Пъзели 56

  • 29 723
  • 753
# 705
Работният вариант в момента е име отпред, отзад Team Bulgaria, знаме и картинката с пъзел.
Виж целия пост
# 706
Ох, много е вълнуващо!
Кои точно дни ще се състезавате?
Виж целия пост
# 707
21 до 24 септември, поне това запомних аз Simple Smile
Виж целия пост
# 708
Най-накрая пуснаха промоцията 3 пъзела за 40 лв., добавих още един за безплатна доставка и вече направих поръчката Laughing
Виж целия пост
# 709
Ей, сърце юнашко не трае Grinning
Виж целия пост
# 710
Тони, аз се успокойх, че малко пъзели, който ми харесват са в промоцията, даже и тези три трудно избрах, че преди това ме беше страх да не поръчам 15. Joy
Виж целия пост
# 711
Аз нищо не харесах. Харесала съм само един извън промоцията, та ако някой в района ми поръчва, бих се включила за безплатна доставка
Виж целия пост
# 712
Йоанка, честит рожден ден и от мен! Бъди здрава и щастлива! Сбъдвай мечтите си и продължавай да намираш време за любимото хоби! HugHeart
През мен мина пътуващото шоколадово изкушение на Вретено, насладих му се и съм готова да го предам на NalSi.

Междувременно добавих и нов лист, в който можете да се записвате за пъзела с храната на Black Sea. И аз бях за него Grin
Виж целия пост
# 713
Записах се за пъзела с храната, Бела, много ти благодаря!
Усещам как супер миниатюрното лято вече си отива, и ми е малко криво, но поне сега има да мисля за световното. Най-хубавото е, че точно тогава съм си пуснала отпуска и ще мога да ви гледам от до! Heart
Виж целия пост
# 714
Толкова издръжах и поръчах в крайна сметка Grinning Взех на преордър двата акварела със сладоледите и коктейлите, че са ми много на сърце. Сигурно няма да ги продавам, но ако някой иска назаем може да каже.

Забърсах и трите от аутлета, които бях сложила, те без пари.

The Reader
1000 части
Educa

Тази девойка ми беше по-лесна от предишната Smile
Виж целия пост
# 715
И аз се записах за масата. Продадох пъзела на Приказливка. Мога да взема аз този ако искате? Мисля, че също се харесваше тук.
https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-ot-1000-chasti-aromat-na-sladost/
И да питам, някой да има Японската градинска чайна и да мисли да се разделя с него?
https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-1000-chasti-y … a-chayna-v-kioto/
Виж целия пост
# 716
Аз съм За макароните Simple Smile А Равенсът стоя, стоя в Любими и така и не го купих Sad
Виж целия пост
# 717
Йоанка, мисля, че Хепи айс имаше японската градина, но някой много бързо го запази Smile И на мен ми беше в любими, ако стигне до теб имам интерес след това Satisfied

Иначе макароните на мен лично не са ми любими, но пък други наистина споменаха, че ги харесват, така че не са лош избор.
Виж целия пост
# 718
Момичета, някой случайно има ли нужда от лепило за пъзели? От озон за пореден път са ми пратили от тяхното, а аз пъзели не лепя... Grinning
Виж целия пост
# 719
Моето въздържание от поръчки на пъзели свърши Simple Smile
Поръчах тези:

Ако харесате някой от тях, мога да го/ги пусна за редене.
И аз се записах за масата с плодове. Благодаря на Бела, че ще го пусне да го наредим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия