Къде в Бургас? 61 тема

  • 68 143
  • 1 048
# 960
Бихте ли ми препоръчали добра фризьорка за подстригване в центъра на Бургас.
  на ул Рилска  дсм 0884148169 10 лв подстригване с записване сама работи жената
Виж целия пост
# 961
Момичета, търся си маникюристка в район Лазур. Ходя всеки месец. Акрил върху естествени нокти. Не държа да може да рисува, защото съм в един цвят. Да работи що годе бързо, качествено и цените и да са поносими
Виж целия пост
# 962
Моля за препоръка на разсадник или градински център за цъфтяща магнолия за облагородяване на около блоковото пространство.
По коледа взехме борче от Лидл и засадихме неуспешно. Вероятно корените са орязани така , че догодина да си купим друго.
Споделите ако сте копували и захващали коледно дръвче около метър високо.
Имаше една инициатива на общината за раздаване на фиданки, от където се сдобихме с липички, които също ще засадим.
Благодаря !
Виж целия пост
# 963
Моля за препоръка на разсадник или градински център за цъфтяща магнолия за облагородяване на около блоковото пространство.
По коледа взехме борче от Лидл и засадихме неуспешно. Вероятно корените са орязани така , че догодина да си купим друго.
Споделите ако сте копували и захващали коледно дръвче около метър високо.
Имаше една инициатива на общината за раздаване на фиданки, от където се сдобихме с липички, които също ще засадим.
Благодаря !

В Хоуммакс има цъфнали и нецъфнали магнолии, различни видове. В момента е богат избора.
Виж целия пост
# 964
Ходя при Мария Стойчева в салон "Арлен", ул. "Страхил" - това е пресечката на ул. "Св. СВ. Кирил и Методий" преди библиотеката.
Виж целия пост
# 965
Момичета, търся си маникюристка в район Лазур. Ходя всеки месец. Акрил върху естествени нокти. Не държа да може да рисува, защото съм в един цвят. Да работи що годе бързо, качествено и цените и да са поносими
Аз ходя тук и препоръчвам:

 https://g.co/kgs/KGZr12N
Виж целия пост
# 966
Здравейте, бихте ли препоръчали пародонтолог?
Виж целия пост
# 967
Привет,  лалета на добра цена знаете ли къде има?
Повечко бройки ми трябват
Виж целия пост
# 968
В Лидл има 7 бр/4.50 или 4.90, ще излъжа за цената. В Била май имат също на подобна цена.
Виж целия пост
# 969
В Била също има, да. Не зная дали във всичките им магазини има, но вчера в този на бившето Пикадили имаше много и бяха свежи.
Виж целия пост
# 970
Здравейте, някой знае ли къде точно се намира easybox-а в комплекс Зорница? Пише "блок 47, по стълбите в дясно над "Болеро"", но днес обиколих няколко пъти и освен врати на жилищни входове, друго не видях.
Виж целия пост
# 971
При какъв специалист (и препоръка за такъв) мога да отида за преглед, при болка в петата?
Виж целия пост
# 972
При какъв специалист (и препоръка за такъв) мога да отида за преглед, при болка в петата?
Невролог може би, той установява проблема и те изпраща където е необходимо.
Виж целия пост
# 973
Неврологът, утсанови, чрез ЯМР, че проблемът не е от кръста и предположи-ортопед.

Но, някак не останах убеден, че е абсолютно сигурен в препоръката си за него.
Виж целия пост
# 974
Ортопед или ревматолог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия