Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 84 989
  • 807
# 180
Често по нашите магазини има по-добри промоции за филтриращи кани и филтри. Сега може да погледнете в Технополис. От време на време пускат Марела с три филтъра на добра цена, просто трябва да се следят офертите по веригите.
Виж целия пост
# 181
Да, така е. Вчера взех Аквафор от "Лидл" с 1 филтър за 13лв. Филтрите на Брита дали са съвместими? На пръв поглед изглежда, че са.
Виж целия пост
# 182
Аз имах Брита и накрая я ползвах с филтрите ба Аквафор. Напълно съвместими. Говоря за тези, които за като паралелепипед, а не за цилиндричните!
Сега си ползвам и кана Аквафор и съм доволна!  Смених я , защото беше над 5 годишна, а и за Аквафор, по-често се намират намалени филтри!
Често съм виждала Аквафор на промиция, в различи вериги, а и Брита Марела също, но на нея и се сваля целия капак за да я напълниш с вода!
Виж целия пост
# 183
Филтрите и те стигнаха космически цени - 6 лева от 2.5 бройката тръгнаха. Явно яки заплати се плащат за местене на кутийките от производителя до клиента. Последно на 4.50 се запасих и след това пратих каната в пенсия. Ще стане като с лидълските сладоледи - 2 за левче ...
Виж целия пост
# 184
То 6 лв. са на промоция,иначе гонят 13 лв.Брита и  Аквафир са напълно съвместими иначе.
Виж целия пост
# 185
на някои кани брита филтрите на аквафор не стават.
влизат си нормално, но има едно нещо, което трябва да се натисне от филтъра, за да потече водата.
и точно това не се получава.
моята кана е брота марела, миналата година я купих, не стават филтрите на аквафор.
Виж целия пост
# 186
От години съм с Брита Марела и си ползвам абсолютно нормално филтри на Аквафор наред с тези на нейната си марка
Виж целия пост
# 187
То 6 лв. са на промоция,иначе гонят 13 лв.Брита и  Аквафир са напълно съвместими иначе.
Ще хванат клиента ... След няколко месеца ще плащат заплатите на служителите във филтри. Така стана преди време в православната църква - плащаха им във свещи. Никога не е късно да станеш по-християнин и от Господ Wink
Виж целия пост
# 188
Филтрите и те стигнаха космически цени - 6 лева от 2.5 бройката тръгнаха. Явно яки заплати се плащат за местене на кутийките от производителя до клиента.
Ами като имаш предвид че производителя е в естония, сигурно не иде реч за местене от рафт на съседен..
Ама ако може да се върнем на Амазон. Които сигурно още няма да плащат в празни кашони на служителите си.
Виж целия пост
# 189
Наистина не пасват съвсем филтрите на Аквафор за Брита Marella - установено е неколкократно.
Виж целия пост
# 190
Get £5 off Your next Purchase of £15 (Selected Accounts) https://www.amazon.co.uk/b/?_encoding=UTF8&node=22775737031&pd_r … de&tag=ld-love-21 Simple Smile
Виж целия пост
# 191
В английския Амазон има намаление на Пепа Пих играчки. Сравнявам с немския, по-ниски са цените.

Възползвах се от ваучера 5 за 15.
Виж целия пост
# 192
Понеже и аз си имам фенка на Пепа пиг у дома, да кажа, че тези са новия размер/модел фигурки на Hasbro и не са съвместими с класическите комплекти. "Вазрастните" са по-малки, "децата" пък са по-големи и снощи ситната рева, защото Татко Праско не се побира в колата Grinning

Вие какво изгодно открихте или поръчахте, да не съм изпуснала нещо? Тези двете са на изгодна цена в момента
Мобилен магазин за сладолед със звуци
Кемпър
Виж целия пост
# 193
Ето тази играчка поръчах аз за дъщеря ми на 4 https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09P1RHQK7/ref=ppx_yo_dt_b_a … s00?ie=UTF8&psc=1
в комсед видях, че е към 97 лв Rolling Eyes
Виж целия пост
# 194
Понеже и аз си имам фенка на Пепа пиг у дома, да кажа, че тези са новия размер/модел фигурки на Hasbro и не са съвместими с класическите комплекти. "Вазрастните" са по-малки, "децата" пък са по-големи и снощи ситната рева, защото Татко Праско не се побира в колата Grinning

Вие какво изгодно открихте или поръчахте, да не съм изпуснала нещо? Тези двете са на изгодна цена в момента
Мобилен магазин за сладолед със звуци
Кемпър

Малката къща- https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B08WNDMK34?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image

Фигурите семейство за 7.70 и пъзел за 3 евро https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01A9BMYXA?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image

Не знам дали ще си играе с тях, но харесва Пепа, за това взех базови неща, да проверя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия