Избор на столче за кола - 5

  • 48 503
  • 600
# 600
Нашето е наследено от роднинско детенце, не е някаква скъпа марка, беше и удобно, но вече ми изглежда, че и е тясно. Ще ви следя, защото скоро ще трябва да го сменим с ново, особено, ако решим да я водим на море. Да уточня, че малката е на година и два месеца и до сега не сме пътували на далечни разстояния.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия