Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 53 339
  • 576
# 570
Привет от Долна баня,всичко е ок,барчето работи,храната вкусна,чисто е,персоналът отзивчив и любезен,природата прекрасна.
Виж целия пост
# 571
Привет от Долна баня,всичко е ок,барчето работи,храната вкусна,чисто е,персоналът отзивчив и любезен,природата прекрасна.
Като подкарат и басейна, тогава ще е супер.
Виж целия пост
# 572
Привет от Долна баня,всичко е ок,барчето работи,храната вкусна,чисто е,персоналът отзивчив и любезен,природата прекрасна.
Като подкарат и басейна, тогава ще е супер.
Едва ли,по-скоро ще закрият базите,такива са индикациите към момента
Виж целия пост
# 573
Едва ли,по-скоро ще закрият базите,такива са индикациите към момента
[/quote] оле как ще закриват базите , то верно беше се чуло едни години ама синдиката се надигна ….
Виж целия пост
# 574
По питането за храната… заявява се храната за по два дни напред или за целия престой накуп. Ние винаги заявяваме за целия престой. За всяко заявяване трябва са се взима карта от рецепцията. Първия ден винаги има скара и оскъден избор за втория ден. След това всичко се нарежда. Можеш да си запишеш смяна и да вземеш карта за храна преди да си се настанил, защото храната на стаите се плаща деня преди освобождаване. Навсякъде е с машина. Наблюденията ми са за морските бази
Виж целия пост
# 575
И на планинските бази е с машини.
А относно закриването, скоро мм чете някъде подобна информация.
Виж целия пост
# 576
Какви са цените на шезлонги и чадъри в Созопол?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия