Магията на изтока - тема 71

  • 28 907
  • 725
# 585
Moже ли поне и YU. Toй също е с японски корени и е от Тайван?
Иначе няма да се поколебая да ви пусна азиатците от ревюто на Диор,а повярвайте не искате очите ви да видят това,което видях аз.
😂😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 586
Може,може!
Еее, сега ми провокира интереса.
Виж целия пост
# 587
Последно го гледах в реклама Тя е за мултиплеарна игра,а Такеши беше лицето за Япония и Тайван.
Ето тази и след нея май и реклами не е снимал.
Спомням си тази реклама, май имаше и някаква за уиски
Или коняк, ако не се лъжа. Обаче наистина не помня коя след коя беше. Поне по една реклама на година да има, пак ще му се радваме. Дано все пак и от актьорството не се е отказал и да го видим в нова роля някой ден.
Виж целия пост
# 588
Такеши не е ли с реклама на чай? Вярно,че не се славя с добра памет,но имам спомен за чай.



bb6,Той е бил в темата и преди.Пее много хубаво и съм почти сигурна,че съм го пускала.
Може да се гледа в японския - Inori no Karute: Kenshui no Nazotoki Shinsatsu Kiroku,но добива популярност с тайванския We Best Love,който едва ли ще гледате.
Има и малки роли в сериали от тази година.
Пее на японски, на тайванския мандарин (Hokkien)  и тази харесвам.
И видях,че играе футбол на плажа Joy
Виж целия пост
# 589
Такеши не е ли с реклама на чай? Вярно,че не се славя с добра памет,но имам спомен за чай.



Да, има и за чай.
Аз много го харесвам в една на някакъв китайски телеком (slow living май беше идеята) и една на часовници, където е облечен с бяла риза. Мисля, че и двете са от периода 2010-2015.
Виж целия пост
# 590
Помня го, песента на японски, облечен в бяло.
От мен Ямапи от лятото за ELLE ,не е съвсем прясно.



Виж целия пост
# 591
Taka.Прочетох Ямапи и продължих към снимките,после скролнах да видя дали все пак съм прочела правилно името. Scream
ОК.

Ще има сезон 3 на Alice in Borderland. Нетфликс го обявиха преди дни.

Реклами с Такеши. Все пак е петък.
Скрит текст:
Чай




Все пак си мислех за друга и вероятно е с някой друг.
Тук е много млад


Рекламата на коняка


Мицубиши



Панасоник


Бира


Сони (лошо качество)


Пак пие нещо


Ериксон



Защо не са му дали някое парфюмче да рекламира.От Кензо къде са гледали?
Виж целия пост
# 592

Реклами с Такеши. Все пак е петък.
Скрит текст:
Чай




Все пак си мислех за друга и вероятно е с някой друг.
Тук е много млад


Рекламата на коняка


Мицубиши



Панасоник


Бира


Сони (лошо качество)


Пак пие нещо


Ериксон




Благодаря, някои не ги бях виждала.
Виж целия пост
# 593
Бел и аз.Тази с динозаврите е една от тях и е много забавна.
Има и още,но са с ужасно качество и не ги сложих.

Харесвам и кампанията му за Армани.
Скрит текст:






Днес сигурно ще видя филм с Такеши.Вероятно K-20: The Fiend with Twenty Faces.Много се забавлявам с този филм😂
Виж целия пост
# 594
О, да, този филм става за забавление наистина.
Виж целия пост
# 595
Харесвам и кампанията му за Армани.
Като втора кожа.
Виж целия пост
# 596
За разхлаждане след дозата "Такеши/ къде си"
Junhwan Cha
Виж целия пост
# 597
Song of the Bandits свърши, но всъщност не свърши. По всичко личи, че се готвят за втори сезон. Ким Нам Гил ще страда още Cry
Виж целия пост
# 598
Ako не друго.....поне страда красиво Innocent
Виж целия пост
# 599
Да, много добре му се получава.В крайна сметка взе че ми хареса.
И  OST също ми хареса.Слагам 2 от общо 5 и всички са добри, колебаех се кои да избера.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия