Кралски работи и клюки - юни 2023

  • 102 545
  • 1 267
# 1 230
Страхотна е роклята!


Виж целия пост
# 1 231
И малко Мери.
Откриване на галерия през лятото на 2020




На офциален портрет от есента на 2020


И от миналата година


Виж целия пост
# 1 232
Има усет Мери, определено🙂.
Пак няколко пъти носена в различни комбинации.
Мете я има същата, а Беа и Софи Уикелман я имат с дълги ръкави.
На русото момиче с двата  цвята от тази рокля в бюста и стои най-добре.

Прием в  Белгия за 70- годишината на европейския парламент.




Много интересна рокля. Харесва ми.
Виж целия пост
# 1 233
На Матилде роклята е много красива. Цветът е страхотен!
Русото момиче е водеща на предаване в ОК, в което обсъждат рояли 🙃
    Виж целия пост
    # 1 234
    Невероятна Мери, много ми харесва:

    Виж целия пост
    # 1 235
    Матилде най-накрая е облякла нещо, което й стои добре и не я прави лелка.
    Виж целия пост
    # 1 236

    Много интересна рокля. Харесва ми.
    Роклята изглежда много хубава, но по-добре да я подари на приятелката си Максима, не е във форма Матилде за тази рокля. Цветът е разкошен!

    Роклята дето всички я имат (Мери ли е поклякла крак?) ми харесва в нейния блед цвят и в жълто. Също така върху нея и водещата стои най-добре, и на момичето в жълто в ляво също.
    Виж целия пост
    # 1 237
    Мери беше първа през 2020-та, да.

    Хубава рокля на Матилде, но определено не е за нейната фигура.

    Беа на благотворително събитие. Горната част на сета е неподходяща. Роклята обаче много ми харесва:


    Косата и изглежда суха и изтощена, ако я подкъси ще е по-добре май.
    Виж целия пост
    # 1 238
    Тук Беа в косата се съревновава с Максима 😀
    Виж целия пост
    # 1 239
    Страхотна рокля на Матилде, цвят, модел всичко ми харесва много. Бих я видяла о върху Максима определено.

    Беа ми е твърдо не, какво е облякла?
    Виж целия пост
    # 1 240
    Лана да, Ули я сложи от изложбата през юни 2020та и после за портрета.
    Да я даде на мен Матилде, харесвам я.😉🙂
    Виж целия пост
    # 1 241
    Моя грешка, че мислех, че Кейт я носи първа. На Мери цвета на роклята не ми харесва, прекалено много я забива, а модела е красив, препочитам розовата на Кейт и жълтите и всякакви весели цветове.


    Много сладко видео:
    https://www.instagram.com/reel/CuDVLeAIRMp/?igshid=Y2I2MzMwZWM3ZA==
    Виж целия пост
    # 1 242
    Невероятна Мери, много ми харесва:


    Много ми харесва Мери тук! Със златните бижута се получава много стилно и модерно, както и с приятния цвят на обувките.
    Тази чанта не беше ли ръчно направена и подарък от Маргрете?
    Виж целия пост
    # 1 243
    Мери е много добре с тази рокля. И като цвят ми допада.
    Виж целия пост
    # 1 244
    Да, чантата е ръчна изработка от свекървата 😉😀
    Някой казваше че Мери му прилича на принцеса Лея. А на мен Каролина като млада, особено пък с тези страничните цветя на сватбата си която е била на тази дата преди 45 години,точно на нейните охлювчета ми приличат.

    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия