Удобството на една връзка

  • 8 601
  • 141
# 90
Аз съм ги казвал тези неща, и за 20 годишната, и че ще си потърся най-дoбрата си приятелка, че ще обърна внимание на съседката, на продавачката в магазина, на момичето от фирма-контрактор, на някоя от фейса, и т.н. Вече моята хич не се и трогва даже, щото 15 години нищо от тези не съм направил.
Аи, ковете ми кладата Simple Smile

то си личи като е шега и като не е… аз от тия негови думи разбрах, че иска да ми покаже, че за него не съм приоритет или нещо специално.Ама нарочно, да кажеш на някого с желание да го заболи…
Виж целия пост
# 91
Затова един приятел казва, че се търсят жени с минало и мъже с бъдеще Wink
Виж целия пост
# 92
Е защо бе, Рф? Готино ли ще ти е жена ти да ти говори, че ще те замени с някой по-надарен, потентен, млад и висок, ще звънне на бившия, ще се качи при съседа, ще се награби с колегата? Дори да не се правят наистина тези неща, все си мисля, че думите остават и нещо се трупа. Не знам дали е за хвалба, че някой толкова е свикнал да му говорят гадории, че вече не го трогват. Всеки се ядосва и може да се случи да наговори кофти неща, но не мога да си представя да е едва ли не семейна традиция да се говорят нараняващи думи, само защото на някой толкова му е самоконтролът.
Виж целия пост
# 93
Оказва се, че в много семейства, хората си говорят така, особено дългогодишните.
Ма, то ако се връзваш на всяка реплика, да си се развел. Важното е ,с какво чувство ми казва, че ще си намери селянка от село ,щото нали съм все с претенции, как ще ме излежи и какъв вампир съм всъщност. Ма  и аз го обичам по същия начин. А израза " Ще те убия, ми е като Добър ден.
Виж целия пост
# 94
В случая и шега да е е много груба. Ще хване 20 годишна, ако има пари, пък понеже няма, се е задоволил с тази. Тоест 20 годишната е по-високо ниво и не би търпяла безпаричен шушляк. Жена му обаче, щото е нула пресечена, може да се задоволи с него.
Не ги разбирам аз тези шеги. Нито съм се шегувала така(а съм с остро чувство за хумор), нито бих преглътнала.
Интересно дали мъжът ще се посмее на реплика "ще те сменя с по-богат, с по-висок или с по-надарен"?
Виж целия пост
# 95
Шегувайки се да си кажем истината 😃
Авторке, аз не знам какво бих направила на твое място.
След изневяра повечето семейства се разпадат (най-често ако залитането стане обществено достояние), а други се сплотяват.
Винаги съм била на принципа да живеем както искаме, без да нараняваме другите пряко или косвено.
И да сбъркаш, няма какво да стане толкова. Каквото има да става, то ще си дойде.
Виж целия пост
# 96
Имаше една приказка за добрия приятел и лошата дума.
Мечката.
Виж целия пост
# 97
Е защо бе, Рф? Готино ли ще ти е жена ти да ти говори, че ще те замени с някой по-надарен, потентен, млад и висок, ще звънне на бившия, ще се качи при съседа, ще се награби с колегата? Дори да не се правят наистина тези неща, все си мисля, че думите остават и нещо се трупа. Не знам дали е за хвалба, че някой толкова е свикнал да му говорят гадории, че вече не го трогват. Всеки се ядосва и може да се случи да наговори кофти неща, но не мога да си представя да е едва ли не семейна традиция да се говорят нараняващи думи, само защото на някой толкова му е самоконтролът.

По-Убав от мен- хайде бе, трудна работа Simple Smile
Иначе понякога ми казва как и е харесал някой колега или клиент, ама то и аз не се трогвам много. Както казва Хепи-то, обичаме си се така.
Виж целия пост
# 98
А точно това, съм го казвала, че ще го заменя с някой млад и по - богат.
И какво от това? Майтап или афект във спор , все тая
То, па ако си някой толкова чувствителен и тънкообидчив и с теб не се живее.
Виж целия пост
# 99
Това са нещата от живота. Сменяме бельо, коли, партньори. Никой не знае какво ще му донесе утрешният ден.
Виж целия пост
# 100
Аз съм тънкообидна, не бих толерирала да ми говори така.
Ще ми говори така, ама или вратата, или ще му сготвя гъби по рецепта на Агата Кристи Joy
Виж целия пост
# 101
Контекста има значение, въпреки, че и аз съм на мнение, че с тези думи трябва да се внимава. Все пак, едно е да се каже докато сте в добро настроение и се шегувате, съвсем друго по време на скандали и напрежение, т.е. да се отправи като заплаха, и с цел да принизиш другият до нула и нещо заменимо във всеки един момент.
Виж целия пост
# 102
Абе за ко мий тая 20 годишната...
Да ходим сега да се излагаме.
Виж целия пост
# 103
След семейният живот и задгробния няма да те уплаши.
Виж целия пост
# 104
Е защо бе, Рф? Готино ли ще ти е жена ти да ти говори, че ще те замени с някой по-надарен, потентен, млад и висок, ще звънне на бившия, ще се качи при съседа, ще се награби с колегата? Дори да не се правят наистина тези неща, все си мисля, че думите остават и нещо се трупа. Не знам дали е за хвалба, че някой толкова е свикнал да му говорят гадории, че вече не го трогват. Всеки се ядосва и може да се случи да наговори кофти неща, но не мога да си представя да е едва ли не семейна традиция да се говорят нараняващи думи, само защото на някой толкова му е самоконтролът.

По-Убав от мен- хайде бе, трудна работа Simple Smile
Иначе понякога ми казва как и е харесал някой колега или клиент, ама то и аз не се трогвам много. Както казва Хепи-то, обичаме си се така.

Абе едно е да ти каже, че си е харесала някой, друго, че би те сменила с някаква по-добра версия и постоянно да ти изтъква какво не си ти. Иначе да, контекста има значение, както и тонът.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия