Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 575
  • 13 845
# 7 725
Това й е шансът, че засега все с Валето бива сравнявана, ама дано добие собствен живот Laughing

Писането е въпрос на вкус, когато не е въпрос на лошо качество Laughing
Виж целия пост
# 7 726
Всъщност сега видях чак, че Евгени и Лука Шулич са имали през 2021г концерти в България
Не знам ще се получи ли да кача клипа, че съм забравила, но е прекрасно и Евгени много хубав бре))
Не се получава нещо, как ставаше не помня((
това статията
https://www.eventim.bg/bg/artist/luka-sulic-feat-evgeny-genchev- … HoCP7cLhnvKdvdbsE
За хубав ден едно от изпълненията на незнайния ерген с една от любимите ми песни.))
И нищо няма значение, и никой, когато обичаш със сърцето си)))



Скрит текст:
И викате не го знаят Евгени, посредствен бил, не ставал...
За Евгени Генчев

Млад български пианист, но вече разпознаваем на световната сцена и силно аплодиран от критиката. Роден е в Пловдив и започва образованието си в пловдивското музикално училище „Добрин Петков”. Учи в Кралската музикална академия в Лондон и в Международната пиано академия „Incontri col Maestro” Имола, Италия, дипломиран и в Guildhall School of Music & Drama в Лондон.

Концертирал из цяла Европа, Северна Америка, Китай и Австралия. Носител е на повече от 15 национални и международни награди за пиано като Голямата награда от Peter de Grote Festival в Гронинген, Valery Gavrilin International Youth Competition в Русия и от Международния фестивал LISMA в Ню Йорк. Участвал е в много ТВ програми на RTL, ARD, Deutsche Wellе. Свирил е на Willkommen 2017 при Бранденбургската врата пред повече от 800 хилядна публика, в Дубай заедно с Лука Шулич и Филип Киркоров и др.

През този сезон Генчев свири с Orquesta Filarmónica de la UNAM (OFUNAM) в Мексико Сити, Полската балтийска филхармония Ф. Шопен в Гданск, Фестивалния оркестър на LISMA в Ню Йорк и с Пловдивската филхармония.

Концертите на Лука Шулич и Евгени Генчев LIVE SUMMER 2021 на 6.09.2021 във Варна и на 7.09. 2021 в Пловдив са с ограничени брой места. Билети се продават в системата на Ивентим и на съответните каси.
Виж целия пост
# 7 727
Елена се сравнява с Валерия само заради предаването, иначе са коренно различни. Доколкото виждам едната я канят за кампании Моторола, Фешън дейс и Сторител, а другата ще отговаря пред прокуратурата за кибер тормоз и разпространяване на… знаете. Мачът отдавна е изсвирен и спечелен.
Виж целия пост
# 7 728
Това й е шансът, че засега все с Валето бива сравнявана, ама дано добие собствен живот Laughing

Писането е въпрос на вкус, когато не е въпрос на лошо качество Laughing
Валето е започнала да пише ли, или си е направила подкаст, подобен на този на Елена? Не съм разбрала. Може ли да ги видим и сравним и ние?
Виж целия пост
# 7 729
Това й е шансът, че засега все с Валето бива сравнявана, ама дано добие собствен живот Laughing

Писането е въпрос на вкус, когато не е въпрос на лошо качество Laughing
Елена отдавна не се отъждествява с Валето и си живее и рекламира така както иска. Сравнение правят само последователите на Валерия, ама тактично замлъкват като има "звездни постъпки" за коментиране.😉
Всъщност сега видях чак, че Евгени и Лука Шулич са имали през 2021г концерти в България
Не знам ще се получи ли да кача клипа, че съм забравила, но е прекрасно и Евгени много хубав бре))
Не се получава нещо, как ставаше не помня((
https://www.eventim.bg/bg/artist/luka-sulic-feat-evgeny-genchev- … HoCP7cLhnvKdvdbsE



Скрит текст:
И викате не го знаят Евгени, посредствен бил, не ставал...
За Евгени Генчев

Млад български пианист, но вече разпознаваем на световната сцена и силно аплодиран от критиката. Роден е в Пловдив и започва образованието си в пловдивското музикално училище „Добрин Петков”. Учи в Кралската музикална академия в Лондон и в Международната пиано академия „Incontri col Maestro” Имола, Италия, дипломиран и в Guildhall School of Music & Drama в Лондон.

Концертирал из цяла Европа, Северна Америка, Китай и Австралия. Носител е на повече от 15 национални и международни награди за пиано като Голямата награда от Peter de Grote Festival в Гронинген, Valery Gavrilin International Youth Competition в Русия и от Международния фестивал LISMA в Ню Йорк. Участвал е в много ТВ програми на RTL, ARD, Deutsche Wellе. Свирил е на Willkommen 2017 при Бранденбургската врата пред повече от 800 хилядна публика, в Дубай заедно с Лука Шулич и Филип Киркоров и др.

През този сезон Генчев свири с Orquesta Filarmónica de la UNAM (OFUNAM) в Мексико Сити, Полската балтийска филхармония Ф. Шопен в Гданск, Фестивалния оркестър на LISMA в Ню Йорк и с Пловдивската филхармония.

Концертите на Лука Шулич и Евгени Генчев LIVE SUMMER 2021 на 6.09.2021 във Варна и на 7.09. 2021 в Пловдив са с ограничени брой места. Билети се продават в системата на Ивентим и на съответните каси.

Fanfanito,най- точното определене за Генчо, което четох във форума и съжалявам,че не помня кой го писа,ама има цял букет рози от мен, е- перифразирам: Когато питат малките момченца какви искат да станат,веднага казват полицаи. Когато питали Генчо какъв иска да стане, веднага отговорил Лука Шулич. 😂Че нали звезда,със световни концерти и моделка- жена. Само че от наш Генчо до харизматичния Лука разлика колкото от небето да земята. Та лично за мен,не му правиш добра услуга,като споделяш този клип .Просто има хора като Лука и такива като Генчо. Което само по себе си не е лошо.
Виж целия пост
# 7 730
А, не знам, аз споменах Елена и веднага Валерия беше намесена, та вие кажете, отъждествяването не идва от мен Laughing
Виж целия пост
# 7 731
Хахах, все по забавно става. Съгласна съм, Лъвичке. Не мисля, че Елена може да я задмине. Не виждам как Елена ще се постави в ситуации в които се натриса Валката. Разпространение на...., незаконни дейности, грубиянство, списъкът е дълъг. Нека си живурка, горкана Елена, а Валето все със същата сила да блести. Ако не я подгонят от прокуратурата,  де. И с другото съм съгласна. Качеството на изпълненията на двете е несравнимо. И всеки определя кое за него е качествено и кое не.
Виж целия пост
# 7 732
Завидна кариера показва Ергени, но как се стигна от международната сцена до кръчмарски музикант?
Виж целия пост
# 7 733
Хахах, все по забавно става. Съгласна съм, Лъвичке. Не мисля, че Елена може да я задмине. Не виждам как Елена ще се постави в ситуации в които се натриса Валката. Разпространение на...., незаконни дейности, грубиянство, списъкът е дълъг. Нека си живурка, горкана Елена, а Валето все със същата сила да блести. Ако не я подгонят от прокуратурата,  де. И с другото съм съгласна. Качеството на изпълненията на двете е несравнимо. И всеки определя кое за него е качествено и кое не.
Да се върнем на инцидента на Елена в Берлин. И двете неща са от глупост.
Виж целия пост
# 7 734
Има ли вариант и на двете действията да не ги определяме като качествени? И винаги ли в пакет трябва да ги определяме, или може мнението ни за едната да е независимо от мнението ни за другата и да не върви напременно и с оценка за нея Laughing Аз лично ги диференцирам двете Satisfied

Алукард, кой инцидент в Берлин?
Виж целия пост
# 7 735
Лука Шулич наистина е страхотен. Но И е избрал наш Генча за партньор. В скрит текст съм сложила и по-разширено какъв е пътят на участия, награди, концерти на Генча. Ако на това му викате бледа кариера и невзрачна...дай боже всекиму, ама трябва и талант да има , и хъс , че и късмет. Иначе бил вече кръчмарски изпълнител тук четох, че никъде не бил искан. Може, ама не всеки може да свири пред 800х публика или...? И преди писах, това българите не ценим нашите хора с изяви навън, а сме толкова малка страна, на мен ми е тъжно това.
Ленка си има публика, има фенове, харесват каквото пише, как се вижда, може и да разпознават отчасти себе си и мечтите си не знам. Мен тя ме дразни и преди писах. Не защото е грозна, глупава, не е такава. Но тя е балон за мен, едно боц и отива да сади домати. Всеки търси място под слънцето, нормално е. Но не така, не по този начин, не с тези думи, не с това поведение.
Може и да се наежите сега, но аз все повече си мисля, че Вал не е качила това с детето. Тя за разлика от другата не е харесваната "кучкарка", дразни и че измести уж подходящата и многострадална Елена за ръката  на Евгени.  Не, че не е способна да си призная, но ...ще видим, кал лесно се хвърля, трудно се мие.
Виж целия пост
# 7 736
То аз и за Елена мога лошо да кажа, не само за Валя Grinning Едно от нещата, които много ме дразнят, е някой да пише с правописни грешки, и то фрапантни. Дребните грешки не ги броя. А Елена доста често допуска такива. Има претенции за много четяща, в предаването се надсмиваше на останалите в онази игра с училището, а същевременно начинът, по който тя пише, не отговаря на претенциите й.
Виж целия пост
# 7 737
Според мен, Евгени подцени или надцени българската публика,а и показа известна доза високомерие. Без реклама,без нормални цени на билетите ( според масовите възможности),осланяйки се само на новопридобитата си в БГ известност . Аз и преди писах,че Генчо не ми е Дейвид Гарет,че да тръпна кога ще го видя да свири на живо.
Който следи културния живот у нас, знае и колко други страхотни пианисти имаме.
И последно ( изобщо не съм сигурна дали трябва да го пиша), вчера ровейки за билети в Ивентим,случайно видях ,че проф. Людмил Ангелов също прави майсторски клас, като нашата звезда. И той е със забележителна автобиография, който иска може да я прочете. Само дето билетите за "събитието" му са ...по 15 лв. И съм сигурна,че и по 150 да бяха,пак щеше залата да е пълна. Защото има много какво да даде. И не,не е прост да взема малко пари ...
Виж целия пост
# 7 738
Защо си мислите,че изпълнителите сами и еднолично определят цените на билетите за мероприятията,на които се изявяват?
Виж целия пост
# 7 739
Стига сте се заяждали с Валето. Профилът ѝ е хакнат, ако трябва и телефонът ѝ ще се окаже откраднат, най-вероятно от платени агенти на Елена, ако не и от самата нея, после изкуствен интелект е генерирал компромата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия