Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 579
  • 13 845
# 7 740
Има ли вариант и на двете действията да не ги определяме като качествени? И винаги ли в пакет трябва да ги определяме, или може мнението ни за едната да е независимо от мнението ни за другата и да не върви напременно и с оценка за нея Laughing Аз лично ги диференцирам двете Satisfied

Алукард, кой инцидент в Берлин?
Има, разбира се, аз например го прилагам. Критикувам лошото и харесвам доброто и се абстрахирам от образа. Доколкото виждам доста от пишещите тук се дразнят точно на онези, които не отделят деянието от човека - Елена ги дразни и я разкостват, че качила как кара кола, пък говорила в защита на градския; Валерия я харесват и я оправдават затова, че е качила излагаща снимка на детенце в публичното пространство.
 
И не е само количеството изцепки, а и качеството им - не можеш да сложиш на една везна натрапчиво поведение към мъж и финансови измами зад маската на благотворителна дейност, нито пък помпозен и тромав стил на писане с разпространяване на голи снимки.

Абсолютно същото е в отношение на харесващите Елена - идеализиране на всяко нейно действие, дребнаво захапване на всяко нещо, което излезе за Валерия. Елена за мен съчетава доста неприятни качества, а изявите й не блестят нито с качество, нито със стил. Коментирам това, което виждам. Действията на Елена са ми неприятни не заради Елена, а Елена ми е неприятна заради действията си.
Виж целия пост
# 7 741
Защо си мислите,че изпълнителите сами и еднолично определят цените на билетите за мероприятията,на които се изявяват?
Ако въпросът ти е към мен,нищо не мисля.
В тази сфера съм само потребител.😉
Казвам това, което виждам и констатирам.
А и Евгени сам ни определи като малък пазар,така че какво аз мисля,напрактика няма значение.
Ако не ги определят сами,защо пък едни могат,а Евгени не може?😉
Стига сте се заяждали с Валето. Профилът ѝ е хакнат, ако трябва и телефонът ѝ ще се окаже откраднат, най-вероятно от платени агенти на Елена, ако не и от самата нея, после изкуствен интелект е генерирал компромата.
Със сигурност точно това е станало.😂😂😂
Виж целия пост
# 7 742
Да, много е дребнаво да се възмутиш на качването на порнография, на незаконна дейност. Идеализиране мнооого рядко към Елена. Почти всички я харесахме точно заради грешките и. Но обикновени, човешки. По скоро хората, които не я харесват са я въздигнали на някакъв пиедестал, за самопровъзгласило се божество и за нормална човешка грешка или стъпка в страни бива разкоствана до последната запетайка и мнооого фантазия. Била за ползване на градски транспорт, защо се качила в кола на приятел за да отиде на море.😀😀😀 Даже имаше възмущение защо не е тръгнала пеша. Едно към едно е с това, да унизиш 10 годишно и семейството му, чрез силата, която си придобил с 2 месеца в праймтайма. Да се рязкрещиш на току що проходило, да се хилиш, докато наричат останалите момичета к***и. Да се снимаш в чалга клип в който си разменяш телесни течности и после да обясняваш,  как децата са ти най-верните фенове с чисти души и сърца. Да се самозабравиш до там, че да решиш, че си пръстът Божи и да сочиш кой трябва и не трябва да се размножава. Мога още да добавя, но ми идва прекалено гнусно на душата.
Виж целия пост
# 7 743
Има ли вариант и на двете действията да не ги определяме като качествени? И винаги ли в пакет трябва да ги определяме, или може мнението ни за едната да е независимо от мнението ни за другата и да не върви напременно и с оценка за нея Laughing Аз лично ги диференцирам двете Satisfied

Алукард, кой инцидент в Берлин?
Била е част от схема за пране на пари. Търсили са я от полицията и даже май я бяха осъдили. Пак от незнание и недообмислени действия.
Виж целия пост
# 7 744
Не знам кога е завършил Генчо, но самите музикални училища дават доста сериозно рамо в началото и доста техни ученици влизат в кариерата със засилка. След като мине това обаче си остават на собствените си възможности, което не е толкова лесно защото все пак има конкуренция при което се отсяват по-големите от по-малките. Големите си вземат мениджър, който да им урежда изяви, Ергени май няма толкова нюх за бизнес и дори не използва възможностите дето стоят непосредствено пред него. Талант явно че има, но все пак ежегодно музикалните училища бълват пианисти които са не по-малко добри.
Виж целия пост
# 7 745
Хайде най-после да се обединим, че и двете имат дефицити на характера  и ментални проблеми.

Елена е несигурна и още търси своето място под слънцето, още търси самоличност, опитва се да свръхкомпенсира нещата, които смята че й липсват - женственост, интересност, ексклузовност. И тези й опити често удрят на камък. Много симулация, много неувереност и опит да се хареса. Градинарка на селото, бохемка на града , татуирана Bad girl, нежна и замислена в розова рокля.

Проблемът на Валерия е, че е асоциална. Силна емпатия към животните и абсолютно никаква емпатия към човешките същества. Аз разбирам какво е хич да не ти пука какво пишат хейтърите в инста, но при нея е екстремно, тя дори не симулира социално поведение. Като три годишна е дето те гледа в очите и прави бели. Противоположно на Елена, тя не изпитва грам съмнение в себе си, няма и следа от страх, че може нещо да загуби и от последствията, няма и следа от съмнение в себе си и правотата си, няма и следа от самокритика. Норми, които са неслучайно общоприети, не й ги побира главата.

Кое от двете крайности е по-малкото зло не знам. Едната рискува да си изяде боя някъде или да носи правни последствия, но пък саморазрушението на другата хич не е безболезнено. Радвам се като някой каже, че Елена е центрирана и излъчва светлина, но аз виждам тъмнина в нея, не знам защо. И не го казвам с лоши чувства, просто тя също трябва да работи над себе си, за да оцелее. За другата не се притеснявам, тя пада и става без проблем.
Виж целия пост
# 7 746
В България има много талантливи пианисти, включително жени и деца също. Евгени, дори и да е добър, едва ли притежава нещо повече като качества от тях и затова шансът му беше участието в Ергенът, което можеше да го популяризира. Уви, както са казали някои мъдри хора - това, което сам си направиш, никой друг не може да ти го направи.
Виж целия пост
# 7 747
Хайде най-после да се обединим, че и двете имат дефицити на характера  и ментални проблеми.

Елена е несигурна и още търси своето място под слънцето, още търси самоличност, опитва се да свръхкомпенсира нещата, които смята че й липсват - женственост, интересност, ексклузовност. И тези й опити често удрят на камък. Много симулация, много неувереност и опит да се хареса. Градинарка на селото, бохемка на града , татуирана Bad girl, нежна и замислена в розова рокля.

Проблемът на Валерия е, че е асоциална. Силна емпатия към животните и абсолютно никаква емпатия към човешките същества. Аз разбирам какво е хич да не ти пука какво пишат хейтърите в инста, но при нея е екстремно, тя дори не симулира социално поведение. Като три годишна е дето те гледа в очите и прави бели. Противоположно на Елена, тя не изпитва грам съмнение в себе си, няма и следа от страх, че може нещо да загуби и от последствията, няма и следа от съмнение в себе си и правотата си, няма и следа от самокритика. Норми, които са неслучайно общоприети, не й ги побира главата.

Кое от двете крайности е по-малкото зло не знам. Едната рискува да си изяде боя някъде или да носи правни последствия, но пък саморазрушението на другата хич не е безболезнено. Радвам се като някой каже, че Елена е центрирана и излъчва светлина, но аз виждам тъмнина в нея, не знам защо. И не го казвам с лоши чувства, просто тя също трябва да работи над себе си, за да оцелее. За другата не се притеснявам, тя пада и става без проблем.
Накрая в тази тема ще изкараме Валерия психопат или по-скоро социопат. И на Елена нещо ще се измисли. Шегувам се. 😁

 Аз предлагам да си стиснем ръцете, че и двете грешат като всички нас и няма какво да ги мислим - ще си понесат последствията.

На моменти им се дразня, но и на моменти им съчувствам. Дори ѝ на Елена, която принципно не харесвам. Човек понякога се лута в живота си и търси смисъл - с какво да се занимава, какво ще му осмисли живота.
Виж целия пост
# 7 748
Хайде най-после да се обединим, че и двете имат дефицити на характера  и ментални проблеми.

Елена е несигурна и още търси своето място под слънцето, още търси самоличност, опитва се да свръхкомпенсира нещата, които смята че й липсват - женственост, интересност, ексклузовност. И тези й опити често удрят на камък. Много симулация, много неувереност и опит да се хареса. Градинарка на селото, бохемка на града , татуирана Bad girl, нежна и замислена в розова рокля.

Проблемът на Валерия е, че е асоциална. Силна емпатия към животните и абсолютно никаква емпатия към човешките същества. Аз разбирам какво е хич да не ти пука какво пишат хейтърите в инста, но при нея е екстремно, тя дори не симулира социално поведение. Като три годишна е дето те гледа в очите и прави бели. Противоположно на Елена, тя не изпитва грам съмнение в себе си, няма и следа от страх, че може нещо да загуби и от последствията, няма и следа от съмнение в себе си и правотата си, няма и следа от самокритика. Норми, които са неслучайно общоприети, не й ги побира главата.

Кое от двете крайности е по-малкото зло не знам. Едната рискува да си изяде боя някъде или да носи правни последствия, но пък саморазрушението на другата хич не е безболезнено. Радвам се като някой каже, че Елена е центрирана и излъчва светлина, но аз виждам тъмнина в нея, не знам защо. И не го казвам с лоши чувства, просто тя също трябва да работи над себе си, за да оцелее. За другата не се притеснявам, тя пада и става без проблем.
Накрая в тази тема ще изкараме Валерия психопат или по-скоро социопат. И на Елена нещо ще се измисли. Шегувам се. 😁

 Аз предлагам да си стиснем ръцете, че и двете грешат като всички нас и няма какво да ги мислим - ще си понесат последствията.

На моменти им се дразня, но и на моменти им съчувствам. Дори ѝ на Елена, която принципно не харесвам. Човек понякога се лута в живота си и търси смисъл - с какво да се занимава, какво ще му осмисли живота.

На базата на написаното в темата, човек би останал с впечатление, че Валерия е Хитлер в тялото на Гърбушкото от Нотр Дам.
Виж целия пост
# 7 749
Скрит текст:
Хайде най-после да се обединим, че и двете имат дефицити на характера  и ментални проблеми.

Елена е несигурна и още търси своето място под слънцето, още търси самоличност, опитва се да свръхкомпенсира нещата, които смята че й липсват - женственост, интересност, ексклузовност. И тези й опити често удрят на камък. Много симулация, много неувереност и опит да се хареса. Градинарка на селото, бохемка на града , татуирана Bad girl, нежна и замислена в розова рокля.

Проблемът на Валерия е, че е асоциална. Силна емпатия към животните и абсолютно никаква емпатия към човешките същества. Аз разбирам какво е хич да не ти пука какво пишат хейтърите в инста, но при нея е екстремно, тя дори не симулира социално поведение. Като три годишна е дето те гледа в очите и прави бели. Противоположно на Елена, тя не изпитва грам съмнение в себе си, няма и следа от страх, че може нещо да загуби и от последствията, няма и следа от съмнение в себе си и правотата си, няма и следа от самокритика. Норми, които са неслучайно общоприети, не й ги побира главата.

Кое от двете крайности е по-малкото зло не знам. Едната рискува да си изяде боя някъде или да носи правни последствия, но пък саморазрушението на другата хич не е безболезнено. Радвам се като някой каже, че Елена е центрирана и излъчва светлина, но аз виждам тъмнина в нея, не знам защо. И не го казвам с лоши чувства, просто тя също трябва да работи над себе си, за да оцелее. За другата не се притеснявам, тя пада и става без проблем.
Накрая в тази тема ще изкараме Валерия психопат или по-скоро социопат. И на Елена нещо ще се измисли. Шегувам се. 😁

 Аз предлагам да си стиснем ръцете, че и двете грешат като всички нас и няма какво да ги мислим - ще си понесат последствията.

На моменти им се дразня, но и на моменти им съчувствам. Дори ѝ на Елена, която принципно не харесвам. Човек понякога се лута в живота си и търси смисъл - с какво да се занимава, какво ще му осмисли живота.

На базата на написаното в темата, човек би останал с впечатление, че Валерия е Хитлер в тялото на Гърбушкото от Нотр Дам.
Точно ти с част от коментара си стреляш по може би най-уязвимото място на Валерия и осъзнаваш това много добре, нали? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7 750
Да, много е дребнаво да се възмутиш на качването на порнография, на незаконна дейност. Идеализиране мнооого рядко към Елена. Почти всички я харесахме точно заради грешките и. Но обикновени, човешки. По скоро хората, които не я харесват са я въздигнали на някакъв пиедестал, за самопровъзгласило се божество и за нормална човешка грешка или стъпка в страни бива разкоствана до последната запетайка и мнооого фантазия. Била за ползване на градски транспорт, защо се качила в кола на приятел за да отиде на море.😀😀😀 Даже имаше възмущение защо не е тръгнала пеша. Едно към едно е с това, да унизиш 10 годишно и семейството му, чрез силата, която си придобил с 2 месеца в праймтайма. Да се рязкрещиш на току що проходило, да се хилиш, докато наричат останалите момичета к***и. Да се снимаш в чалга клип в който си разменяш телесни течности и после да обясняваш,  как децата са ти най-верните фенове с чисти души и сърца. Да се самозабравиш до там, че да решиш, че си пръстът Божи и да сочиш кой трябва и не трябва да се размножава. Мога още да добавя, но ми идва прекалено гнусно на душата.

Че кой визира качената снимка на детето като дребнавост? Тази случка и аз я осъждам. Но само няколко страници се чепкаше нейната фотосесия и всяка нейна пропорция, спортния сутиен, късата рокля, това, че се снимала с някой от мъжки пол на някакво събиране... Абе изобщо, всичко Joy Пък Елена пусне някоя смешка, и вече е прекрасна, страхотна, пъстра, истинска, уникална Laughing В смисъл, няма лошо, всеки има право да си мисли каквото реши, ама нека да остави и другите да правят същото Wink

Иначе аз Елена не я харесвам по лично нейно си заслуги, с или без Валерия, и си коментарам нея. Не съм задължена при всеки коментар за Елена да правя сравнителен анализ с Валерия, я Joy Всяка си е за себе си, решила съм да коментирам Елена и си коментарам Елена Joy
Виж целия пост
# 7 751
Не съм съгласна двете да се сравняват като поведение и чрез привидното приемане на несигурността и стратегиите на Елена да се търси оправдание за абсолютно недопустимите действия на Валерия. Аз лично много силно се надявам тя да си понесе последствията за (знаете какво), защото безнаказаността води до чувство на недосегаемост, което ще я накара да направи кой знае още какво.
Виж целия пост
# 7 752
Яяяя откога Айлин е животно? Джия също? Че помни историята едни проляти сълзи на Валерия за първата.  Ютуб и той си ги пази.

Clouded, ако не те затруднявам, може ли да ни покажеш черно на бяло финансовите измами на Валерия?
Също, ако си пазиш скрийншоти, в които тук се е насърчавала постъпката на Валерия с .... детето. Много ще съм ти благодарна, че аз такива не прочетох. Или не съм ги разбрала правилно, при все че са написани на родния ми език. Ей затова нищо не трябва да се трие, че се губи нишката.... Благодаря предварително!!!!!

Може ли повече информация и за берлинските истории на Елена? Че съм изпуснала.
Виж целия пост
# 7 753
Това със снимката си беше тотален егоизъм, мисли само за това как да се възмути публично за да набере внимание вместо за това което всъщност поства, както и че засяга други хора. За нея всички останали хора са просто публика, не човешки същества 🤨
Виж целия пост
# 7 754
И на мен ми стана интересно за Елена и схемата в Берлин, ако може повече подробности. Ето, при нея се е случило и си е понесла заслуженото. Надявам се и при Валерия да има някакъв ефект, а не чадър. Защото просто ще и дадат крила за още по - големи тъпотии.
 Ондин,  абсолютно съм съгласна. Единственото за което подскачам е, когато започнат да ми обясняват как Валето била чиста, честна и откровена и пример за подражание. Айде, няма нужда. Пример е за това, как не трябва да се прави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия