Звездни Компромати - Юни'23

  • 267 320
  • 2 045
# 450
Джийзъса в момента при Гала сподели, че е влюбен в дъщерята на Ванко 1.
Сега цъкнах да я видя … много тип на Блажко.
Между другото заприлича ми на Татяна в младите години Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Прокси,Майкъл Дъглас беше.
Виж целия пост
# 452
И Тиа Леони май по подобна причина се разведе с Дейвид Духовни.
Виж целия пост
# 453
Колко годишна е тая дъщеря на Ванко 1? Тя сигурно е по-малка и от последната 🙄
Ако наистина имат нещо, нямам думи.
Виж целия пост
# 454
Преди две-три години завърши гимназия.
Виж целия пост
# 455
Джизъса може да се е вдъхновил от Лео ди Каприо Simple Smile 25+ годишни да бъдат пенсионирани и заменени...
Виж целия пост
# 456
Дъщерята на Ванко 1 е на 21 г.Той каза ,че я обича Head Band
Виж целия пост
# 457
Дъщерята на Ванко 1 е на 19 г.Той каза ,че я обича Head Band
Той я обича, а девойката!? Без тати зад гърба, коя е тя? Тук вече някой ще изяде тупаниците.
Виж целия пост
# 458
Да си пазим дъщерите и да им проведем обучение как да избягват свалките на Джизъса.... всяко момиче е в опасност вече Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Той уж беше казал,че харесва естествени жени ,а къде се нахендри пак при тунинговано агнешко.
Виж целия пост
# 460
Поне Ванко 1 е оправил зъбаците на бъдещия си зет, да не се подиграват на щерка му, че ходи с кон
Виж целия пост
# 461
Смятам,че е патология това при Благо.
Виж целия пост
# 462
Много моми обаче откликват. Явно има чар някакъв на живо.
Виж целия пост
# 463
Значи, Ванко едно сигурно съжалява, че е викнал Благо да му оправи зъбите за реклама, сега скъпо ще му излезе да го хрантути.

От друга страна, не знам какво се прави, че защитава дъщеря си.
Аз не съм забравила за какво го осъдиха преди време. И той е врял и кипял... Дъщерята пък да не би да е света-вода-ненапита? - преди време имаше едни много пошли снимки на баща с дъщеря, на които тя се кълчотеше до него, като че ще го съблазнява, а не й е баща.

Странна работа, тоя български хай-лайф все повече не го разбирам. И най-вече не разбирам повечето от тях от къде имат пари да си живеят живота, и поне привидно нищичко не могат, от нищо не разбират, но ето ги- забавляват се, зъби сменят, красят се и все има още и още... пък ей ме на- аз се бутам да бачкам по 10 часа на ден, деца гледам, домакинство, уикенди- пак работа... и нямам и на 1/10 такъв фантастичен живот.
Нещо е тотално сбъркано, още си блъскам главата обаче да разбера какво.
Виж целия пост
# 464
Джизъса сериозно ли го е изтряскал това или се е шегувал? А иначе на Ванко - баш такъв зет му се полага!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия