Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо няма теми за майчинство в Португалия? Имаме ли малко участници или...?
Как да оправдая заглавието на темата (Португалски да стане Португалски)?
Можете ли да помолите някой от вас, който живее в Лисабон, да се обади на приятелката ми с поздрави от мен?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо няма теми за майчинство в Португалия? Имаме ли малко участници или...?
-
Как да оправдая заглавието на темата (Португалски да стане Португалски)?
-
Можете ли да помолите някой от вас, който живее в Лисабон, да се обади на приятелката ми с поздрави от мен?
-
Какво трябва да публикуваме във форума за майки в Португалия?
-
Какво представлява изпитът?
.Повече не ми се коментира.
- носех фотоапарат и през цялото време, до като бяхме със Светлето и семейството и, забравих да се снимаме.Апарата седеше в мен и чак когато стигнахме в колата се сетих
.Много съм завеяна
.Ама карай-ще правим снимки на 25/03 .

,а лозови сърми дали ще станат?Семки съм си купувала от тези папагалските,ама не е същото.А я кажете за това сирене "фета" какво е,4е аз редовно пазарувам от лидл,ама не съм виждала
Стоян ги запамети някъде.Като ги открия, ще ги вкарам в снимка.бг и после ще ви дам линк
си4ки сте имали успе6ен ден,целувки.
Майка ми 6те дойде стига дъ6терята на бабата,която гледа да не и скрои номер,всмисъл да не откаже да гледа майка си то4но тогава,но не вярвам.Целувки,събирам багажа по малко и нямам търпение....