Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
-
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бременността?
-
Кои са някои от предложените ресторанти в района?

Дано скоро да ми мине,че да са поразмърдам и аз!
Не знам кога ще се промени културата на българина и да отстъпваш място в автобуса или трамвая, или пък да подадеш ръка на паднал човек няма да е вече срамно....
, гледай спокойно на нещата и се поотпусни
.
. Незная тези човеци, които така студено и безочливо са те подминавали, що за съвест и душа имат 
. Много се смеехме с гинеколога ми - що за магия са контракциите и лекарствата и защо като се спрат - изчезват и причините за пиенето им 
от началото 9 кг дано не кача повече кила наи -много още 5-6кг
Наистина трябва да внимаваме,zа6тото от околните никога не може да се очаква помо6т
ивет,не се притеснявай,някои качват повече в началото,а други към края.Аz направо се пла6а,като zнам,че сега съм с 5 отгоре,какво 6те бъде в края.Със сина ми качих само в деветия месец 10кг
беz да иzглеждам като слон в комбинеzон

, но за съжаление малкият нещо се е разкашлял и днес сме на лекар. Предполагам, че е някакъв вирус от баща му, защото и той е по същия начин. Поне нямат температура или други оплаквания. Дано се оправят и двамата, че просто не знам как ще пътувам другата седмица иначе
Да не ви казвам колко съм потресена от сметката за парното и на всичкото отгоре и сметките за телефона ми са объркани. Кошмар 
! Аз за сега отлагам но може и да отида да подпиша пък церемонията да я направим след като бебо се появи някаде лятото но някак си не като традиционните свадби
А за опашките NO COMMENT! В петък 4аках да си платя тока 1 4ас и то защото не са си оправили нещата в е.он И временно не може да се плащат сметките през нета. Та за 4акането пука му на някой.Ооооо един път бях свидетелка пък на обратното. Едно мамче се беше качило в автобуса, в 8 месец може би, контрольорката я помоли да седне, а мамито отказа и контрольорката се развика "Като ги молиш да седнат нещат,а иначе все претенции имат, че са бременни и че трябва да им се осигури място да седнат" Това е от рубриката NO COMMENT kiki29 теб специално исках да те питам за кученцето. И аз имам едно дърто кокер4е на 13 години спи до мен и е като гербова марка.Незнам какво ще стане като дойде новия член на семейството. Ти имаше ли някакви проблеми? 