Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
-
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бременността?
-
Кои са някои от предложените ресторанти в района?
от мен.Болката и празнотата ще отзвучат,бавно ,но щом до теб има човек който те обича всичко ще бъде на ред.Намери сили да забравиш и да продължиш напред.
и

боли ме гърлото и имах висока температура едва я смъкнахме толкова се бях притеснила добре че ми се размина антибиотика пих само парацетамол и панадол много чайчета и мед надявам се само да не съм навредила на бебчето с тая температура държах я висока цял ден и много ме е страх не мога и на консултация да ида заради обявената грипна епидемия моля се всичко да е наред
таткото миличкия страшно се уплаши толкова се грижи за мен а бебчето иначе много ме рита вчера и тати го усети и беше много штастлив майчета пазете се заштото топлото време лъже
. До тогава гледам да си мисля за други работи
.
Само това ни трябва - да си предаваме болести една на друга.... Затова пък вече знам пола на бебето. Аз явно съм от най-злите, защото Господ няма да позволи да съм свекърва и да тормозя чужди момичета, а само собствените
Странно...
Почти бях сигурна, че този път ще е момче. Но пък още едно момиченце е добре дошло


То не беше повръщане, депресии...такова чудо нямаше 1та бременност
Дано пък на тази краят, т.е. раждането да е по-добро
, мисля, че ми се размина...
. Стискайте палци да има сняг, де
Той много си мечтае да се вози на шейната...
, но въпреки всичко, вярвам, че ще си изкарате хубава 3 годишнина