Кратки въпроси – бързи отговори (Техника и електроника, компютри, програми)

  • 48 007
  • 752
# 255
Съхранението на снимки ще е ок без оглед на скоростта. Всяка ще свърши работа. От друга страна този тип памет не е най-удачен ако е единственото място на която ги съхранявате. Не са винаги особено трайни/устойчиви картите.
А за видеа добре ли са?
Виж целия пост
# 256
Според мен, да.
Виж целия пост
# 257
От вчера лаптопът не отчита наличието на включени слушалки. На други устройства слушалките работят. Защо се получава това?
Виж целия пост
# 258
От вчера лаптопът не отчита наличието на включени слушалки. На други устройства слушалките работят. Защо се получава това?
В смисъл включваш слушалки, но звукът продъжава да излиза от говорителите ли? Отиваш на настройките за звука и поглеждаш дали показа слушалки там, настройките ги намираш от общите, или цъкаш на иконката на говорителя на екрана, а от това последното има и troubleshooting. Пусни и един уиндоус ъпдейт, ако случайно му липсва нещо.
Виж целия пост
# 259
Възможно ли е при криптиране с Veracrypt да стане някакъв проблем?
И какво трябва да се знае преди и за криптирането на компютър имате ли някакви съвети?
Виж целия пост
# 260
Здравейте, може ли да ми препоръчате програма за да кажем интериорен дизайн. Трябват ми най- основни функции като това да може да се въведат размери на стаите, прозорци и врати и да се разиграят различни варианти на обзавеждане. Визуално може и като графика да си е, не държа на друго. Нещо простичко за употреба Sweat Smile
Виж целия пост
# 261
Възможно ли е при криптиране с Veracrypt да стане някакъв проблем?
И какво трябва да се знае преди и за криптирането на компютър имате ли някакви съвети?
По време на крептирането не трябва да се прекъсва процеса, а след това не трябва да се поврежда диска/дяла, защото може да не може да се декриптира след това.
Виж целия пост
# 262
Брат ми си е харесал нещо много добро и на добра цена в този сайт...
Опитах да се рег-рам с майл.бг два пъти, както и с gmail.com поща, но ми изписва това... явно е нещо с IP-то от БГ!?
Скрит текст:
Registrierung nicht möglich
Aus technischen Gründen können wir u. a. nur Registrierungen bestimmter Standorte/IP-Bereiche und E-Mail-Domains akzeptieren.
Für Fragen wende Dich gerne an unser Webmaster-Team:
Bitte nutze für dieses Anliegen unser Kontaktformular.
Wir danken für Dein Verständnis.

Регистрацията не е възможна
По технически причини можем, наред с други неща: приемайте регистрации само от определени местоположения/IP диапазони и имейл домейни.
Ако имате някакви въпроси, моля, свържете се с нашия екип за уеб администратори:
Моля, използвайте нашата форма за контакт за тази заявка.
Благодарим ви за разбирането
Има ли смисъл да им пиша?
Това е сайта:
https://m.quoka.de/
Виж целия пост
# 263
Има ли смисъл да им пиша?
Това е сайта:
https://m.quoka.de/
Не се хаби ако не си в Германия.
Виж целия пост
# 264
Опитайте да си смените IP адреса с VPN и вижте дали ще стане.
Виж целия пост
# 265
Зависи какво точно е нещото. По принцип Европейският съюз забрани отказа от достъп до електронни услуги на база на адреса в рамките на съюза. Т.е. ако нещо се предлага в Германия то трябва да се предлага и в България.
Но доста сайтове го нарушават много грубо това, вкл. Амазон, та VPN сигурно е по-лесният вариант.
Виж целия пост
# 266
Опитайте да си смените IP адреса с VPN и вижте дали ще стане.
Ще изгърми акаунта така, защото нарушава правилата.
нещото. По принцип Европейският съюз забрани отказа от достъп до електронни услуги на база на адреса в рамките на съюза.
Какви електронни услуги, това са вещи.
Виж целия пост
# 267
Продажбата през уебсайт е електронна услуга. Могат да откажат адрес за доставка извън Германия, не правенето на регистрация и поръчка.
Не знам как реши, че ще изгърми нещо. Ако могат да засекат че IP-то е от VPN просто ще му даде същото съобщение и въобще няма да се регистрира.
Виж целия пост
# 268
Ако приеме регистрация с VPN после няма проблем да поръча до адрес на превозвач в Германия и така да си получи стоката. А, някои превозвачи предлагат и услугата "асистирано пазаруване".
Виж целия пост
# 269
Брат ми си е харесал нещо много добро и на добра цена в този сайт...
Опитах да се рег-рам с майл.бг два пъти, както и с gmail.com поща, но ми изписва това... явно е нещо с IP-то от БГ!?
Скрит текст:
Registrierung nicht möglich
Aus technischen Gründen können wir u. a. nur Registrierungen bestimmter Standorte/IP-Bereiche und E-Mail-Domains akzeptieren.
Für Fragen wende Dich gerne an unser Webmaster-Team:
Bitte nutze für dieses Anliegen unser Kontaktformular.
Wir danken für Dein Verständnis.

Регистрацията не е възможна
По технически причини можем, наред с други неща: приемайте регистрации само от определени местоположения/IP диапазони и имейл домейни.
Ако имате някакви въпроси, моля, свържете се с нашия екип за уеб администратори:
Моля, използвайте нашата форма за контакт за тази заявка.
Благодарим ви за разбирането
Има ли смисъл да им пиша?
Това е сайта:
https://m.quoka.de/
Сайтът е като OLX и има логика, да не допускат регистрация на хора с не германско IP(спестяват много опити за измама).
Интересно ми е брат ти как ще го плати?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия