Любители на кучета - 135

  • 27 937
  • 717
# 465
Копирам тук връзка от инстаграм, търси се дом на една сладурка, която първо обаче трябва да мине през операция
https://www.instagram.com/p/CuO8c5GIplq/?igshid=NjIwNzIyMDk2Mg==
Виж целия пост
# 466
Днес ,пак само едното ухо ще слуша...  
Скрит текст:
Като Буба,на ToniShu! 
Виж целия пост
# 467
Пак със всички уши проси, само аз си знам как се закусва така Grinning 
Виж целия пост
# 468
А сега си представи куче, чиято глава е по-голяма от твоето, което седи на разстояние, но точи лиги. Цяла локва става 🤣🤣🤣.
Виж целия пост
# 469
Това последното, все едно аз съм го писала Sweat Smile Точно това казвах на мъжа ми онзи ден на една бензиностанция, гледайки един мъник в предната кола.
  Тази нощ му беше топло на Ози- става, ляга на плочките, сутринта в 6 скокна гладен за закуска.
Виж целия пост
# 470
На плешивото бебе никога не му е топло. Все на слънце и на топло иска. Срам ме е да му купя яке 🤣.
Той горкият няма никаква подкозина.
Виж целия пост
# 471
Тука вече е 26 радуса и почти не полъхва, което си е прецедент. Добре, че Ози е без подкосъм, а на Лео му го изресах.
Виж целия пост
# 472
Вълчан има подкосъм доволно, но ако не го вкараме на сянка, сигурно ще слънчаса, преди да се усети сам да се скрие.

Посрещнахме изгрева днес:
Виж целия пост
# 473
Красавец! Лео се крие на сянка сам. Изкефих се, че преди ден имаше 3-4 кучета на плажа. Водят ги късния следобед, но аз много им се радвам.
Виж целия пост
# 474
Тъйййй на нашето бебе му направихме вчера 3-тата ваксина. Към момента е около 8 кг след 4 повръщания в колата. Доки каза, че щяла да стане 20-25 кг. GrinningSatisfiedGrinning Сега ще изчакаме 14 дни и ще я водя на плажа да видим дали ще хареса пясъка и водата.
Големи притеснения имам с това повръщане в кола.....от както я взехме е така, доки каза: "така ще е".....ми това означава, че никъде няма да я взимаме с нас на път Cry , че дори и на къси разстояния, няма да мога да я водя в морската градина да си играе с други кучета и т.н. Тя много зле се чувства и изглежда, а на мен ми се къса сърцето да я гледам така. Знам, че има хапчета за дълъг път, но дали ще й свършат работа не знам.
Виж целия пост
# 475
Тъйййй на нашето бебе му направихме вчера 3-тата ваксина. Към момента е около 8 кг след 4 повръщания в колата. Доки каза, че щяла да стане 20-25 кг. GrinningSatisfiedGrinning Сега ще изчакаме 14 дни и ще я водя на плажа да видим дали ще хареса пясъка и водата.
Големи притеснения имам с това повръщане в кола.....от както я взехме е така, доки каза: "така ще е".....ми това означава, че никъде няма да я взимаме с нас на път Cry , че дори и на къси разстояния, няма да мога да я водя в морската градина да си играе с други кучета и т.н. Тя много зле се чувства и изглежда, а на мен ми се къса сърцето да я гледам така. Знам, че има хапчета за дълъг път, но дали ще й свършат работа не знам.
Нашата Рая е така. По съвет на доктора даваме половин ампула Деган 30 минути преди пътуване. Последния път имаше ефект - пропътува ог Галата до Ветеран без инцидент. Разстоянието е кратко, но преди не ставаше. Това е когато е в колата на сина ми - комби е, в багажника и зад мрежа за кучета. С нашата кола, на задната седалка, в краката ми постоянно й държа главата, говоря, стоим на отворен прозорец и някак си успяваме да го пропуснем повръщането. Много е тегаво да не можеш да отидеш никъде с тях....
Буря обикновено се свива на кълбо и си трае, но ако види, че Рая много повръща, накрая и тя почва.
Виж целия пост
# 476
Привет !
Снощи кучо се наигра едно хубаво с приятелче. Относно повръщането при него, при първите пътувания по повърна един, два пъти. Сега само мрънкоти или се опитва да ми седне в скута и да помага при шофирането ако сме сами в колата.
Виж целия пост
# 477
Привет !
Снощи кучо се наигра едно хубаво с приятелче. Относно повръщането при него, при първите пътувания по повърна един, два пъти. Сега само мрънкоти или се опитва да ми седне в скута и да помага при шофирането ако сме сами в колата.
Вие си имате възпитано куче и гостенче. И нямате къртица, която постоянно да "вика" компания в дупката си, а да бяга и да се мести като изтървана, веднага щом "поканата е приета". Това виждам от снимката с растенията, равната поляна....Не мога да се похваля аз в това отношение - имам весела компания от две "земекопни машини", очукани растения и кратери по поляната. А, нямам и два чифта очила, но няма да разказвам, че вече отегчавам сигурно с нашите истории......
Animal Dog
Виж целия пост
# 478
Е, как ще ни отегчаваш! Кажи за очилата - аз досега не съм успявала да съсипя някои чрез куче Simple Smile

Буба не повръща в коли по принцип, но когато за пръв път попадна в по-висока кола (дори не джип) все пак изхвърли закуската (но и ние тогава не знаехме да я возим поне час след ядене). След това не е повтаряла, без значение на какво се вози. А на един приятел померанката като малка повръщаше дори на къси разстояния, а сега (май стан ана 3) се вози спокойно в спортната му (и бучаща, и некомфортна) кола.
Виж целия пост
# 479
При нас няма проблем с возенето, но си ми е навик да пътуват гладни.
Реа, след първото посещение на морето, обикновено се опитват да го изпият. Следва теч и отпред, и отзад. Да не се изненадаш, де Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия