Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 570
  • 13 845
# 7 875

   ЕРгени и Валерия с родата на плаж в Сарафов,седнали на бирария Камъните.  Заедно са, явно всичко е било спекулации
Виж целия пост
# 7 876
Ихааа, мама Светла е неотлъчно до младите. Тази жена явно си постигна целите. Рече, че ще е винаги до тях и се случи. Мама Светла е моята богиня. От днес се обявявам за светлинистка. 😀😀😀
Виж целия пост
# 7 877
Ихааа, мама Светла е неотлъчно до младите. Тази жена явно си постигна целите. Рече, че ще е винаги до тях и се случи. Мама Светла е моята богиня. От днес се обявявам за светлинистка. 😀😀😀
Аз пък съм си танкистка -фен на Танко.Надявам се,да не се сборичкаме:)
Виж целия пост
# 7 878
Върнах се пак да гледам снимката, че вечно пропускам някакви неща, ми да, то не й трябва Зуки на Валерия, мама Светла си дебне. Едва ли е мислела, че ще стане толкова известна. А, Танко изобщо доверие му нямам, след като сложи ръка през кръста на В. на прословутата среща.😉                   
 П.С. Нека се обичат хората, щом си се харесват, то няма лошо.
Виж целия пост
# 7 879
Ихааа, мама Светла е неотлъчно до младите. Тази жена явно си постигна целите. Рече, че ще е винаги до тях и се случи. Мама Светла е моята богиня. От днес се обявявам за светлинистка. 😀😀😀
Аз мама Светла я харесах още от първия миг, в който я видях. Записвам се в тима на светлиниските 😀 На Танко не съм много фен, не знам защо, някак ми е като по-стара версия на Евгени.
Виж целия пост
# 7 880
Мама Светла е в унисон с името си - свети. На младите. Joy Осветява пътя им, тя е слънцето и пътеводната им светлина. Голяма е, спор няма. Heart Eyes
Виж целия пост
# 7 881
Валерия да ходи в "Съдебен спор". Време е вече. 😂
Виж целия пост
# 7 882
Валерия да ходи в "Съдебен спор". Време е вече. 😂
Ако положението е мама Светла срещу Валето, направо ще ходя да спасявам Жоро Игнатов. 😀
 Хахах, Краули, а защо трябва да има опровержение. Нека тя да е. Няма да е първата, нито последната с луди нощи в дискотеки. Никога не е претендирала,  че е почти девствено,  скромно момиче. Това беше подход на друга героиня.
Виж целия пост
# 7 883
А грам ли не изглежда съмнително, че Валерия с такова усърдие крие приюта? 3 момичета на 50 кучета е непосилно. Защо вместо само да организира DMS кампания не се възползва от известността си и не предложи всяка неделя хора да ходят в приюта, за да разхождат кучетата, да играят с тях, а покрай това и да занесат един пакет храна, паучове и пастети, тоалетна за котки и други необходими принадлежности? Можеше дори и доброволци да спечели за допълнителна помощ. Че има нещо не както трябва - има, но аз въпреки всичко съм си наивна и пращам по 2лв. месечно, защото съм мекушава, а като покаже в какви условия гледа животните и повече ще пращам.
Виж целия пост
# 7 884
Малкото Ети в скута на кака Валя ли е или аз недовиждам?
Виж целия пост
# 7 885
Малкото Ети в скута на кака Валя ли е или аз недовиждам?
По-скоро ми изглежда да е настанена във вуйчо. Ама е сладка семейна идилия. Манифестирам си да си останат заедно. 😁Само Танко отново ми се губи. Много ангажиран тоз' свекър to be.
Виж целия пост
# 7 886
Аа, и Танко е там. Точно срещу доволната физиономия на моята богиня. Хепи фемили по на мама Светла стандартите. 😀
Виж целия пост
# 7 887
Аа, и Танко е там. Точно срещу доволната физиономия на моята богиня. Хепи фемили по на мама Светла стандартите. 😀
Ми той много се стопил, ако наистина е Танко. 🤔 Помня го един атлетичен, наперен. Този много малък гръб има 🤔 Танко ли е или не? Това е въпросът.
Виж целия пост
# 7 888

   ЕРгени и Валерия с родата на плаж в Сарафов,седнали на бирария Камъните.  Заедно са, явно всичко е било спекулации

Мама Светла не си е придърпала стола до кандидат-снахата. Валерия е на сянка, мама я пече слънцето. Можеха да скъсят дистанцията. Жега е, не че нещо…,, Simple Smile
Виж целия пост
# 7 889
О, спекулирам си само, може и да не е той. Важното е, че светлината на мама Светла е неотлъчно до младите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия