Къде в Пловдив??? - 101

  • 33 666
  • 736
# 465
Момичета, трябва ми майстор за климатик...Някой изпитан, от който имате добри впечатления.
Става въпрос за климатик, който от нищото се самоизключва.
Не знам в разгара на сезона дали някоя фирма би реагирала, бързо но все на някого трябва да се обадя...
Виж целия пост
# 466
Може ли вече да се минава по Брезовско шосе? Трябва да стигна от Тракия до Илиянци и се интересувам дали автобус 9 минава от там, а също и 15 (знам, че той не минава през Тракия, но мога да го хвана от Панаира)? Благодаря!
Виж целия пост
# 467
Къде мога да изхвърля стационарен телефон? За мобилни е ясно, при оператор, но този е по-обемист.
Виж целия пост
# 468
Може ли вече да се минава по Брезовско шосе? Трябва да стигна от Тракия до Илиянци и се интересувам дали автобус 9 минава от там, а също и 15 (знам, че той не минава през Тракия, но мога да го хвана от Панаира)? Благодаря!
До Илиенци отиваш без проблем с 9 и 15. Но не може все още да се минава нататък, към Войводиново, директно по Брезовско шосе. Обикаля се през търговиите или през Ален мак.
Виж целия пост
# 469
Къде мога да намеря брошка
Скрит текст:
Скрит текст:
или друг модел,но цвета да е същия на евтина цена, или сребрист колан за рокля?
Виж целия пост
# 470
Вижте ателието на Дорет Тончева - MozArt - ул. Родопи 66.
Виж целия пост
# 471
В алиекспрес такива са по 1 - 2 лв.
Виж целия пост
# 472
В алиекспрес такива са по 1 - 2 лв.

От Велинград си купих няколко, по 8 лв.
Може би ги препродават?
Виж целия пост
# 473
Къде мога да намеря брошка
Скрит текст:
Скрит текст:
или друг модел,но цвета да е същия на евтина цена, или сребрист колан за рокля?
Виж в Бижуленд.
Виж целия пост
# 474
Café del Mar, миналото лято ги бях препоръчала на някой друг, та пак да си кажа за тях - Клима М
https://www.klima-m.com/kontakti-magazin-za-klimatici-plovdiv

Момичета, трябва ми майстор за климатик...Някой изпитан, от който имате добри впечатления.
Става въпрос за климатик, който от нищото се самоизключва.
Не знам в разгара на сезона дали някоя фирма би реагирала, бързо но все на някого трябва да се обадя...
Виж целия пост
# 475
Здравейте! Някой може ли да подскаже откъде мога да си купя т.нар. сладък суджук? Десерт, представлява орехи, обвити в нещо като локум. Много е вкусно, но в нито един турски магазин не го намирам. Някой ако знае къде има, ще съм благодарна да каже Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Сладък суджук (балсуджук )съм купувала от турските магазини. Онлайн бях поръчвала, а последно от този в Долни Воден, преди да отворят магазина на бул. Източен. Ще се опитам да намеря линк.

https://sultanbazaar.com/product/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%8A% … -100%D0%B3%D1%80/
Виж целия пост
# 477
Къде мога да намеря брошка
Скрит текст:
Скрит текст:
или друг модел,но цвета да е същия на евтина цена, или сребрист колан за рокля?
Много хубави брошки има в индийския магазин срещу HM, купувала съм за мен и за подарък,цени - 6-7 лв.
Виж целия пост
# 478
Балсуджук има в турския магазин в подлеза на Понеделник пазара (ако съществува все още магазинчето, защото не съм ходила отдавна).
Турски магазин има и на бул.Източен - не съм търсила конкретно балсуджук, но най-вероятно ще продават.
Виж целия пост
# 479
Къде по-точно се намира този турски магазин на бул. Източен?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия