Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е Рутаскорбин и за какво се предписва?
Какво е осцилококцинум и за какво се препоръчва?
Какви са рисковете при бременност с обърната матка назад?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е Рутаскорбин и за какво се предписва?
Рутаскорбин е витаминна добавка, която се предписва за подпомагане на бременността и облекчаване на болката. Въпреки че опаковката твърди, че не се препоръчва за бременни жени, някои жени го приемат. Въпреки това винаги е препоръчително да се консултирате с лекар преди да започнете приема на каквито и да било лекарства по време на бременност.
-
Какво е осцилококцинум и за какво се препоръчва?
Осцилококцинумът е хомеопатичен препарат, който се използва за лечение на различни състояния, включително грип. Този препарат се препоръчва поради своята безопасност и ефективност при лечение на грипни симптоми. Въпреки това, винаги е добре да се консултират с лекар преди да започнете приема на каквито и да било лекарства.
-
Какви са рисковете при бременност с обърната матка назад?
При бременност с обърната матка назад, рисковете включват по-голяма вероятност от коремна болка, болки в гърба и бедрата поради повишено натоварване на тези области. Въпреки че това не представлява значителен риск за самата бременност, важно е да се консултирате с лекар за подходяща информация и съвети за справяне със симптомите.
-
Какви са обичайните неразположения по време на бременност?
-
Как се изчислява бременността според лунните месеци?

...днес викам на джипито - хубаво ми даваш талон за гинеколог, ама да вземеш да ми дадеш и за психиатър
!



А и след динамичната тренировка си хващаш един чувал и си изкарваш всякаки емоции на него 
Не говоря за съприкосновение с противник, а самото изпълнение на техника било то бой сянка, чувал или на лапи (на мен са ми любими 

Да ме питаш за какво ми е, ама ..... 


.
.
.
.
. Аз по време на секциото, помолих доктора за липосукция
Ще пътуваме едно денонощие с микробус и се чудя малкото ми мишленце как ли ще го понесе?
съм вече сто пъти по-добре!За сметка на това ...ми се схвана ужасно врата и затова комплекта ми от мазила и лекарства за из път се увеличи
ММммммм,нямам търпение!!!
и нямам нужния тонус. Може би по-нататък ще започна да се движа повече, малко йога и гимнастика за бременни.
рано рано.
Даже мъжа ми току-що отиде на финес, най-много като се прибере аз вече да съм заспала. Нощес се събудих в 3.00ч и се чувствах наспала, ама като видях часа и лошо ми стана. Писна ми с това спане и събуждане по никое време.
веднага в леглото. А така ми се разхожда в това хубаво време, ама......
Дано да не започва сега
Мислех че вече е късно, но знам ли
..Чувала съм че самото обръщане в правилната посока е рисково, ти знаеш ли за подобни рискове?