Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 135 - юни 2023)

  • 102 979
  • 1 258
# 105
Toku - що ми звъннаха от Zewa. Аз съм 😛,с ваучер за Duka съм !
Виж целия пост
# 106
Някой получи ли награда от хайнекен
Виж целия пост
# 107
Тези които сте с дефектни съдове на КК изпратихте ли им очуканите предварително, защото на мен ми дадоха адрес на който да ги върна и не знам дали след като ги получат ще изпратят нови.
Виж целия пост
# 108
Тези които сте с дефектни съдове на КК изпратихте ли им очуканите предварително, защото на мен ми дадоха адрес на който да ги върна и не знам дали след като ги получат ще изпратят нови.
Е то и да си я задържите, докато не пратят нови, за какво Ви е счупения или очукания съд?
Виж целия пост
# 109
Чакам да пуснат игра на Морени в големите жеги и с регистрация на кодове,любимо ми е.Може би,когато свърши играта на Милка.
Виж целия пост
# 110
И моите мостри от Нотино пристигнаха на 31.05
Виж целия пост
# 111
Чакам да пуснат игра на Морени в големите жеги и с регистрация на кодове,любимо ми е.Може би,когато свърши играта на Милка.
Морени обичат да пускат игри началото на август , защото Мейт така са решили 🫡 Така и така вдигнаха цената на вафлите двойно , поне може да го направят като Kinder Bueno и да ги сложат във втора прозрачна опаковка за да е по-удобно
Виж целия пост
# 112
Тези които сте с дефектни съдове на КК изпратихте ли им очуканите предварително, защото на мен ми дадоха адрес на който да ги върна и не знам дали след като ги получат ще изпратят нови.
Нищо такова не казаха. Дори се учудих, защото знам от темата, че искат да се връщат. После реших, че тиганът ми е така безнадеждно счупен, че не го искат. Все пак някой с леко обелена тавичка или тенджера пак може да я ползва и като изпратят втора, ще има два съда и затова си искат обратно дефектните. Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Не ми трябват очуканитеи ще им ги върна, но когато тигана ми пристигна крив не го изпратих веднага, за да видя и тенджерата от следващото теглене и тя се оказа ожулена и сега ще им изпратя и двете, но за тигана ми бяха писали че ще ми го подменят миналия понеделник, а все още няма и затова предполагам че първо може да изчакват да се изпратят
Тези които сте с дефектни съдове на КК изпратихте ли им очуканите предварително, защото на мен ми дадоха адрес на който да ги върна и не знам дали след като ги получат ще изпратят нови.
Е то и да си я задържите, докато не пратят нови, за какво Ви е счупения или очукания съд?
Виж целия пост
# 114
Нищо не са ми казали / писали да им връщам от Биспоук.
Аз сама им написах, че ще  предам ожалената очукана тенджерка на
куриера на Еконт, когато ми донесе новата.

---
Относно играта на Капи с покупка на 1 л и евентуална награда чадър.
Днес посетих 8 от изброените обекти . Касиери нищо не знаят, вдигат рамене.
Ни кутии, ни талони.. Току що  приключих разговор с централата на КК.
Евентуално в понеделник ще ми върнат обаждане.
По 1 награда е за магазин. Иначе в Правилата няма посочена бройка.
Виж целия пост
# 115
Имаше 2 - 3 поста, в които обсъждахме игрите на Кока Кола/за печелене на диаманти/, и днес гледам в приложението оставили само двете игри на Фанта. 😄😄
Виж целия пост
# 116
Днес опитах да се включа в играта на Капи. Посетих участващ обект(Едеа), закупих сок, поисках си скреч карта на информация, последва търсене, обясних, показвах и нагледно, че има такава игра и т.н. но нямаха представа и не откриха скреч карти. Не знаеха и дали с тази бележка ако отида друг ден ще ми дадат да си изтегля карта.  Все още им стояха рекламните банери на Куинс, а играта беше до 31.5., питах ги, ако бях си купила от тези сокове щяха ли да ми дадат да участвам в тази промоция - вдигане на рамене и Ами...
Сега регистрирах и бележка от Лидл, и от там минах и видях Хайнекен и взех... Та сайта е както преди - излиза ти онова червеното, качваш снимка на бележката и не се отразява по никакъв начин дали е качена, поне при мен, продължих с чекчетата и накрая бутончето Регистрирай се - появи се съобщение, че е успешна регистрацията.
Проблемът ми с Коста кафе се реши, отговориха ми на мейла и ми изпратиха онзи дълго чакания за данните за доставка. Оказа се, че са решили, че мейла ми при регистрация е грешен и са изпратили потвърдителния на @abv.bg ! а не на @gbg.bg Sweat Smile До сега не ми се беше случвало, или може и да се е случвало и да не съм разбрала. Ако имате забавяне и знаете, че сте спечелили направете възможното да се свържете с отсрещната страна, за да си получите наградата.
Виж целия пост
# 117
Имаше 2 - 3 поста, в които обсъждахме игрите на Кока Кола/за печелене на диаманти/, и днес гледам в приложението оставили само двете игри на Фанта. 😄😄

Още вчера като се обсъждаха ги нямаше!
Отивам да "карам"  Laughing трактора, че дава доста.
Виж целия пост
# 118
Рали, ти сигурна ли си, че точно скреч карта трябва да  ни дават срещу покупката на Капи, а не талон, който се попълва и пуска в кутията?

edit: Върнаха ми обаждане от КК. Макс в понеделник магазините във Варна ще бъдат заредени с талони за играта на Капи. Към попълнен талон се прилага кб за покупка и  се пуска в обособената кутия. Вярвам, че ще бъдат налични.
Виж целия пост
# 119
Вчера си мислех да взема един Персил, но след пороя следобяд не стигнах до покупка. Сега малко съжалявам за пропуснатата възможност. Не че щях да спечеля с едно участие ама поне да знам че съм участвала.
Здраве да е! Късмет на всички този месец!
И аз до последно се чудех за Персил, но се успокоявах, че е 4 та серия модела на пералнята, а не 8-ма каквато аз искам и че енергийният клас и е "В", а не А+++, какъвто аз купувам и се успоких.Smile Малко стана като приказката с лисицата и гроздето. Smile

Вече клас А+++ няма по новия стандарт класовете са от A.до F.Все още в магазин нататък мрежа има гратисен период в който могат да се продават уреди по стария енергиен клас .Така,че ако си купувате такива това означава,че те не покриват изискванията за новите енергийни класове
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия