Къде в Пловдив??? - 101

  • 33 665
  • 736
# 195
Колежка ходи точно в Кючука. За 30 лв и се справя страхотно. Друга ходи за същата цена. Прави я добре, без сложни рисунки. Аз ходех при друга, сега взема 23 лв. Всичко прави, бързо работи, но е малко грубичка, препилва и последните няколко пъти много ме болеше.
Та затова мислех, че 30 е прилична цена
Виж целия пост
# 196
Поне 35 приготви.
Виж целия пост
# 197
Някой с идея дали с градски транспорт мога да стигна от Тракия до Централна гара от утре?!
Виж целия пост
# 198
Ще можеш. С градски транспорт (7) днес стигнах до гарата, от центъра.
Виж целия пост
# 199
https://trafficnews.bg/trafik/predi-goliamata-blokada-kragovoto- … na-gara-e-283583/
Виж целия пост
# 200
Можете ли да ми препоръчате майстор за авто електро услуга?
Виж целия пост
# 201
Благодаря ви,
mimichon, Cio-Camille!
29,който ползвам не е сред линиите с променен маршрут
Виж целия пост
# 202
Здравейте! Към кого мога да подам оплакване, съответно да се направи проверка по следния казус. В един хранителен магазин системно не ми връщат 1 и 2 ст от сметката. Първоначално мислех, че е моментно, но днес отново, сметката ми завършваше на и 99 ст и ме ми върнаха 1 ст. На въпрос от моя страна защо, отговора беше че нямали монети от 1 и 2 ст. Не е за стотинките, а за принципа. Длъжен си да върнеш точно ресто, пък клиента дали ще вземе стотинките е негов проблем. Та към кого да се обърна?
Виж целия пост
# 203
Към управител на магазина/собственик.
Иначе казусът е за pop@armenia.com
Виж целия пост
# 204
Или не ходете в този магазин, или плащайте с карта.
Виж целия пост
# 205
Благодаря, но с карта има изискване покупката да е над 5 лв и отново не става за дребни покупки. Решила съм да си пазаря от там като има платя с 1 и 2 стотинки, да речем една вафла.
Виж целия пост
# 206
Аз на такъв клиент бих отказала да продам вафлата 😊 с теб и без теб...
А и вафлите не да полезни, купувай си нещо по-смислено...
Виж целия пост
# 207
Аз не бих влязла в подобен магазин. Тя ще е на двойна цена вафлата. Да си ги ядат.
Виж целия пост
# 208
Аз на такъв клиент бих отказала да продам вафлата 😊 с теб и без теб...
А и вафлите не да полезни, купувай си нещо по-смислено...
След като клиент си ПЛАЩА с валидна парична единица за съответната държава, никой няма право да му откаже продажба!
Точно поради отказ да ми вземат преди години 2 лева по 2 стотинки, им разказах играта. Доста солиден акт отнесоха 😁 Сега взимат и броят като главен счетоводител 😉
Виж целия пост
# 209
На сребърен пръстен ми падна едно камъче, къде може да ми го допълнят

Купувала съм го от магазинът в Мол Марково тепе на втори етаж до Пепко
Там дали може да си го поправят?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия