91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 10

  • 94 192
  • 773
# 510
Здравейте , аз съм родител на вече порастнало дете от 91 НЕГ и имаме няколко книги на немски език подходящи за тази възраст /може би 10-12 клас/ , ако някои проявява интерес може да ми пише на лично. Ще ги продам на символични цени от 5лв.
Виж целия пост
# 511
Днес в някои от 11-те класове се носи слух, че ще е Тонев.
Всъщност кога трябва да приключи конкурса?
Виж целия пост
# 512
Миналата седмица на 12ти кл са казали, че устното събеседване е на 13.03. и щяло веднага след това да се разбере, а и да бъде назначен/а тази учебна година. А вчера са си говорили, че на 1 АЕГ е вече избран млад директор, който идвал от 129то. Всичко е стил ЕЖК, ама споделям...
Виж целия пост
# 513
В 18.СУ колегите вече знаят официално новия директор.
Виж целия пост
# 514
Дано по-бързо бъде назначен новият директор, който и да е той. И за доброто бъдеще на гимназията стискам палци да бъде деен човек и да сложи някакъв ред там!
Виж целия пост
# 515
Отложиха Фашинга...
Виж целия пост
# 516

Кой? Кога? Защо?
Утре учебен ден ли е?
Как така в последния момент?
Виж целия пост
# 517

Кой? Кога? Защо?
Утре учебен ден ли е?
Как така в последния момент?

Правителството обяви 15 и 16 март за Дни на национален траур.
Отдаваме почит към паметта на Негово Светейшество патриарх Неофит.
Виж целия пост
# 518

Кой? Кога? Защо?
Утре учебен ден ли е?
Как така в последния момент?

Правителството обяви 15 и 16 март за Дни на национален траур.
Отдаваме почит към паметта на Негово Светейшество патриарх Неофит.
Да. 😢
Благодаря!
Виж целия пост
# 519
Остава си неучебен ден.
Виж целия пост
# 520
В 18.СУ колегите вече знаят официално новия директор.

В НЕГ знаят неофициално , Н.Г.
В понеделник пристига.
Виж целия пост
# 521
Неофициално честито!
Виж целия пост
# 522
В 18.СУ колегите вече знаят официално новия директор.

В НЕГ знаят неофициално , Н.Г.
В понеделник пристига.
Ако е така, Честито!
Познавам я лично. През миналата учебна година бях арбитър на НВО по математика- 7.клас, а тя беше председател на комисията.  Работата с нея беше изключително ползотворна и спокойна.
Виж целия пост
# 523
Дано да е добрият избор за НЕГ. Училището и децата го заслужават.
Виж целия пост
# 524
Изглежда като 91 НЕГ да се е сдобила с добър директор.
Което също може да се окаже показателно колко мимолетни са мненията по форуми и социални мрежи.
Днес е така, утре - иначе.
При всички случаи това си е чудесно училище, както и СМГ, и 9 ФЕГ, и АК, не смея да кажа за НГДЕК, но може би.
Създава се паралелна виртуална реалност като се твърди, че западат, но в действителност няма такова нещо, въпреки (понякога) несъвършените им ръководства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия