Перилни препарати и омекотители - 73

  • 50 327
  • 730
# 135
Ей това беше добро по спомен (с доста силна миризма) :
Скрит текст:
Виж целия пост
# 136
Аз си взех концентрата на Лидл за цветно. Отдавна го бях загледала, но понеже от около 2г преустанових посещенията в лидл, и само инцидентно се озовавам там, та в неделя го взех. 6-7 лв май беше,  за 28 пранета...



Както се вижда, за мерител се ползва капачката. Това го пиша по повод питането назад за отделна мерителна чашка - може и без нея, няма нужда според мен.
Виж целия пост
# 137
Е  няма нужда,  но трябва да знаеш колко събира дадена капачка. Н
До къде, да теглиш
Виж целия пост
# 138
То си пише. Винаги. Колко съдържа дадена капачка. Снимах, нарисувано е дори..за тези, които не им се чете Nerd
Виж целия пост
# 139
Специално на този Формил капачката е разграфена през 5 мл.
Виж целия пост
# 140
Пише до тази резка 35 мл до еди къде си 50 цялата страна 60 мл прим. Това за др течни.Формил е лесен.
Виж целия пост
# 141
Не разбирам за какво е цялата дискусия. Сякаш говорим на различни езици.


Пише до тази резка 35 мл до еди къде си 50 цялата страна 60 мл прим. Това за др течни.Формил е лесен.
Виж целия пост
# 142
За капачка на др течен. И  Чашката . Маже с капачката,  но е по --трудно. Дпуе с мерителна чашка.
А и течният оставаа без капачка. Или изцсепваш в/у дрехите дозата?
Виж целия пост
# 143
Ох стига с тези таблетки за съдомиялна.
Някой да Ви е карал да ги използвате?
В интерес на истината, пералнята премахна един такъв дъх на застояло след пране, дрехите също са по- ароматни.
Предвид мазнотиите, които разтварят в съдомиялната, има логика да действат и на отлаганията в пералнята.
Аз лично капачка от твърда пластмаса не бих пуснала в прането. Не само дрънченето, но и при центрофуга може да повреди някоя дреха.
Виж целия пост
# 144
Изсипвам върху дрехите. Simple Smile
Виж целия пост
# 145
Аз имам такава. От Скип.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 146
Ох стига с тези таблетки за съдомиялна.
Някой да Ви е карал да ги използвате?
В интерес на истината, пералнята премахна един такъв дъх на застояло след пране, дрехите също са по- ароматни.
Предвид мазнотии те, които разтварят в съдомиялната, има логика да действат и на отлаганията в пералнята.
Аз лично капачка от твърда пластмаса не бих пуснала в прането. Не само дрънченето, но и при центрофуга може да повреди някоя дреха.
не но са зза миялна , не за петна . Ама пробайте ! Не говоря на вас . Редовно се пита за почистване с таблетка . Сегй и за петна
Виж целия пост
# 147
Ми на кого говорите, като в последните страници моят пост е единствен за таблетките, преди е писано, но чак сега пробвах и споделих.
Ако пишете малко по- грамотно, няма да е зле!
Относно Ариела, приключвам една кутия за 18 пранета и отварям немски.
Предната кутия беше страхотен, тази- влажен и някак по- различен, с по- лошо качество.Всяка партида е различна, убедих се след години ползване.
Приключи ми турското бебешко Бинго омекотител и днес взех свеж син Силан и Бинго зюмбюл. Бях забравила какво е да харчиш пари за омекотител с тия големи туби, ама всяко нещо си има край.
Виж целия пост
# 148
За цветно пране този в дясно, нали?
Виж целия пост
# 149
Минах през Лидл днес. Има 2 вида прах Формил, за 40 пранета. Знам, че се дискутираше, че е орязан, но поне с добавка сол за петна става ли? Цената е  добра - 10 лв за 40 пранета. Ароматът наподобява Скип, но в доста по-лек вариант.
Погледнах от любопитство течния Формил за цветно. Ами не, не е моето. Мирише ужасно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия