Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 022
  • 728
# 435
Ако ще се ползва интернет най-изгодно е с esim през airalo. Според мен 5 лв на ден са си пари, ако ще стоиш 15- 20 дни /аз имах дълъг престой/.
Виж целия пост
# 436
Ако ще се ползва интернет най-изгодно е с esim през airalo. Според мен 5 лв на ден са си пари, ако ще стоиш 15- 20 дни /аз имах дълъг престой/.
Наистина е най -изгодно,но за съжаление не всички телефони го поддържат
Виж целия пост
# 437
Отново се включвам с чудене 😊
Възползвах се от безплатни консултации с д-р Гюнюл и д-р Каврут, за да знам като реша да ходя на прегледи в Истанбул  при кой да запазвам. Двамата разгледаха случая ми /амх 0.29, две естествени бременности, но загубени и отклонение в кариотипа на мъжа ми/ и заключиха, че нямаме време за още естествени опити, въпреки, че има шанс за нормална бременност. Обаче до тук бяха на едно мнение, д-р  Гюнюл иска да си правим стандартно инвитро и ПИД на ембрионите, докато д-р Каврут смята, че ПИД може да намали шансовете за успешен трансфер в нашия случай. Отделно той предложи пулинг/не го бях чувала до сега/ и искаше да имаме няколко ембриона, за да върне 2. Д-р Гюнюл категорично отказа да прехвърли 2 предвид, че съм под 35. Тя иска свеж трансфер първо, той смята, че на замразен имам по-големи шансове. По принцип обмислях да ходя на прегледи през турмед в мемориал и бахчежи, тъй като те искат нива цветна снимка и спремограма, но д-р  Каврут смята, че направо мога да ходя на стимулация и да действаме, беше напълно доволен от цветната снимка и изследванията ни. А сега, какво решение да взема, кой реално е прав?!
Виж целия пост
# 438
ЗАдължително правете ПИД на ембрионите. Това на колко сте години не ги прави здрави. А и с това АМХ и отклонения от кариотипа директно сте на ПИД. За първи път чувам такава глупост, че ПИД може да намали шансовете за успех, напротив, той ги увеличава и ви спестява много безсмислени транфери на болни ембриони. С този АМХ би трябвало и стимулацията да ви е по-лека, а имайте предвид, че в ТУрция почти винаги стимулациите са силни и горе долу на конвейр го дават.
Виж целия пост
# 439
mani4koto съгласявам се с горното мнение, задължително ПИД при отклонение в кариотипа. Какъв е кариотипа?
Виж целия пост
# 440
"Хромозомният анализ идентифицира мъжки кариотип, показващ перицентрична инверсия на нивото на хромозома 9 с точки на прекъсване и точки на повторно свързване съответно в ленти 9p13 и 9q21. Откритата промяна се счита за нормален
вариант и не причинява фенотипно увреждане на носителя."
mani4koto съгласявам се с горното мнение, задължително ПИД при отклонение в кариотипа. Какъв е кариотипа?
Виж целия пост
# 441
Писах ви.
Виж целия пост
# 442
Здравейте, Прогестан 200 на капсули къде купувате? Нещо не намирам... Благодаря
Виж целия пост
# 443
Ако е на мен - нямам нищо.
Виж целия пост
# 444
Аз съм си вземала от случайни аптеки в Истанбул. Случвало ми се е в една да няма, но обикновено в следващата намирах. И понеже последния път купих доста опаковки, не успях да ги взема в 1 аптека, та походихме с ММ. В БГ не знам къде се продава.

Здравейте, Прогестан 200 на капсули къде купувате? Нещо не намирам... Благодаря
Виж целия пост
# 445
В Турция продава ли се още Кринон? Търся, но от едно място ми казаха, че не се продава. След трансфер съм и ако мога да го намеря там ще е чудесно.
Виж целия пост
# 446
Вчера координаторката ми каза че не се продава, затова не го изписват. Аз мисля да подготвя транафера с кринон и от там после да купя прогестан, ако ми кажат че няма проблем така.
Виж целия пост
# 447
Здравейте! Включвам се с бърз въпрос - необходимо ни е преди ин витрото да направим генетични изследвания, които не се правят в БГ. Според вас с коя от координаторките да се свържа в тази връзка? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 448
Здравей, много ти е общ въпросът. Какви генетични искаш да правиш и защо? Кой ти ги препоръча?
Първо инвитро ли ти е и къде ще го правиш? Ако си избрала болница може би с техните координатори трябва да се свържеш.

Здравейте! Включвам се с бърз въпрос - необходимо ни е преди ин витрото да направим генетични изследвания, които не се правят в БГ. Според вас с коя от координаторките да се свържа в тази връзка? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 449
Някой може ли да ми каже актуалната цена на инвитро в бахчеджи или мемориал говорим само процедурата и трансфера ( с свеж и с зет трансфер)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия