” с такива програми във Вегас.
Остави. Във Вегас хонорарите са огромни, и не е точно вечеря с музика за големите имена. Но у нас явно културата се консумира само с кебапчета иначе не върви.
Виж целия пост
# 7 663
Нали няма да е все тази тема до февруари догодина?
@dreamer, ако искаш, пусни нова тема ("Между два сезона" примерно) с нова анкета, да видим какви са нагласите към Ерген 3
Виж целия пост
# 7 664
Остави. Във Вегас хонорарите са огромни, и не е точно вечеря с музика за големите имена. Но у нас явно културата се консумира само с кебапчета иначе не върви.
Е, то и с кебапчета може и да може успешно да се комбинира, знам ли

https://m.youtube.com/watch?v=-J_sFGYeOnY&pp=ygUUTWl0cm9wYW5vcyBsaXZlIHJvemE%3D
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия