Февруарски мами 2024 - Тема 2

  • 43 486
  • 764
# 255
Хей.. стига! Всеки тук има право на мнение къде и колко да се гледам. Не виждам защо да не ходя и на 7 места ако така ще се чувствам спокойна. 🙂
Най-важното е ние да сме спокойни! А спокойствието за различните хора се открива на различни места - един ще ходи на едно място само, друг ще търси пето мнение... и това си е в реда на нещата...

Аз съм от вторите и разбирам Cassiope. Ходя на 2 места и така се чувствам спокойна.

Да сменим темата предлагам.
Кажете какво обичате в ежедневието? Аз съм ужасно подута. Облека ли нещо тясно, ще разкрия тайната 😀 Дънки или панталони е абсурдно да облека не само защото е топло, а защото не мога да ги закопчая. Нося само рокли и най-вече разкроени поли...
В залата обаче като съм с клин и тениска съм като Мечо Пух... 😀😀😀
Виж целия пост
# 256
Аз ходя с клин и тениски,обаче понеже корема ми е вече подут и само 1 клин ми е свободен на корема и не ми стяга и ми е супер удобен и ходя само с него.Мъжа ми само ми дудне -стига си ходила само с 1 клин,само с него ли ще ходиш цяла бременност,дай да ти купим друг,много ме дразни как ми се меси без да го питам Grinning
Виж целия пост
# 257
Облича рокли. Не мога да търпя нещо да ме притиска. Носех ниски талии и впити дрехи, преди да забременея. Трябва да започна да се оглеждам за още дрехи, в тези жеги… На работа строго корпоративно облекло и завирам вече. Момичета дрехи за бременни ли ще носите или нормални по-голям размер?
Виж целия пост
# 258
С предишната носех нормални по-широчки и сега живот и здраве сигурно ще е така.
Виж целия пост
# 259
А пък аз да задам един спам въпрос 😁 Помните ли миришещите картинки от едно време? Някой събирал ли е? И да са ви забутани някъде и да не ви трябват? Издирвам ги.
Виж целия пост
# 260
Аз ще нося микс от дрехи за бременни и дрехи за нормални (не че бременните са ненормални ... Simple Smile) )
Планирам да си купя ластични рипсени поли с висока талия, които да си вдигам над коремчето и да са с дължина около коляното. Рокли от същия тип. Блузи, тениски и пуловери няма да купувам специално за този период. Отделно от дрехите за бременни ще си взема поне 3 клина - 1 за спорт и два по-така за навън. Разбира се, няма да си развея теибуквието само по клин на улицата затова отгоре мисля да си слагам блезър или някакво по-дълго сако/яке.. За връхни дрехи за есента няма да взимам нищо ново, но без зимно яке за бременни няма да мина. Като цяло предпочитам тесни дрехи, които подчертават фигурата, а не торби в ХЛ размер. (Нося ххс или хс по пр).

Гледах, че в about u имам много хубави неща. Красиви и изгодни като цена. Кога ще си купувате?
Майките, който са бременни за втори или трети път, кога започнахте да пазарувате такива дрехи?
Виж целия пост
# 261
Хей.. стига! Всеки тук има право на мнение къде и колко да се гледам. Не виждам защо да не ходя и на 7 места ако така ще се чувствам спокойна. 🙂
Най-важното е ние да сме спокойни! А спокойствието за различните хора се открива на различни места - един ще ходи на едно място само, друг ще търси пето мнение... и това си е в реда на нещата...

Аз съм от вторите и разбирам Cassiope. Ходя на 2 места и така се чувствам спокойна.

Да сменим темата предлагам.
Кажете какво обичате в ежедневието? Аз съм ужасно подута. Облека ли нещо тясно, ще разкрия тайната 😀 Дънки или панталони е абсурдно да облека не само защото е топло, а защото не мога да ги закопчая. Нося само рокли и най-вече разкроени поли...
В залата обаче като съм с клин и тениска съм като Мечо Пух... 😀😀😀

Аз съм 8 г.с. и наистина не знам още колко дълго мога да поддържам ‘тайната’. Първа бременност и не съм едра, но коремът ми така е дрънкаш напред от 1 седмица и забелязвам че близките ми се заглеждат. Онзи ден беше изключително подут и си сложих една широка горница да го прикрия, но пък направо ми ставаше лошо от горещината. Не знам как ще издържа още 4 седмици да го крия. Ако някой има съвети ще съм благодарна. Също абсурд да си закопчея дънките и дори и колан да сложа.
Виж целия пост
# 262
Аз съм решила ако някой ме попита да си кажа истината, в крайна сметка това е нещо хубаво, не мисля да стигам до крайности, за да се крия. Предишнита ми бременност я карах през пролетта и лятото и си носих роклите, които си имах, но сега зимата как ще я карам 🤷♀
Виж целия пост
# 263
Аз имах точно 2 клина за бременни с първата бременност и може би ги закупих чак към 6тия месец, а сега съм едва в 7г.с., но корем ми е доста изпъкнал. Дали защото е 2ра бременност и организма има памет, нямам обяснение, но и аз не знам колко още ще мога да скрия. Не искам да казвам не от суеверия / не съм суеверна /, ами просто ако нещо стане не искам да попивам и гледам тъгата и на другите. А и попринцип и с първата бременност ме натоварва прекалената загриженост на близките и цялото тормозене с въпроси, или някои спираха да питат за мен ми само за бебето как е и това ме напряга, ако можех и 9 месеца нямаше да казвам, за да си бременея със детето и мъжа ми на спокойствие хаха
Виж целия пост
# 264
Здравейте на всички! Включвам се при вас с термин 17 февруари. Втора бременност ми е, имам дъщеря на 5 години след инсеминация. На 32 години съм от Стара Загора. Бях на преглед в 6 г.с, чухме пулс, сега съм пак в петък на преглед и дано всичко е наред, вече ще се записвам за ЖК.
Първата ми бременност беше изключително тежка, с операция за премахване на апендикс и тръба и яйчник в 3 месец. Не виждам нищо лошо да се следиш на 2 места. Аз не го правих, но имах изключително доверие на следящия ме АГ. Но грешки винаги могат да станат.
Виж целия пост
# 265
Аз ще започна да се оглеждам за дрехи. Все още ми стават някои от наличните. Жегите обаче ме карат допълнително да събирам течности и ще става сложно. За морето си бях купила една разкроена рокля до коляно. Няма такъв кеф, сега я износвам извън работа. Не смятам да купувам кардинално големи неща, не обичам дрехи торби. Зимата мисля да си купя бюджетно яке от Лидъл, че да не ме е яд като го изхвърля.
Виж целия пост
# 266
Аз нямам корем още, но ме дразни всичко отгоре му и ми става лошо като ме стегне. Докато е топло ще нося рокли. После ще си взема 1-2 клина и дънки за бременни. Мисля че имам прибрани даже от първата бременност, но трябва да ги издиря. Имам голямо свободно палто и с него ще избутам накрая най-студения и дебелия период.
Аз си припомням колко неща са нужни за бебе и ми призляза. Ние подарихме всичко от първото освен малко момчешки дрехи, кошара и ваната на Стоке. Каквото мога този път бих взела от приятелки.
Виж целия пост
# 267
По повод нужните неща, рано е, но все пак, би било полезно опитните мами да кажат какво е било потребно и какво излишно.
Виж целия пост
# 268
Аз съм в 7 г.с. и все още не ми личи, корема никак не ми е подут, дори кантара показва по-малко от преди. За зимата мисля да си бъда с отново с рокли, това и нося обикновено, само ще си купя някой клин и дънки за бременни, а отделно имам доста палта, в които съм сигурна, че ще се побера. Не смятам да купувам много нови дрехи.
Виж целия пост
# 269
За дрехите, при мен е втора бременност и корема този път е подут още от сега. То и килограмите са ми в повече де, но с предната бременност може би чак в 6-7м имах корем- и то малък. Въпреки че пак бях повече килограми. Но забременях в края на август и есента и зимата под катовете дрехи нищо не се забелязваше. Към 7-8месец изглеждах като стабилно преяла по празниците, и вече в 8-9месец имах корем-корем😀 сега обаче… изглеждам като доста преяла, увиснала и смачкана от живота😀 и това е причината да мисля, че е момиче. С предната бременност просто сияех(момче). Наистина се бях разхубавила, косата ми никога не е била по-блестяща -разкошна. Чувствах се красива и абе най-прекрасните 9 месеца в живота ми. Сега обаче се чувствам надута, дебела и грозна😀 Може и причината да е, недоспиването и това, че дедето ми спира тока по цял ден.. както и да е много дълго стана😀


Дрехи с предната бременност си носих моите до 7-8месец.  Но пак казвам беше зимно време- по-широчки… сега обаче лятно време вижда се тялото… а и взе всичко да ми се впива.. рокли не мога да нося първо защото ми се притриват краката😀 а клин на тая жега… не знам как ходите 😳😳😳


Купувайки дрехи за бременни имайте предвид, че са уголемени размери. Купих си дънки от НМ - Л размер, до 9 месец ми бяха големи и ми падаха.. така и не можах да ги нося. Е, този път може и да ми станат😀

Та… този път ще пазарувам дрехи от сега… в момента корема ми изглежда дебел , а не бременен, и не е сладко да си с тениска тип Мечо Пух.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия