Booking.com /Тема 5/

  • 40 237
  • 740
# 540
Здравейте, ако някой да има свободен код, ще съм благодарна да ми пише на лично.
Виж целия пост
# 541
Няколко технически въпроси имам.
Имам кредитна карта с лимит 4000, но трябва да платя резервации на стойност 4300. Има ли шанс да мине плащането някак?
Мога ли да ползвам в случая дебитна карта?

То по-скоро проверете какъв е лимитът ви за теглене/плащане. Обикновено е над лимита на картата и, както са писали преди мен, можете да довнесете пари и те ще си дръпнат. Но ако самият лимит на теглене/плащане е до 4000, трябва банката да Ви го промени, или пък Вие през електронното банкиране и пак ще стане като си внесете пари отгоре.
Виж целия пост
# 542
Резервация на стойност минимум 50 евро.
Валиден до 17 август.
MUM2NBSWD1
Виж целия пост
# 543
Ако някой има свободен/ненужен код, ще бъда благодарна Flowers Four Leaf Clover
Забравих да напиша - на ЛС, ще черпя една Beer
Виж целия пост
# 544
Не мога да оставя отзив, изписва ми -  "Как беше ... Не забравяйте да оставите отзив. Остават ви 80 дни." И така вече седмица..

Има и бутон - "Оценете престоя си", но след като го натисна - Страницата не е намерена..

Пък много ми се искаше да оставя отзив, защото имаше разни несъотвествия, които ме подразниха.

Има ли имейл, на който да пиша за това?
Виж целия пост
# 545
Ако си в списъка с престои не работи ли?
Иначе, трите чертички и в менюто избираш customer service
Виж целия пост
# 546
Не работи отникъде - Страницата не е намерена..Иначе хотелът си стои в Букинг.

Писах им, да видим дали ще направят нещо по въпроса, благодаря!
Виж целия пост
# 547
Здравейте, търся код, ако някой има свободен. Благодаря.
Виж целия пост
# 548
Биляна, Вие сте се регистрирали, само за да поискате код? Интересно...
Виж целия пост
# 549
Биляна, Вие сте се регистрирали, само за да поискате код? Интересно...

Как преценихте, че съм се регистрирала сега само, за да поискам код? Регистрацията ми е от януари месец. Но явно това има значение, за да се заяждате. Благодаря за помощта все пак!
Виж целия пост
# 550
Здравейте, момичета. Ще бъда благодарна, ако някой има излишен код.
Явно още имам опция за редакция. Вече си има код.
Благодаря, момичета.
Виж целия пост
# 551
Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 552
Сърдечни благодарности  на silvushka. Вече си имам резервация и се сдобих с код.
Виж целия пост
# 553
Здравейте, момичета. Ще бъда благодарна, ако някой има излишен код.
Пишете ми на лични
Виж целия пост
# 554
Здравейте момичета,  ако някой има свободен код и няма да го ползва моля да ми го изпрати на лични. Благодаря !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия