Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 84 993
  • 807
# 300
Здравейте!
Извинявайте, че въпросът ми е off topic, но съм сигурна, че през годините тук съм срещала отговора му!
Кой беше/е немският сайт от който поръчва(х)ме на добри цени куфари на АТ и Samsonite?
Виж целия пост
# 301
https://www.trolley.de/ - сайтът с куфарите
Виж целия пост
# 302
koffer.net
koffer.de

Откакто започна с обемното тегло,силно се въздържам от поръчки аз.
Виж целия пост
# 303
-10% намаление в складовете на определени артикули ,  21/08/2023 00h00 до  27/08/2023 23h59
Виж целия пост
# 304
28 август е празник в Англия и ще има -20% сигурно в склада.

Dr.Martens боти на половин цена цък  от £160 на £80
Виж целия пост
# 305
.............................
Откакто започна с обемното тегло,силно се въздържам от поръчки аз.

trolley.de поне преди имаха доставка до Бг и не ползвахме превозвач.
Сега, като проверявах линка, ми излезе и 10% отстъпка при абониране за бюлетин или нещо подобно.
Погледнах си фактурата в пощата - малък куфар Американ туристър е струвал 30 евро.
Виж целия пост
# 306
Преди редовно намирах изгодни обувки за някой член от семейството, от 2 години все по-рядко пазарувам от тук, че нямам време да ровя и рискът, ако не паснат - за връщането. Поръчвам набързо от Абаут ю например,н о като се замисля след това, че примерно 60 лв са 30 евро и преди какви находки съм имала и купувала поне 2 чифта за тази сума...малко се ядосвам Simple Smile Вие сега попадате ли на изгодни сделки, например в момента на сандали и маратонки?!?
Виж целия пост
# 307
Изгодно в момента има намаление в немския сайт на Адидас, но за 30 евро 2 чифта обувки няма как да намерите вече.
Виж целия пост
# 308
Преди редовно намирах изгодни обувки за някой член от семейството, от 2 години все по-рядко пазарувам от тук, че нямам време да ровя и рискът, ако не паснат - за връщането. Поръчвам набързо от Абаут ю например,н о като се замисля след това, че примерно 60 лв са 30 евро и преди какви находки съм имала и купувала поне 2 чифта за тази сума...малко се ядосвам Simple Smile Вие сега попадате ли на изгодни сделки, например в момента на сандали и маратонки?!?
Цяло лято купувах зимни обувки за семейството ми от Амазон на много изгодни цени. Не знам дали има смисъл да ги качвам, защото цените вече не са същите, но примерно тези бяха 15 паунда https://www.amazon.co.uk/dp/B098QW9ZDG?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details
тези - 30 п. https://www.amazon.co.uk/dp/B09LJ19QW4?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details
тези - 20 п. https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09N7MN8GL/ref=ppx_od_dt_b_a … s01?ie=UTF8&psc=1
Може и да не са без пари, но поне аз не съм открила в бг-сайтовете еквивалентни модели на по-изгодни цени, включително и в Абаут ю.
Сандалите ще бъдат на изгодни цени зимата и есента, сега едва ли ще се намери нещо интересно.
Виж целия пост
# 309
Днес поръчах този Пол Грийн за 66 п. За мен цената за качеството на обувките им е изгодна.
Виж целия пост
# 310
Няма вече такива цени ,като преди.Купища обувки имам от Амазон на цени до 20 лири.Сегс от 2 години следя сандали ,които купувхаме по 12 Е,ама нито през зимата,нито през лятото има такива цени.
Виж целия пост
# 311
В outlet-a na clarks v UK има ниски цени. Но не съм пробвала да поръчвам по интернет от там. Би трябвало да стане през превозвач. Днес има 30% намаление от намалените цени.
Виж целия пост
# 312
Там не можеше да се плаща с издадена в БГ карта по спомен, а само с такава от UK. Затова пазарувахме само в основния сайт на Кларкс. Ако има някаква промяна, пишете.
Виж целия пост
# 313
Аз също вече трудно намирам обувки на предишните цени. Няма вече. Добре, че имам от преди Grinning
Колкото до сайта на Кларкс - преди години и от там съм пазарувала. Мисля, че плащах с Пей Пал.
Виж целия пост
# 314
Да, няма проблем да се плаща с пейпал, даже го предпочитам пред плащането с карта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия