Въпроси за TBI Bank

  • 83 892
  • 1 149
# 255
Някой ползвал ли е скоро неон за плащане в Турция да сподели на какъв курс превалутират?
Виж целия пост
# 256
Някой ползвал ли е скоро неон за плащане в Турция да сподели на какъв курс превалутират?
Би трябвало да е по курса на MasterCard без комисионна.
https://www.mastercard.us/en-us/personal/get-support/convert-currency.html
Виж целия пост
# 257
Значи за Шопинг лимита ми отговориха, че нямало срок за прекратяване, можело по всяко време, трябва да се посети офис и да се подаде заявление със свободен текст.
Може ли някой да обясни всъщност при  този Шопинг лимит къде се появяват парите и как се ползва?

При одобрен шопинг лимит и подписан договор, в приложението върху самата карта се вижда сумата на шопинг лимита. Наличността по сметката показва само собствените средства.
Как се ползва - купува се някаква стока/услуга и се плаща с картата. Ако е над 40 лв, като се цъкне върху транзакцията ще има опция за разсрочване за 3, 6, 9 и 12 месеца. Ако се разсрочи за 3 месеца - няма такса и лихва. Ако се разсрочи за повече месеци - има по 1.5% месечна такса. След потвърждаването за колко месеца да се разсрочи, цялата сума на транзакцията се превежда от ТБИ по Неон сметката, сумата на оставащия шопинг лимит се намалява с тази стойност. Съответно в следващите 3 или колкото месеца са избрани, съответната месечна вноска се дърпа автоматично от сметката и се погасява ползвания шопинг лимит. В секцията с кредити ще има информация за всички разсрочвания, дължими вноски и падеж.
Виж целия пост
# 258
Цитат
Би трябвало да е по курса на MasterCard без комисионна.
https://www.mastercard.us/en-us/personal/get-support/convert-currency.html
Въпросът ми по-скоро беше на какъв курс обръщат лирата, а не дали има комисионна.
Виж целия пост
# 259
Цитат
Би трябвало да е по курса на MasterCard без комисионна.
https://www.mastercard.us/en-us/personal/get-support/convert-currency.html
Въпросът ми по-скоро беше на какъв курс обръщат лирата, а не дали има комисионна.

На посочения сайт може да се провери приблизителния курс. Аз сега направих едно плащане с картата в турски лири - ТБИ го обърна по курс 6.80 лв за 100 лири. Но тя лирата май е доста динамична и не се знае след ден-два накъде ще отиде..
Виж целия пост
# 260
Скоро закривах депозит на падеж открит в клон на банката. Нямах възможност през приложението, но аз дори нямам възможност да прехвърлям пари между собствени сметки. Нямам представа как и защо, но сякаш имаме различни версии на приложението. Не ми дава да обновявам..... Та прехвърлиха ми парите по сметката на картата. След това през приложението си открих нов депозит.
Виж целия пост
# 261
Ако някой се интересува. Вчера закрих един тримесечен депозит, създаван от приложението - закрит от приложението. Беше се преподновил за същия период, с новата лихва по актуалния бюлетин за тримесечни депозити. Предупреди ме, че с прекратяването ще загубя лихвата от 0-ла лв (понеже си беше на падежа) и че ще се прехвърлят в сметката с картата на NEON. Всичко мина добре, само не ми хареса, че го закрих вчера вечерта и все изписваше - "закрива се, дайте ни време". Е дадох им време, чак днес сутринта се бяха прехвърлили. Не че е проблем ...
Виж целия пост
# 262
Как стои въпросът с теглене от банкомат. Каква е таксата?
Виж целия пост
# 263
Две безплатни тегления имаш. Без значение от кой банкомат.
Виж целия пост
# 264
И да си прочете лимита, пише го на сайта...
Виж целия пост
# 265
Добра оценка за ТБИ,
https://www.24chasa.bg/biznes/article/15795868
Виж целия пост
# 266
Аз съм доволна от банката, макар че тръгна криво заради картата, която я чаках 3 седмици.
Но плащането онлайн има ли друг начин да се верифицира освен със смс? Например нещо да цъкнеш в приложението, нещо по-интелигентно?
Виж целия пост
# 267
Аз съм доволна от банката, макар че тръгна криво заради картата, която я чаках 3 седмици.
Но плащането онлайн има ли друг начин да се верифицира освен със смс? Например нещо да цъкнеш в приложението, нещо по-интелигентно?
Не.
Виж целия пост
# 268
Здравейте
Искам да ползвам  депозита на TBI,но не искам карти, кредити и т.н
Просто сметка с депозит, възможно ли е?
Офисът виждам е само в София, така че трябва да е през приложението.
Опитах,но започва да ми предлага Neon
Така ли трябва да е?
Виж целия пост
# 269
Здравейте
Искам да ползвам  депозита на TBI,но не искам карти, кредити и т.н
Просто сметка с депозит, възможно ли е?
Офисът виждам е само в София, така че трябва да е през приложението.
Опитах,но започва да ми предлага Neon
Така ли трябва да е?

Може да се открие само депозит в TBI. Мисля че teta е така. Но само в офис, а лихвата ще е с 0,2% по - ниска. В повечето по - големи градове има по 1-2 офиса   https://tbibank.bg/kontakti/ - вижте отдолу картата. За приложението - минавате първо през карта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия