Мама без търпение е вече да си гушне ФЕВРУАРСКОТО човече!

  • 13 171
  • 306
# 255
Добро утро момичета!  bouquet
И аз да честитя на мама AniPa и да им пожелая да са живи и здрави и много да се радват един на друг с малкия Дани! Simple Smile Heart Eyes
 Аз вчера бах на запис на тонове и да ви кажа , че и моя(нашия) час наближава! Може би през идната седмица! Бебчетата от край време си седят седалищно и нямат място даже и да се размърдат малко! Така  че, секцио ни чака! Ох, дано не тръгнат преди 1.02. , че поне тогава ще съм в 38-а г.с.! Praynig Praynig Praynig Момичета, вярвате ли ми , че акъла ми не побира мисълта как ще се грижа за двете бебчета и дали ще се справя??? #Crazy И не спирам да се моля да се родят живи и здрави! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 256
Честито на Ани. Още едно нетърпеливо бебе си имаме Simple Smile . Да са живи и здрави и двамата и скоро да се гушкат вкъщи.


Рене, и мен ме нападат такива мисли, дали всичко ще е наред. Ще се справиш разбира се , както и всички други мами ... Само всичко да мине благополучно  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 257
Този път да се вкюча и аз по-рано. Добро утро на всички
rene_rs напълно те разбирам аз невиждам как ще се оправям с едно бебче, а ако бяха две направо незнам, но не се притеснявай като дойде момента предполагам, че то по някакъв естествен инстинкт ще започнат нещата да си идват на мясото и ще се научим бързо какво и как да правим.   newsm10
Много усмивки на всички нищо, че времето е лошо    bouquet
Виж целия пост
# 258
 РенеИскам само да ти кажа че сестра ми също има близнаци-роди си ги 5 дни преди термина и то нормално-живи и здрави.Няма по-голямо щастие от две бебенца наведнъж WinkВ началото и тя се шашкаше как щяло да мине и т.н.И аз се замислях как ще се справя защото тя систъра си беше по живота.Макар че мама и помагаше и тя се справяше много добре с бебовците.Сега са на 3 годинки и не спират да ти обясняват това и онова,а и да знаеш как си играят двамата.Толкова е хубаво това което ти се случва,вярвам че ще се справиш!Господ  да е с теб!
Виж целия пост
# 259
Здравейте! В този подфорум се включвам за първи път. Термина ми е на 17-20-ти февруари, но може би ще раждам секцио на 12-ти. Има ли някоя мама, която да ражда в МД-София по това време?
Виж целия пост
# 260
joji, готово. Пуснах термините на родилите мами и си прибрах заглавието за февруари! Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Добро утро и от мен Simple Smile
Как сте момичета в това дъждовно време? Аз след мало изчезвам, ще ходя да си взема изследванията и до болницата да видя стаята и родилна зала и т.н. тайничко понеже тук не е толкова разрешено за родилна зала и предродилно. После като се върна ще кажа как са условията. Лек ден за сега от мен.
Виж целия пост
# 262
Здравейте и от мен,
Днес бяхме на консултация и сме пораснали по размер на коремчето, но като килограми сме същите като предишната седмица +9-10. Ако се съди по зрелостта на плацентата и околоплодните води няма да раждаме тази седмица, но спирам лекарствата за задържане и ще видим какво ще се случи. От тук нататък само бебче си знае. Приятен ден от нас.
Виж целия пост
# 263
Благодаря мили мами, за успокоението! Hug Действат ми всякакви успокоителни думи,  и обратното всичко казано много кофти може да ме разплаче! Sad Сега си мисля , че и коремчето ще ми липсва после! А на вас? Даже си го сънувах едно меко и празно и се събудих да си го гушна,  да видя че все още е там и някой живее там!! Никога ням да забравя тази , част от живота си, няма нищо по - чудесно и  магиическо от това да си бременна! preggo Макар , че при мен беше доста тежичко и без хапчета не бих изкарала до тук! Още малко остана за всичкини ! Още малко остана да гушнем слънцата греещи в нашите коремчета! Ей  на това му казвам аз вълшебство!!!!!!!!

Виж целия пост
# 264
Здравейте!
Днес времето е лошо, надявам се настроението ви да е обратно пропорционално  Laughing...
Благодаря ви за разяснението за термините- моят цикъл също върви на 28 дни и е доста точен, а защо има разлика в определянето кой знае  Shocked Просто ми беше любопитно, то се знае, че датите вече не са от значение. Аз например вчера имах ужасно контракционен ден  #Crazy. Имах менструални болки през целия ден, на няколко часа горе- долу. А през нощта и кръста ме боляяя...Днес съм добре, засега нямам болки, ще наблюдаваме  Wink
Ренка, спокойно, мила- няма мама дето не се е справила. Искам да ти кажа, че ние всички също се притесняваме, но това са нормални чуства. Бъди сигурна, че ти ще си най- добрата мама за твоите слънчица...  Hug
Освен bzepic, липсва и galastra и то от доста време. Дано наистина всичко е наред и скоро да получим добри новини.
Лек ден засега!

Виж целия пост
# 265
Здравейте от мен
снощи в 8 часа ми почнаха контракции на 5 минути директно много силни и адски болезнени , в 11:30 бях в майчин дом лекаря ми беше в операция и прати една много любезна акушерка която ме гледа за разкритие за съжаление само 1,5 см и си ме върнаха в къщи след най-ужасния преглед на света болеше повече и от първия път когато нямах хич разкритие, и се почна цяла нощ контракции на 5 минути страшни болки сутринта се разредиха на 10 и досега вървят така, като връх на всичко ми изтичат някакви съсиряци кафева кръв според лекаря матката почва да отделя, след 1 час отивам при него и стискайте палци да имам повече разкритие защото не знам как ще издържа още една нощ с тези болки и без да спя, като връх на всичко не мога да ям нищо щото ми се повръща и имам страшно разстройство Sad
Оплаках ви се отивам да се обличам за лекаря стискайте палци  Praynig
за контракциите да ви кажа разликата с подготвителните поне при мен е че започват по леко после стават адски силни като болката отива и към кръста не мгоа да определя кое боли повече корем или кръст  но стискам палци на всички да нямате такива като мойте Sad
Виж целия пост
# 266
Еха, какви хубави новини  Party Честито на мама Ани, да й е жив и здрав юнака   bouquet   bouquet   bouquet
Joya, дръж се, стискаме палци всичко да мине леко  Hug
За сега ме подминават контракциите, но на бебка май вече доста й е тясно и само се протяга  Crazy , според таткото иска да излиза, ама аз още не я пускам  Mr. Green . Не, че като реши ще ме пита дали искам  hahaha
Лек ден !
Виж целия пост
# 267
Joya,  моля се за теб  Praynig Praynig Praynig Praynig. Скоро ще гушкаш малкото сладурче!!!!
Виж целия пост
# 268
Леле, Joya, то всеки момент ще стане чудото при теб! Simple Smile
Толкова се вълнувам и стискам палци...
Момичета нямаме желаещи "щъркелчета" ! Нека някоя мама по желание си остави телефона и да го запиша на първа страница, за да може който роди да и прати смс и да добавям тук новите бебоци. Simple Smile
Виж целия пост
# 269
Джоя, с теб сме! Стискаме палци всичко да е наред и нещата да станат както желаеш ти.  Grinning
Аз утре сутринта съм на запис за тонове и се притеснявам, че като кажа на акушерката за контракциите вчера ще иска да ме провери за разкритие. Да ви кажа честно много се наплаших от този преглед, знам, че боли по принцип, ама и аз като се настроя и се стегна и ще ме боли 100 пъти повече  Sick Нещо взех да се глезя, не ми обръщайте внимание...
Уиши, аз съм сигурна, че въобще няма НЕжелаещи, според мен всяка една от нас би била щастлива да съобщава такива хубави вести  Hug Който иска мога да му пусна на ЛИЧНИ мобилния си телефон, защото честно казано не ми се иска да го пускам така. Може странно да ви прозвучи, ама...това си е мое мнение.
Приятна вечер ви желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия