Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 21

  • 75 825
  • 738
# 345
40 номер високи кецове Космос Комфорт за 43.33 лв. естествена кожа https://www.aboutyou.bg/p/cosmos-comfort/visoki-maratonki-6629917
Скрит текст:
Виж целия пост
# 346
Малко изходни неща:
Чанта DKNY
https://m.aboutyou.bg/p/dkny/chanta-tip-shopper-bryant-9173879?u … _campaign=product

Pepe jeans
https://m.aboutyou.bg/p/pepe-jeans/chanta-s-prezramki-emilia-101 … _campaign=product

https://m.aboutyou.bg/p/dkny/chanta-s-prezramki-magnolia-8782655 … _campaign=product

https://m.aboutyou.bg/p/dorothy-perkins/chanta-s-prezramki-92397 … _campaign=product
Виж целия пост
# 347
Не знам дали някой сподели тази чанта:


https://m.aboutyou.bg/p/liebeskind-berlin/chanta-za-prez-ramo-er … _campaign=product
Виж целия пост
# 348
И аз се нареждам за промоционален код при пазаруване в сайта.. ще е супер, ако има някой и друг активен. Също така дали при регистрация на нов акаунт, има първоначален код с отстъпка? Набелязах си някои неща, колкото по-изгодно ги взема, по-добре.. нали, момичета?
Виж целия пост
# 349
Ново намаление има  но   преди това вдигнаха цените, та общият резултат е нагоре. Поне в моите любими.
Върнах рокля, сложих я в тяхно пликче. Задрасках баркода. Ами отбелязали са друг пподукт за върнат. Този от пликчето. Цената е подобна.
И сега се чудя дали/как да им се обяснявам, за да не пратят на някого друга рокля... .
Аз преди месец получих рокля, на която изхвърлих найлона с баркода . Документите ще ги разпечатам , сив плик имам , чудя се дали имам право да я връщам в подобен вид . С етикет е.
Виж целия пост
# 350
Търся си летни маратонки.
Моля, да ми препоръчате леки, удобни, дишащи такива!
Виж целия пост
# 351
Ново намаление има  но   преди това вдигнаха цените, та общият резултат е нагоре. Поне в моите любими.
Върнах рокля, сложих я в тяхно пликче. Задрасках баркода. Ами отбелязали са друг пподукт за върнат. Този от пликчето. Цената е подобна.
И сега се чудя дали/как да им се обяснявам, за да не пратят на някого друга рокля... .
Аз преди месец получих рокля, на която изхвърлих найлона с баркода . Документите ще ги разпечатам , сив плик имам , чудя се дали имам право да я връщам в подобен вид . С етикет е.
Аз разпечатах и лепнах с тиксо
 По-добре найлонче обикновено или направо без
Виж целия пост
# 352
Търся си летни маратонки.
Моля, да ми препоръчате леки, удобни, дишащи такива!
Дишащи са мрежестите. Днес мернах едни адидаски под 60 лв.
Виж целия пост
# 353
Аз имам за тренировки едни на Reebok и съм най-доволна, точно са леки, мрежести и много удобни. Имам на найк, адидас, обаче Reebok са ми любими.
Виж целия пост
# 354
Търся си летни маратонки.
Моля, да ми препоръчате леки, удобни, дишащи такива!
Дишащи са мрежестите. Днес мернах едни адидаски под 60 лв.
Да, сигурно към десет чифта вече съм поръчвала, пробвам , не ми харесват, връщам.
Аз имам едни адидаски, като чорап, много са удобни, подметката много мека, но се скъсаха.
Та за това питам, ако някой е поръчвал скоро и е доволен от конкретен модел.
Виж целия пост
# 355
Да, сигурно към десет чифта вече съм поръчвала, пробвам , не ми харесват, връщам.
Аз имам едни адидаски, като чорап, много са удобни, подметката много мека, но се скъсаха.
Та за това питам, ако някой е поръчвал скоро и е доволен от конкретен модел.
Ако знаеш модела им, търси и в спортните магазини, и там има намаления.
Нямам чак огромен опит, но ми се струва, че най-леки са тези за бягане, с голяма подметка.
А удобството е страшно индивидуално нещо, както и типът крак, свод и т.н.
Виж целия пост
# 356
Да, сигурно към десет чифта вече съм поръчвала, пробвам , не ми харесват, връщам.
Аз имам едни адидаски, като чорап, много са удобни, подметката много мека, но се скъсаха.
Та за това питам, ако някой е поръчвал скоро и е доволен от конкретен модел.
Ако знаеш модела им, търси и в спортните магазини, и там има намаления.
Нямам чак огромен опит, но ми се струва, че най-леки са тези за бягане, с голяма подметка.
А удобството е страшно индивидуално нещо, както и типът крак, свод и т.н.
Моите са стар модел, нося ги 3 години и повече, няма го този модел.
За удобството си права, че всеки го преценя различно.
Виж целия пост
# 357
Получих си кецовете на Converse. Имаше 1 бройка 37,5 и я грабнах , мисля че ми стават.
Скрит текст:
https://m.aboutyou.bg/p/converse/visoki-maratonki-chuck-taylor-all-star-9194873

И този панталон, но ми е доста голям и ще се връща. Иначе ми харесва.

https://m.aboutyou.bg/p/tom-tailor/pantalon-mia-8476280
Виж целия пост
# 358
Аз ли съм несъразмерна или тия рокли нарочно ги шият с висока талия?
https://www.aboutyou.bg/p/gap/lyatna-roklya-5055929
Това на мен ми стои талията високо, а съм форма пясъчен часовник и да не ви обяснявам как изглежда, когато разкрояването започва  от широк гръден кош....
Виж целия пост
# 359
Пълнолуние ,Може ли да споделиш реално кой номер си? Защото точно от тези и едни бели от серията ми дава, че моят номер е 36, а аз съм точно 37,5н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия