Майната им на удобствата. По-ценно е психическото ми и физическо здраве.



) и много жени отегчени и изнервени от ежедневието и битовизмите почват все да се недоволни от нещо, дали дето се карат с мъжа си (щото тука нали четем само мъжа какво е казал ама надали поредния скандал е започнал така: жената пита мъжа като се прибере от работа - как си мило и мъжа отговаря - ти си кур*а, ще заменя с 20 годишна
)дали защото не правят достатъчно секс с мъжа си, дали защото вече не им обръща внимание щото поначало не е можел да си изразява чувствата и това вече им се набива на очи (като го има и обратното ако е прекалено романтичен пък това почва да ги дразни колко е лигав и как им праща сърчица по вайбър или месинджър въпреки че са заедно от не знам си колко време и всичко изброено са примери от теми пуснати тук през последната година откак влизам и чета в тоя раздел
). Мани ги тея работи за пред обществото в днешния свят на никой не му дреме някоя разведена ли е има ли проблеми с мъжа въобще има ли мъж и т.н. (вече, че това последното си личи мноого при жените, особено като са недоклатени е друг въпрос
). Препоръчани теми