ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 48

  • 49 814
  • 736
# 150
Прекрасно добро утро Blush
Благодаря ви за новите снимки с Халит, Хан и Каспър Blue Heart Blue Heart Blue Heart



Виж целия пост
# 151
Благодаря за снимките! Heart Eyes

Добре, че Халит започна да щъка из града.

От режисьора на сериала.

Днес е почивен ден.






Нов актьор

Акторът Еркан Бекташ ще бъде в ролята на Ирфан - баща на Толга, един от приятелите на сина на Неслихан.



Виж целия пост
# 152
Добро утро





Виж целия пост
# 153
Добро утро!

Пожелавам ви удивителен, споделен и носещ
прекрасни  усещания Четвъртък, момичета...
Two Hearts



https://www.instagram.com/p/CwAgYBIA7RH/

--------------------------

Руткай
Преди снимачната площадка

Виж целия пост
# 154
Бирсен съобщава, че работното заглавие на сериала на Берг е променено.

Досега проектът беше известен като "Кървав ефир", окончателното заглавие е "Düğüm".

Буквално думата означава здраво заплетен възел, преносно- главоблъсканица, заплетена ситуация, безизходица.

Не знам какъв кратък превод да измислим, "Възел" ми звучи глупаво.

Давайте предложения.

И още една актриса в каста.

Манюбе Милет ще бъде в ролята на полицейски комисар Аслъ.


Виж целия пост
# 155
Благодаря за новините,Варна! Flowers Hibiscus

Цитат
Не знам какъв кратък превод да измислим, "Възел" ми звучи глупаво.
Давайте предложения.
Ще мисля,...засега нямам идеи.


Прохладна и споделена късна вечер! Revolving Hearts
И фенско творчество - за лека нощ....



        

       https://www.instagram.com/p/CwCz-_Ug6ZU/

        

        https://www.instagram.com/p/CwC6_Ppg2k-/
Виж целия пост
# 156
Добро утро!

Две приятелки на Берг плават от една седмица сами с лодка по крайбрежието на Турция.
Всяка вечер правят директно включване и разговор с гост.

Снощи им гостува актьорът, който ще е играе сина на Берг в сериала.
Той е студент в театралната академия и се включи оттам.

Няколко неща от казаното са интересни и за нас.

Ясемин: Има ли някакви нови неща около теб?

Каан: Да, работим върху нов сериал. Първоначално името му беше "Кървав ефир", но беше променено на "Възел".

Ясемин: Аааа, това не е ли сериалът на Бергюзар? За Amazon Prime Videо, нали?

Каан: Да. Толкова много неща мога да кажа за работата ни. За мен е изключително ценен опит да работя заедно с Бергюзар и Серкан Алтунорак ( "родителите" му в сериала)

Ясемин:  Разбира се, не можем да издаваме подробности, но знам, че всички ще сте с много променен имидж.

Каан: Аз например спрях да вдигам тежести, за да не съм прекалено мускулест, налагаше се за ролята. ( все пак ще  играе тийнейджър или студент Simple Smile)

Ясемин: Историята е невероятно интересна. С много изненади и обрати. Тъкмо решиш, че всичко си разбрал и нещата се променят. Новата ти прическа за сериала ли е?

Каан: Косата ми няма да е точно така. Малко по-различна ще е. Скоро ще ме видите.

===========

Ох, не знам да се радвам ли или не.
Хрумна ми, че при Берг има някаква драстична промяна, защото спря да пуска снимки, на които се вижда лицето й.
А и преди да започнат снимките беше написала "Хубаво погледнете това момиче, защото скоро ще бъде напълно различно".
Моето предположение е, че силно си е изсветлила косата, даже може и да е руса.
С къса коса е била, така че едва ли това има предвид под голяма промяна.

Аз си я харесвам най-много с черна коса, без леки светли нюанси дори.
Ще видим.

А Каан е много хубаво, слънчево и позитивно момче.
Сигурна съм, че ще се разбират идеално с Берг.
Той има външна прилика с Али. Grinning

Видео с разговора с Каан


https://www.instagram.com/p/CwDY7muNuoe/


Виж целия пост
# 157
Добро утро  
Варна Blue Heart благодаря за превода

Много приятен младеж е Каан Blush

За името се сетих за "Енигма", но то е по-близо до загадка, отколкото  възел

За новите визии- дано излезе "случайно" снимка, защото сериалът не се знае кога ще го гледаме Grinning




Виж целия пост
# 158
Цитат
За името се сетих за "Енигма", но то е по-близо до загадка, отколкото  възел.


И на мен ми хрумна това заглавие.
Или "Лабиринт".

Ако искаме да заприлича съвсем на латино дизи, може да е й "Съдби на кръстопът". Joy

А може да го пишем и "Гордиев възел".
Поне я има думата "възел".  Grinning
Виж целия пост
# 159
Цитат
Ако искаме да заприлича съвсем на латино дизи, може да е й "Съдби на кръстопът".


"Лабиринт" ми харесва Blush

"Гордиев възел" вече има, с Ибрахим Ч.
Виж целия пост
# 160
Добро утро!



Обичам, когато очакваме нещо ново свързано с нашите хора. Grinning
Дано усилията на целия екип да имат смисъл.
За името, и енигма, и загадка ми харесват.

Цитат
"Хубаво погледнете това момиче, защото скоро ще бъде напълно различно".
Моето предположение е, че силно си е изсветлила косата, даже може и да е руса.

Прическата е важна. Тя издава характера на човека.



Берги и Енгин бяха много хармонична двойка.
Надявах се, че може да ги видим и в сериал.



Сега се опитвам да нямам големи очаквания,
за да се изненадам приятно. Joy

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 161
Цитат
"Гордиев възел" вече има, с Ибрахим Ч.

E, кой се сеща за него?
Аз не съм го гледала, май беше преди доста години.

Цитат
Прическата е важна. Тя издава характера на човека.

Тв водещите обикновено са делови и в прическите, и в облеклото.
Не ми се вярва да има някакви екстравагантности.

Харесва ми, че има много актьори.
Надявам се това да придаде динамика на действието.
Когато има една изразена двойка и всичко се върти около нея, е скучно, особено ако второстепенните герои са лошо разработени и историите им са безинтересни.

Особено се радвам, че има млади актьори.
Макар и вплетена в общото, историята на техните отношения ще си е отделна сюжетна линия.
Има едно момиче - жертвата.
И трима нейни приятели - две момчета и едно момиче, тук със сигурност ще има някаква любовна нишка.
Един от приятелите е син на главната героиня, оттук ще има връзка с персонажите от другото поколение.
Бащата, професор по литература, най-вероятно ще има някакви допирни точки с групата приятели, предполагам, че ще са студенти.

Може да се направи интересно, но психологическите трилъри, които между другото много обичам, изискват наистина голямо майсторство да заплетеш хубаво интригата.

Отдавна не гледам турски сериали, но когато става дума за проекти на Берг и Халит, все се надявам да е нещо по-различно от обичайната плява.

Понякога си оставам само с надеждата.
Но така и не съм  я изгубила съвсем. Joy
Виж целия пост
# 162
Цитат
Когато има една изразена двойка и всичко се върти около нея, е скучно, особено ако второстепенните герои са лошо разработени и историите им са безинтересни.



И.... изкуствен интелект твори Grinning

https://sun9-73.userapi.com/impg/GN4BXVqRiht5ISjcnZv-aXwdK4Lp1zt … 816759&type=album

Имате ли проблем с бг. мама? не мога да напиша две думи и... сесията била изтекла?...
И снимка не ми дава да кача?
Виж целия пост
# 163
Цитат
И.... изкуствен интелект твори

Хахаха

Много искам да видя сериал, заснет по сценарий, написан от изкуствен интелект.


Цитат
Имате ли проблем с бг. мама? не мога да напиша две думи и... сесията била изтекла?...
И снимка не ми дава да кача?


Аз натискам още веднъж "публикувай" и се получава.
Снимки не съм пробвала днес.
Виж целия пост
# 164
Съботен привет!



Стойността на времето се измерва чрез споделените моменти... Beers
Имайте една прохладна и споделена Събота вечер, момичета! Revolving Hearts

---------------------------
Цитат
Две приятелки на Берг плават от една седмица сами с лодка по крайбрежието на Турция.
Всяка вечер правят директно включване и разговор с гост.
Днес им гостува Халит Heart Eyes




https://www.instagram.com/p/CwIy4tlAVG7/

https://vk.com/club29037595?w=wall-29037595_248880

https://www.instagram.com/p/CwIpPmdopnd/?img_index=7
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия