Къде в Бургас? 61 тема

  • 68 115
  • 1 048
# 375
2 кокоши имам на ръката горени са 5 пъти с течен азот в момента пак поникват ...
Виж целия пост
# 376
Салицил и лимон, струва стотинки, но иска постоянство. Майка ми ни излекува преди много години, някой и беше казал рецептата . Краката ни бяха ужас.
Виж целия пост
# 377
2 кокоши имам на ръката горени са 5 пъти с течен азот в момента пак поникват ...

Да не би да бъркате кокоши трън с брадавица. По принцип брадавиците се горят с азот. Кокошия трън няма как да се гори, защото за премахването му е необходимо да се махне "жилото", което е отвътре. Аз съм си махала със салицил на прах.
Виж целия пост
# 378
Казват ми че е кокоши трън ..горят ми го при дерматолог но уви пада и след време пак пониква ...
Виж целия пост
# 379
На мен навремето ми стана на петата-ходих няколко пъти и явно се е унищожил до корен.Също така и брадавици ми махнаха пак с азота.
Виж целия пост
# 380
Някой ходил ли е в частната зоологическа градина? Чух, че много кърлежи имало - вярно ли е? Къде мога да заведа 7 годишен днес и утре на разходка?
Виж целия пост
# 381
Планетариум и Планетум, плаж, на о. Света Анастасия, Ченгене скеле, Пода,
Виж целия пост
# 382
Здравейте, търся мнения и препоръки за процедури за лице. Вече съм на възраст над 40 и искам да започна да правя нещо за лицето си.
Някой има ли опит с дерматолог или добро студио, което да посетя за консултация? Ще се радвам да има естествен краен резултат.
Виж целия пост
# 383
Vitalaiz до хотел Аква
Виж целия пост
# 384
Вчера поръчахме пица направо си казвам от къде -Бела Миа Бургас.
Днес си взимам за работа сгъвам парчето и в блата муха🤮
Край до тук бяхме.....🙈
Пиша тук незнам дали има друга тема за Бс.
Виж целия пост
# 385
Това лято два пъти съм поръчвала от тях, тъй като си ремонтирах кухнята и не можех да готвя. И двата пъти след това ме болеше корема. Първия път си мислех, че е от друго, но втория път вече нямаше съмнение.
Виж целия пост
# 386
Пици поръчвам от Ди Анджело -ако ще ми трябват с доставка. Взимам и от Гранд Италия ди Митко (тази в Лазур) , както и от едно квартално заведение (пак в Лазур) -ако прибирайки към дома ,минавам и ги взимам
Виж целия пост
# 387
Търся препоръка за фотограф (за Коледни снимки с бебето Simple Smile ). Критериите са ми да е активен, защото ние сме доста нескопосани модели, с една дума, нямаме усет за позиране. Така че ни трябва човек, който активно да ни казва какво да правим 😳
Благодаря!
Виж целия пост
# 388
Вчера поръчахме пица направо си казвам от къде -Бела Миа Бургас.
Днес си взимам за работа сгъвам парчето и в блата муха🤮
Край до тук бяхме.....🙈
Пиша тук незнам дали има друга тема за Бс.

Можеш да се оплачеш тук. Но като гледам какъв невъзпитан собственик имат, не се учудвам, че мухи лайнарки са го накацали.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%B1%D0%B5% … 384b115fddd,1,,,,
Виж целия пост
# 389
Търся препоръка за фотограф (за Коледни снимки с бебето Simple Smile ).
Studio Cha във Възраждане. Много изчистени и стилни декори и фотографката е много мила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия