Домакини 87/ С лятно настроение

  • 57 250
  • 731
# 450
Аз след работа кисели краставички правих, вечеря, пране събирах и подреждах.... Сега малко релакс и сигурно ще заспя на Игри на волята.
Виж целия пост
# 451
Добро!
   Аз след работа нямам сила за нищо.Едвам се преобличам, добре че ММ готви.
Виж целия пост
# 452

Ако ходех на работа и аз всичко след това щях да правя. Сутрин не съм човек. Сега имам да чистя, че вчера рязахме и гласихме новите врати и не мога да опиша какво е, ама още се размотавам с кафето
Виж целия пост
# 453
Днес при нас е почивен ден. Какъв? Не ме питайте, не мога да им ги оправя всичките почивни дни. Ама той си и мина почти. Ходихме да пазаруваме, че през уикенда ще има някакъв голям маратон и сума ти пътища ще са затворени. Дето се вика: само за лежане вкъщи или около басейна.
Виж целия пост
# 454
Смърфи, мислено съм при теб, до басейна , с коктейлче.Баш добре ни е.
Виж целия пост
# 455
Говори ми за басейни и няма да те питам искаш ли гости. В куфара ииии знаеш си. Ама ха
Виж целия пост
# 456


Добър да е денят ви Kissing Heart
Виж целия пост
# 457
Привет!
Чакам си студентката😍
Виж целия пост
# 458
Добро утро!

Поздрави от канала.
Студено ми е, мястото е не особено комфортно за риболов, но компанията е супер.
Виж целия пост
# 459
Забавлявай се, Джейми!
Виж целия пост
# 460
Кафе днес май няма,от мен една торта на един пораснал Росен.
Виж целия пост
# 461
Честит празник,душичка златна!
Сякаш вчера се роди!Да е здрав и много щастлив!
Виж целия пост
# 462
Дааа, спомням си как му избирахме подарък! Да е жив и здрав, да сбъдва мечтите си и да ви радва!
Виж целия пост
# 463
И тук да честитя, да е здрав и обичан Росен!
Виж целия пост
# 464
Да е жив и здрав Росенчо! Честит РД! 💐💐💐
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия