Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 600
  • 13 845
# 7 695
Между другото на корицата на това списание не седят никакви модели, а рекламни лица като Емануела, някакви чалгарки и силиконки. Валерия си е на мястото като рекламно лице до тях. Въпросът е, че няма да ми продаде никаква рокля и продукт точно тя.
Между другото не си права. Дай да видим което твърдиш, защото аз това твърдя и снимките от сутринта нямат нищо общо с чалгарки, нито пък е списанието със силиконки. Мислех да не го правя, но щом така поставяте нещата, твърдите ...всичко си има мярка. Ето и бижута, и фотографи, и кой е сниман, с каква професия и т.н. Чалгари и силикони не виждам, но снимката по-нагоре с Елена е от поста и за улиците на Габрово, за Кари Брадшопова и какво си представя, къде се намира и как ни образова в светските новини. Та, стандарта наистина е двоен. И не става въпрос само за Валерия, но и за едно списание с достатъчен тираж и от години на пазара, някак...не върви хич, ама никак, каквото твърдите!

Списание СВАТБА
Брой 100 на списание СВАТБА е вече на пазара за периодика.
Този брой е с двойна корица, на която присъстват три известни лица – адв. Валери Стефанова, Валерия Георгиева от телевизионния формат „Ергенът” и д-р Алит Керимов, собственик на клиники DERMA AESTETHIC
Валери е облечена с рокля от новата колекция на BRILIANTIN, Бургас а Валерия е с модел на CHERIE CHERIE, Sofia. Д-Р Керимов представя официален костюм на DOKS STUDIO, София. Снимките са реализирани от фотограф Габриел Караколев в столичния хотел HYATT – SOFIA. Стайлингът и гримът са на Фани Албайрак, бижута Анелия Милчева /anelia_art_design/ , коса Elvira Emilova Beauty Salon и Cveti's Secret Beauty Salon








Та викате късокрака била, несъразмерна била, ниска и снимана ей-така???
Лека вечер и сладки сънища))
Виж целия пост
# 7 696
Стайлингът и гримът са на Фанфанито Валбайрак
Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 7 697
Стайлингът и гримът са на Фанфанито Валбайрак
Stuck Out Tongue Winking Eye
Край, разкрихте ме)))


Когато Вие дойдете да ми сервирате, тогава и Елена ще отиде да сервира на Валерия. Квит ли сме?
Нямам проблем да сервирам на всеки, само ми платете куверта и ще ви сервирам))
Не съм писала, че Елена ще сервира на Валерия, а ще присъства там , за да отрази светското събитие и участва в организацията. За сервирането мечтата беше на фенките на Елена да им сервира Валето, защото нямало какво друго да прави. За мен не е проблем обаче, срамна работа няма ))
Виж целия пост
# 7 698
Днес денят започна и завършва с по една красива българска жена! Прекрасна Елена в розова рокля!

Не знам роклята ли да виня или "модела" Sweat Smile Демонстрация защо за модели се избират много слаби момичета, въпреки че като гледам как виси горната част (на роклята), определено не е адекватно оразмерена дори за Елена.
Виж целия пост
# 7 699
Фанфанито, това за късокраката и т.н. не бяха ли твои думи за Ленка в кабриото?
Виж целия пост
# 7 700
Аааа, не и не! Каква нова тема, не съм съгласна! Тъкмо влезнах във форма и сега нов ерген. Да ги нямаме тез. Докат не оженим Ергени за Валето съм против. Значи до октомври някъде си стоим тук.
Фани, ще разчитам, че ще драснеш едно ЛС да съобщиш щастливата новина. Kissing Heart А според мен след последните ти коментари заслужаваш лично да ти пратят една поканка, та да направиш живо включване с "матриял" в темата. Grinning
Виж целия пост
# 7 701
Фанфанито, това за късокраката и т.н. не бяха ли твои думи за Ленка в кабриото?
Написах, че не натиска педалите и не виждам дори да ги стига както е застанала. За ръцете писах, че държи волана по един и същи начин и са на едно и също място, все едно не се движи колата и на двете снимки.
За "късокраката" Валерия се върни да прочетеш при желание от сутринта коментарите след качените снимки. Имаше и още, че пропуснах освен височината, че била не повече от 1.65, късокрака го писахме вече, но и дебела ,несъразмерна и с широка талия за модел. Май това е всичко по памет, може и друго още да има, ама..то може ли всичко да запомниш за такава грозна жена)) А да, не била снимана хубаво, нямала добра поза, не знаела как да гледа и изобщо, бе ...никой не написа, че е хубава, не умна, възпитана и т.н., а снимките са хубави, дрехите са красиви и е заснета професионално, та се наложи да пообяснявам повечко, но ...дори не се разбра, че първата снимка е от същата сесия и за същото списание. Не знам защо и сега обяснявам, като всички пишещи тук четат и няма начин за 24 ч да не помнят какво е споделяно в темата. Извинявам се, ама...криво да седим, право да говорим, нали?))
Лягам си. Утре ще ви подгрея пак  ))

 ПП. Алиса, за теб винаги)) Чакам поканата и отивам, очаквайте включване))
Виж целия пост
# 7 702
Еми късокрака е Валето, fanfanito, виж, че почти си настъпва панталона, а сигурно е на 12 см ток Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 7 703
Еми късокрака е Валето, fanfanito, виж, че почти си настъпва панталона, а сигурно е на 12 см ток Stuck Out Tongue
Сега , кат се загледах открих и трети крак на Валето, а другите два не са крака, а лапи и затова ги е омотала в панталони и дълги рокли. Така е, права си))
Иначе Валето е с едни и същи обувки мисля на повечето снимки. Поне на първата от сутринта качената (с по-късата рокля) и тази с панталона са едни и същи обувки според мен.
Виж целия пост
# 7 704
Върнах се и прочетох. Всичко, което се казва за нея е, че не позира добре. Самата стойка не и е ок. А за височината се изтъкна, че не влиза в пропорциите на високоплатените модели. Никъде не видях късокрака, грозна и т.н. За талията, Телесила мисля беше, обясни, че роклята е с кофти кройка. Та така.. Все пак да си кажа, че ми е много по интересно да обсъждаме личностните качества на участниците. Това за физическите данни никога не ми е било на сърце.
Виж целия пост
# 7 705
Ако не си прочела това, което писах (а аз имам все още добра памет), значи са го изтрили.
Сега не ми се търси, че ми се спи, утре може да поровя и извадя чершафа и дам мненията, ама после ще стане пък , че ви коментирам и нарушавам правилата.
ПП
Ето, май наистина трябва да ми пратят покана за сватбата))
Скрит текст:
"Аз на това му викам лоши пропорции, къси крака, нисък ръст и неподходящ модел. В предаването има и други мадами, но с подходящи пропорции и тегло, на които роклята би седяла прекрасно."

"А Валерия е ниска за модел на дрехи, ниска е и за high fashion. "

"High fashion моделите са над 178см, и с 10кг по-слаби от Валерия. Една дреха на снимка седи по един начин на по-висок човек в сравнение с по-дребен, Валерия е 170см. "

"Снимките от кориците са с толкова удължаващ фотошоп, че е направо смешно. Който е виждал Валерия на живо, знае, че тя не докарва над 165."

"Валерия е по-хубава с подчертани очи, иначе е като мишка. Не знам как трябва да позира, не разбирам, но първата рокля е кошмарна просто."

" Красива е Валката, няма спор, ама отваряла ли е списание с модна фотосесия някога? Момичето не може да позира хич."

Виж целия пост
# 7 706
Жълтините вече са развихрили въображението за новия ерген.  За първи път попадам на статия за него. В темата за спойлери са я качили. Тъкмо се зарадвах и пак повехнах. Отвратителна е! Дано скоро излезе нещо достоверно, че да не се налага чак толкова да фантазират.  Ще си пускам пак Кукушев да ми оправи настроението преди сън.
Виж целия пост
# 7 707
Скрит текст:
Между другото на корицата на това списание не седят никакви модели, а рекламни лица като Емануела, някакви чалгарки и силиконки. Валерия си е на мястото като рекламно лице до тях. Въпросът е, че няма да ми продаде никаква рокля и продукт точно тя.
Между другото не си права. Дай да видим което твърдиш, защото аз това твърдя и снимките от сутринта нямат нищо общо с чалгарки, нито пък е списанието със силиконки. Мислех да не го правя, но щом така поставяте нещата, твърдите ...всичко си има мярка. Ето и бижута, и фотографи, и кой е сниман, с каква професия и т.н. Чалгари и силикони не виждам, но снимката по-нагоре с Елена е от поста и за улиците на Габрово, за Кари Брадшопова и какво си представя, къде се намира и как ни образова в светските новини. Та, стандарта наистина е двоен. И не става въпрос само за Валерия, но и за едно списание с достатъчен тираж и от години на пазара, някак...не върви хич, ама никак, каквото твърдите!

Списание СВАТБА
Брой 100 на списание СВАТБА е вече на пазара за периодика.
Този брой е с двойна корица, на която присъстват три известни лица – адв. Валери Стефанова, Валерия Георгиева от телевизионния формат „Ергенът” и д-р Алит Керимов, собственик на клиники DERMA AESTETHIC
Валери е облечена с рокля от новата колекция на BRILIANTIN, Бургас а Валерия е с модел на CHERIE CHERIE, Sofia. Д-Р Керимов представя официален костюм на DOKS STUDIO, София. Снимките са реализирани от фотограф Габриел Караколев в столичния хотел HYATT – SOFIA. Стайлингът и гримът са на Фани Албайрак, бижута Анелия Милчева /anelia_art_design/ , коса Elvira Emilova Beauty Salon и Cveti's Secret Beauty Salon








Та викате късокрака била, несъразмерна била, ниска и снимана ей-така???
Лека вечер и сладки сънища))

Буквално се закопаваш още повече с тази фотосесия - не изглежда добре на снимките. Единствено на снимката с панталона е излязла добре. А на корицата си има точно силиконов и чалга вид без значение професията. Дискретно си пропуснала многото снимки на чалга певицата Емануела с подчертания ѝ бюст.

СлаБе, аз няма да коментирам повече лични качества на Валерия поне засега, че нищо хубаво няма и не може да се каже за нея. Всичките ѝ положителни качества са до такава степен фанатизирани, че не се трае.

Елена е прекрасна на този фон! Вярно, роклята ѝ е голяма, но еуфоричността и ефирността се предава.
Виж целия пост
# 7 708
На мен Валерия ми е много красива и на двете снимки в списанието, като от порцелан е.
Елена с розовата рокля също щеше да има лайк от мен, ако беше сложила сутиен. Simple Smile Ама аз съм old-fashioned, не разбирам от мода и аристократизъм, мнението ми не е меродавно и не ми обръщайте внимание. Simple Smile
Виж целия пост
# 7 709
Виждам, че някои се обиждат, че други не харесват Валерия. Разберете, че понятието “красота” е ужасно субективно и няма как да накарате другите да гледат през Вашите очи. Затова, не се сърдете. Аз, например много добре виждам, че Валерия е хубава жена, но заради участието и в предаването не мога да я оценя като модел - просто субективното ми отношение към нея ми пречи и лошото и поведение ме кара да не я харесвам и на външен вид. Елена, от друга страна, не е модел, за височина да не говорим, но я виждам като истинска красавица и прекрасна жена. Това идва не от външността, а от светлината, която пръска около себе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия