Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 53 326
  • 576
# 315
Дами, да Ви попитам стая 913 в Китен на кой етаж е Blush
Виж целия пост
# 316
9- ти етаж би трябвало да е Simple Smile
Виж целия пост
# 317
9- ти етаж би трябвало да е Simple Smile

Благодаря Ви !
Виж целия пост
# 318
Здравейте! Бихте ли споделили актуални мнения за станцията в Созопол? Чета, че преди години е имало режим на водата? Някои споделят и за много стълби, което не е окей за семейства с бебета ? Мен лично ме интересува блок VI. Чета мнения и за изхранването - по-точно заплащането му - по избор е, до колкото се информирах, но плащаме за целия период или може и ден за ден ? На кой плаж сте ходили - всички ли са достатъчно далече, че да е необходима кола 😁 и вярно ли е, че ако преместим колата после пада голямо търсене за място ? И знам, че цените на картите са далеч от реалността, но все пак как вървят цените, защото нямам идея ? Благодаря предварително на отзовалите се.
Виж целия пост
# 319
Последните години водата е ок, но преди пет шест се беше счупил бойлер, мисля е общ за няколко мезонета или за блок, намират се в сервизните помещения. Стълби има, доста, но сме свикнали. Храната се избира с дни напред, поръчва се и се плаща, ако не искаш даден ден не поръчваш. Бл. 4 кой бе? Били сме в най-високия апартамент възможен и нямаше достатъчно налягане си спомням
Плаж само с Кола ако ходите на Хармани пеш, защото долу не се намира паркинг. В жегата да тегля деца - не затова с кола Каваци. Лично ходим на Алепу за мен е доста по -приемлив без гъч
Паркирането не е било проблем и при пълна база
Цените не е ок да се коментират така.
Виж целия пост
# 320
Ето схема на базата в Созопол

Миналата година бяхме в Несебър. Мисля че цената беше 14 лв за възрастен и 7 лв за дете. Около 670 лв платихме за нощувки и храна (2 възрастни и 2 големи деца). Плаща се накрая на престоя.
Виж целия пост
# 321
Много благодаря за бързите и изчерпателни отговори! 🌞
Виж целия пост
# 322
Да, значи зависи от коя страна на блока сте. Долната част са без климатик, за мен много нагрявани от слънцето, не сме били от там. Горната част са с климатици точно пред този има или бор или смокиня ще сбъркам с хубава сянка. От ремонтираните блокове е.
Виж целия пост
# 323
Блок 6, стаята е с климатик. Доста ли са стълбите ? 😂 да предвиждам багаж и колички, триколки и т.н. 😂

Да, значи зависи от коя страна на блока сте. Долната част са без климатик, за мен много нагрявани от слънцето, не сме били от там. Горната част са с климатици точно пред този има или бор или смокиня ще сбъркам с хубава сянка. От ремонтираните блокове е.
Виж целия пост
# 324
От страничните паркинги са мисля два реда по 10-11 стълби. Неприятно е с багаж. Ако паркирате до цистерната - най -горния паркинг откъм лявата страна на станцията, като сте с лице към нея, минава се по стръмна чакълена уличка, сте на пътеката на блок шест и нямате стълби.
Виж целия пост
# 325
Жесток късмет е, че ми отговаря човек с такъв опит 😁 хиляди благодарности 🙏🤪
От страничните паркинги са мисля два реда по 10-11 стълби. Неприятно е с багаж. Ако паркирате до цистерната - най -горния паркинг откъм лявата страна на станцията, като сте с лице към нея, минава се по стръмна чакълена уличка, сте на пътеката на блок шест и нямате стълби.
Виж целия пост
# 326
Здравейте. Ние не сме ползвали карта за море от 2017 г. Сега съпруга ми донесе списъка, за да разгледаме и да решим дали ще кандидатстваме. Не е голям избора понеже сме с 3 деца, като каката не е сигурна дали ще идва. Та има само три варианта - Тилия блок 2 стая 208, Созопол блок 6 стая 29 и Несебър апартамент 10 в блок 1. Дали някой разполага с информация за тях, какво представляват?
Какво мога да очаквам, състояние, някой ако има снимки. Всякакви мнения ще са ми от полза.
Виж целия пост
# 327
Здравейте. Ние не сме ползвали карта за море от 2017 г. Сега съпруга ми донесе списъка, за да разгледаме и да решим дали ще кандидатстваме. Не е голям избора понеже сме с 3 деца, като каката не е сигурна дали ще идва. Та има само три варианта - Тилия блок 2 стая 208, Созопол блок 6 стая 29 и Несебър апартамент 10 в блок 1. Дали някой разполага с информация за тях, какво представляват?
Какво мога да очаквам, състояние, някой ако има снимки. Всякакви мнения ще са ми от полза.
Винаги съм казвала, че за мен най-хубавата база е тази в Несебър. Плажа е близо, чистотата е добра, храната е вкусна. А и е апартамент-две отделни стаи имате
Виж целия пост
# 328
Само съм чувала, поне 6-7 отзива, че във Варна е най-хубава базата. При нас обикновено само "началници" се дореждат до карти за там.

Здравейте. Ние не сме ползвали карта за море от 2017 г. Сега съпруга ми донесе списъка, за да разгледаме и да решим дали ще кандидатстваме. Не е голям избора понеже сме с 3 деца, като каката не е сигурна дали ще идва. Та има само три варианта - Тилия блок 2 стая 208, Созопол блок 6 стая 29 и Несебър апартамент 10 в блок 1. Дали някой разполага с информация за тях, какво представляват?
Какво мога да очаквам, състояние, някой ако има снимки. Всякакви мнения ще са ми от полза.
Винаги съм казвала, че за мен най-хубавата база е тази в Несебър. Плажа е близо, чистотата е добра, храната е вкусна. А и е апартамент-две отделни стаи имате
Виж целия пост
# 329
Само съм чувала, поне 6-7 отзива, че във Варна е най-хубава базата. При нас обикновено само "началници" се дореждат до карти за там.

Здравейте. Ние не сме ползвали карта за море от 2017 г. Сега съпруга ми донесе списъка, за да разгледаме и да решим дали ще кандидатстваме. Не е голям избора понеже сме с 3 деца, като каката не е сигурна дали ще идва. Та има само три варианта - Тилия блок 2 стая 208, Созопол блок 6 стая 29 и Несебър апартамент 10 в блок 1. Дали някой разполага с информация за тях, какво представляват?
Какво мога да очаквам, състояние, някой ако има снимки. Всякакви мнения ще са ми от полза.
Винаги съм казвала, че за мен най-хубавата база е тази в Несебър. Плажа е близо, чистотата е добра, храната е вкусна. А и е апартамент-две отделни стаи имате
при нас е същото, но за базата в Несебър!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия