Мъжът ми е плащал за сексуални услуги

  • 16 691
  • 310
# 225
Попресоли се манджата Wink
Все едно ме дранна и видях историята с други очи и започнах да забелязвам издайнически детайли ...
Ба ма@му толкова ли нямате с какво да си губите времето?!

Пресолено? Не... По-скоро много постно и плоско. Има всички белези на пързалка. Естествено, това е първо мнение на авторката. Както се полага е бременна и жестоко подведена. Както и при повечето пързалки времевите интервали и детайли не са напаснати. В замяна на това обаче, авторката е активна и не се е покрила след първото мнение. А, да... И накрая се пита: Какво да правя...? А този въпрос действа подсъзнателно на коментаторките.          Satisfied
Виж целия пост
# 226
Не съм чел всичките 15 стр. мнения.
Ама ако е свестен човек, какво толкоз като е ходил докато те нямало 2-3 месеца - голяма работа.
Аз съм ходил по ергенски партита по стриптийз барове, а един път преди години даже чужденци от нашата фирма в командировка бяхме завели на един такъв, като се напиха вечерта. Ми пълно беше с женени мъже там - де да знам женени ли са били всички де, ама на възраст като да са женени. То там е повече танци и зяпане, ама който иска казаха, че имало и консумация.
Та мисълта ми е, ако изгониш този мъж и след време започнеш връзка с друг, отде си сигурна и той дали не е ходил и дали няма да ходи?
Виж целия пост
# 227
Вие този мъж направо го изгорихте на кладата… той е бил в чужбина на работа!!! Какво очаквате?
Виж целия пост
# 228
Попресоли се манджата Wink
Все едно ме дранна и видях историята с други очи и започнах да забелязвам издайнически детайли ...
Ба ма@му толкова ли нямате с какво да си губите времето?!

Пресолено? Не... По-скоро много постно и плоско. Има всички белези на пързалка. Естествено, това е първо мнение на авторката. Както се полага е бременна и жестоко подведена. Както и при повечето пързалки времевите интервали и детайли не са напаснати. В замяна на това обаче, авторката е активна и не се е покрила след първото мнение. А, да... И накрая се пита: Какво да правя...? А този въпрос действа подсъзнателно на коментаторките.          Satisfied

Ти сериозно ли мислиш, че си измислям? Честно казано ми се иска.
Кои детайли трябва да разясня по-подробно?
И защо някои би си измислял?!
Честно казано предпочитам да обсъждам ситуацията си с приятели, а не виртуални лица, но това в положението ми в момента. Ако нямаш какво мнение да дадеш, моля те спри да се опитваш да се заяждаш, не разбирам целта.
Виж целия пост
# 229
Ей от тая мантра вече ми се драйфа честно - с тоя кофти, ама трай там, че следващият може да е още по-кофти...
Виж целия пост
# 230
Честно казано, ако моя екс ми беше изневерил, докато е бил в чужбина, хич нямаше да се трогна даже. Другите му лъжи ме дразнеха много повече.
Виж целия пост
# 231
Ти сериозно ли мислиш, че си измислям? Честно казано ми се иска.
Кои детайли трябва да разясня по-подробно?
И защо някои би си измислял?!
Честно казано предпочитам да обсъждам ситуацията си с приятели, а не виртуални лица, но това в положението ми в момента. Ако нямаш какво мнение да дадеш, моля те спри да се опитваш да се заяждаш, не разбирам целта.

Не, не го мисля. Вижда се.
Защо някой би си измислял? Ми не знам. Тук е редовно.
Да, детайлите издават, че е скалъпено. Не си ли виждаш пропуските?           Smile
Виж целия пост
# 232
Абе като си на 20 си по-идеалистка, може и да е правилно така защото ако не си представи си на 30+ каква ще си. Но реално погледнато ако ще имате деца и семейство приготви се да ставаш философка иначе ще ти изпуши нервната система.

Даваш му едни презервативи и му казваш повече да не е посмял да топва чушката без предпазител.
Виж целия пост
# 233
Ти сериозно ли мислиш, че си измислям? Честно казано ми се иска.
Кои детайли трябва да разясня по-подробно?
И защо някои би си измислял?!
Честно казано предпочитам да обсъждам ситуацията си с приятели, а не виртуални лица, но това в положението ми в момента. Ако нямаш какво мнение да дадеш, моля те спри да се опитваш да се заяждаш, не разбирам целта.

Не, не го мисля. Вижда се.
Защо някой би си измислял? Ми не знам. Тук е редовно.
Да, детайлите издават, че е скалъпено. Не си ли виждаш пропуските?           Smile

Не знам кое е редовно тук. До сега не съм прекарвала време в този форум.
Щом смяташ, че това е измислица просто спри да следиш
Виж целия пост
# 234
Е много зависи на какъв етап е била подготовката за сватбата.
Виж целия пост
# 235
Те са малки и още се консултират с мама и тати - сега се драматизира и разисква сериалът…
Виж целия пост
# 236

А пък пуйчетата гълтат всичко дето им се надроби и сипе ...


Точно. Онзи ден го питала, вчера пак. За по-сигурно и телефона му е проверила, като е обсъдено и с родителите на двамата. Даже и сватбата е отменена. И всичко това за два дни. И темата в БГ мама е пусната навреме. Докато си почива...            Smile

П.С. Само не разбрах кога му е проверила телефона? Докато е бил в банята или докато е бил на масаж?         Smile
Виж целия пост
# 237
Ми то и аз да бях разбрал, че на моята са и бъркали по дупките преди сватбата ни доста бързо щях да проверя всичко. Не вярвам авторката да е флегматик, а и като гледам доста се е впрегнала
Виж целия пост
# 238
Всяко чудо за три дни!
Виж целия пост
# 239
Моля ви, кой ще каже на родителите си, че е ходил на проститутка... Особено на мама. Ще каже за отмяна на сватбата, ама не баш с такава история.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия