Перилни препарати и омекотители - 73

  • 50 303
  • 730
# 465
Моля за съвет кой даш да си взема, от първата снимка (гел, пише на италиански) или от втората снимка (гранулиран)?



Виж целия пост
# 466
Ето го моят:
18,79лв. за 47 пранета.Нз дали е добра цената спрямо други места.
Там виждам един такъв,но с розова кутия,сиг той е за цветно 🤔.
Виж целия пост
# 467
Избелители има ли?

Цената ок ми се вижда...и на скипа му е толкова за този брой пранета...
Виж целия пост
# 468
Виж целия пост
# 469
Има нюню някакво количество....Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Има нюню някакво количество....Simple Smile
Да...Слагам и сол на ДМ 🙄
Виж целия пост
# 471
Моля за съвет кой даш да си взема, от първата снимка (гел, пише на италиански) или от втората снимка (гранулиран)?



Първия вляво е за цветни дрехи с дезинфектант, втория за бели с дезинфектант, а третия е за спортни дрехи. Ползвала съм първите два и съм доволна. Хубаво миришеха и трайно.
Виж целия пост
# 472
Здравейте, може ли мнение за този Скип ? Като качество и цена
Виж целия пост
# 473
А Ариел от Италия не е ли по-добър,тука чета пишете за Даш от Италия?
Виж целия пост
# 474
А Ариел от Италия не е ли по-добър,тука чета пишете за Даш от Италия?
Ариел в България = Даш в Италия. Един и същи бранд са, но с различно име за съответната страна.
Виж целия пост
# 475
Много ме е яд че вече не се произвежда италианския Bolt. Има аромати които ме връщат назад във времето и ми носят хубави спомени. Така съм и с парфюмите.
Ако все пак някой знае нещо за този течен прах за пране, нека да каже ☺️☺️☺️
Виж целия пост
# 476
Аз бих му препоръчала домашен сапун- ароматът е ненадминат, ще заглуши и най- скъпия парфюм.😂
То, хубаво препоръчваш, но е истина, че домашният сапун пере отлично и е в състояние да изпере петна, които препаратите за петна не могат. А миризмата ще се маскира с 1 хубав омекотител.  Майка ми до преди 2-3г. пазеше един, правен от баба ми, обаче вече няма, а няма откъде да купя. Що петна от дрехите на голямата ми дъщеря излязоха...
За да не е спам - взех от Гърция прахообразен Skip clean power, но съм със смесени чувства. Ароматът му напомня на сапун Дуру, а и не видях никакво разпенване, дори малко...дрехите, които прах, не бяха много замърсени, та не мога да кажа дали пере добре. Та, питането ми е, много по-различен ли е от Active clean, или са сходни? Цената му беше намалена на 13-14€, за 67пранета
Виж целия пост
# 477
Ох, жегата явно не прощава!😂
Все още имам големи количества домашен сапун /  сравнително скоро правен/, наистина изпира всякакви упорити петна, навремето сме се прали с него.
Но тази миризма няма отморисване с какъвто и да е омекотител, пробвала съм.
Просто переш лекясанотп, плакнеш и после в пералнята.
Виж целия пост
# 478
Каква пък толкова миризма
Не че пера с домашен,но миризмата си му е съвсем нормална.
Виж целия пост
# 479
И аз нямам впечатление домашния сапун да мирише лошо. Била съм свидетел и почти участник в правенето на домашен сапун, с баба ми лятото. Запомнила съм, че се прави се от мас, сода каустик, вода. Супер съставки, няма зеолити, ПАВ 5-15% и подобни "измислици" Laughing Май слагаше и някаква есенция за аромат.
Вадеше пералнята Роса на двора, стържеше сапун на едро ренде и така, по-късно вече ползваше и прах за пране, спомените си остават... Доскоро имаше останали няколко калъпчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия