Любители на кучета - 135

  • 27 937
  • 717
# 435
Ето ни и нас:
Кайра - ваймаранер на 1г
И Чери - чихуа на 7г
🥰

Виж целия пост
# 436
Тъй тъй, чета ви аз редовно и се радвам и  завиждам тайно за всички бебета ❤️Рокото порасна, липсва ми времето когато беше две-три шепички.


 Бордър коли, на 1г.и 1 месец ❤️
Виж целия пост
# 437
Забравих да кажа ,че  6 месечната Белла е френски булдог. ☺️
Виж целия пост
# 438
За сега леглото ни е сухо Joy, стискайте палци все тъй да е!

Виж целия пост
# 439
Добро утро!
Добре дошъл на Чарли!
Мериии, много се радвам!
Браво, Берга! Пази си пухкавото легло!
Единият разбойник ни е Ози, на 5години унгарска визла. Вчера му беше годишното къпане и посрещна джулая чистичък.

Другият вчера пак беше ресан, ресан, ресан и бях измита от краката до ръцете по време на процедурата.
Лео също на 5г ей сега ще го наснимам, макар че е трудно, че все ляга за галене. Майка голдън ретривър, баща хъски. Чудя се дали да не изкъпя и него днес.
Виж целия пост
# 440
Добро утро дами и кучета Simple Smile.!
Прекрасно юлско утро ви желая, благословен и пълен с най- добри изживявания месец да бъде.

Мери, честито и от мен!
Аз в първият момент разбрах, че кучешко бебе ще имате Simple Smile, моля за извинение Simple Smile.
Благодаря дами за виртуалното ни запознанство!
От нас пожелания за един прекрасен споделен ден!
Виж целия пост
# 441
Добро утро! Добре дошъл на Чарли и неговата баба!
Мери, честито!
Това е Джеси, на около 7 години. Порода "Любов". Уморена, но посрещна и тя Слънцето.
Виж целия пост
# 442
Добре дошъл на сладкия мъник.
Много хубави снимки сте напускали.
Виж целия пост
# 443
Добро утро дами и кучета Simple Smile.!
Прекрасно юлско утро ви желая, благословен и пълен с най- добри изживявания месец да бъде.

Мери, честито и от мен!
Аз в първият момент разбрах, че кучешко бебе ще имате Simple Smile, моля за извинение Simple Smile.
Благодаря дами за виртуалното ни запознанство!
От нас пожелания за един прекрасен споделен ден!
Виж целия пост
# 444
Добро утро!
Добре дошъл на Чарли. Моя слабост са малките кучета.

Ето я и Нори, любопитен кокер на почти 2 г. На вилата сме сега и не сяда и за минута.
Виж целия пост
# 445
Добро утро!
Добре дошъл на Чарли. Моя слабост са малките кучета.

Оххх, моя слабост са големите и силни кучета, но условията, в които живея и това, че живея сама предопределиха избора ми.
Няколко години четох ревюта за малки породи - това е едно от най- тихите кучета, най- малко има нужда от постоянно човешко присъствие, няма нужда от всекидневни разходки- може като коте да си върши физиологичните нужди в къщи на подходящо място ( това автоматично значи, че може спокойно 1-2 дни да се самоотглежда Simple Smile с достатъчно вода и храна ).
Но в крайна сметка мъж, дете и животно Simple Smile е както си ги научиш Simple Smile...
Гледала съм коли - прекрасно животно! Дано и с Чарли си допаднем в характерите ...
П.п Рогат е Simple Smile , като мен:) - той е зодия Телец, аз Овен Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Да не ни забравите 🤭. То от мързелуване на господина, ме е срам да пускам едни и същи снимки.
Мери, прекрасна новина! Леко и до финала!!! 🥰🥰🥰. Тайра ще е прекрасна пазителка ❤❤❤❤.
Добре дошъл на адаша Чарли! Много са сладки бебетата! ❤❤❤❤
Ето го и нашият пухкавел Чарли (кръстен на Чаплин 🤭, щот актьор голям). И няма такова любвеобилно куче от тази порода - всички деца и какички по паркове и градинки привлича, и ги търпи даже... Често ме питат - хапе ли, защото тези били злобни. И вярно имаме срещи с такива екземпляри, но сигурно факта, че израсна в офиса сред хора, го направи да търси двукраки за внимание и игра, пред нему подобните... хайде стига словоизлияния - ето снимка:
Виж целия пост
# 447
Да не ни забравите 🤭. То от мързелуване на господина, ме е срам да пускам едни и същи снимки.
Мери, прекрасна новина! Леко и до финала!!! 🥰🥰🥰. Тайра ще е прекрасна пазителка ❤❤❤❤.
Добре дошъл на адаша Чарли! Много са сладки бебетата! ❤❤❤❤
Ето го и нашият пухкавел Чарли (кръстен на Чаплин 🤭, щот актьор голям). И няма такова любвеобилно куче от тази порода - всички деца и какички по паркове и градинки привлича, и ги търпи даже... Често ме питат - хапе ли, защото тези били злобни. И вярно имаме срещи с такива екземпляри, но сигурно факта, че израсна в офиса сред хора, го направи да търси двукраки за внимание и игра, пред нему подобните... хайде стига словоизлияния - ето снимка:


Оооо, с адаша Чарли много ще си допаднем, и по големина, и по рошавост Simple Smile...
От къде сте, ако не е тайна и ако сте от Сф, от кой квартал ? Можем някога да се срещнем за съвместна игра, ако ни искате за компания Simple Smile. Само да му сложат на малък Чарли всички ваксини...
Виж целия пост
# 448
Извинявайте, обаче всяко куче, дори и най-дребното да е, има нужда от всекидневни разходки навън. Има нужда да опознава света, да души, да живее пълноценно.
Това, че "може" да си върши нуждите вкъщи, може за вас да е добре, ама за него не е. То е против природата и инстинктите му, защото не е нормално за възрастно куче да се изхожда там, където яде.
А "самоотглеждането" за 1-2 дни е източник на огромен стрес за животното.
Изключително много ми е жал за дребни породи, отглеждани като играчки у дома, затворници, с дни не излизащи навън, треперещи от най-малкия шум и с девиации в поведението.
Казвам го с най-добри намерения. Малко, голямо, кучето си е куче и правилата за отглеждането му са едни и същи.
Виж целия пост
# 449
Извинявайте, обаче всяко куче, дори и най-дребното да е, има нужда от всекидневни разходки навън. Има нужда да опознава света, да души, да живее пълноценно.
Това, че "може" да си върши нуждите вкъщи, може за вас да е добре, ама за него не е. То е против природата и инстинктите му, защото не е нормално за възрастно куче да се изхожда там, където яде.
А "самоотглеждането" за 1-2 дни е източник на огромен стрес за животното.
Изключително много ми е жал за дребни породи, отглеждани като играчки у дома, затворници, с дни не излизащи навън, треперещи от най-малкия шум и с девиации в поведението.
Казвам го с най-добри намерения. Малко, голямо, кучето си е куче и правилата за отглеждането му са едни и същи.

Знам, Тинтина!
Точно за тази порода имам събрана много информация. Разговаряла съм и с ветеринари.Хин на японски значело коте - японско куче- коте.
То живота учи, ние предполагаме, но Оня от горе разполага... Вичко, което пиша за съвместния ни живот с Чарли е предположения и очаквания, но пък и знам, че всичко в този живот е въпрос на приучване и възпитание.
В крайна сметка всеки е свободен да взема своите решения.Аз съм направила своя избор и в следващите 10- 15 години ще го следвам.
Хубава вечер на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия