Предстои ми хистероскопия - да поговорим - Тема 5

  • 53 831
  • 752
# 750
Здравейте, правиха ми хистероскопия на 02.09 и доктора каза да си смятам новата дата на цикъла от 2ри!
Така ли е по принцип ,защото предтия месец ми дойде от 24 до
28ми август ..А също кога мога да подновя ходенето на фитнес?

Зависи от типа на хистероскопията. Ако имате обиране на изградена лигавица от матката при процедурата - да, ще имате потенциално нова дата за цикъл. Всеки организъм реагира различно все пак. Цикълът е в следствие на нива на хормони е организма.
За фитнес и физически усилия - аз бих изчакала поне 2-3 седмици, ако е оперативна хистероскопия.
Виж целия пост
# 751
Моля пуснете нова тема.
Тази ще бъде заключена след 24 часа.
Виж целия пост
# 752
https://m.bg-mamma.com/?topic=1811519.new#new
Заповядайте 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия