Промоции на книги тема - 18

  • 57 370
  • 727
# 225
“Силоз” е с -20% на сайта на Озон.
Мерси 🌺 Ще си я поръчам сега, явно по-тънко няма да я намеря. Тъкмо с някоя и друга тетрадка за децата ще стане сума за безплатна доставка.
Виж целия пост
# 226
Жанет имат ли отстъпки? Интересувам се по-конкретно за Историческия и Митологичния атлас.
Виж целия пост
# 227
Жанет имат ли отстъпки? Интересувам се по-конкретно за Историческия и Митологичния атлас.
20% приблизително. Две стихосбирки на Йорданка Белева забърсах - от 10 и 14 лв. корична, на 8 и 11 👍🏻
Виж целия пост
# 228
Взех си поръчката от Ташен - наистина са понижили нивото на обслужването, предния път имах имейл кога са изпратени, после ми ги донесоха до адрес, а сега - в четири часа получих направо съобщение да си ги взема от някакъв офис на Спиди. Иначе изглеждат добре.
Скрит текст:

Скрит текст:
Трябва да издадат за Рьорих - поне от тези малките.
А тая за Търнър май беше с друга корица, когато я поръчах (пейзаж със залез, не горящ кораб)... Странно...

П.п. Проверих - наистина е с друга корица на сайта им. Успокоих се, че нямам фалшиви спомени Simple Smile
https://www.taschen.com/en/books/art/49232/turner
Виж целия пост
# 229
pppqqq, благородно ти завиждам за албума на Хъбъл 😍 Колко ти излезе доставката?
Виж целия пост
# 230
Безплатна е, има още две книжки, които са на съфорумка (иначе сигурно щях да взема някоя от египетските - останаха за следващ път).
Виж целия пост
# 231
"Силоз" ако е книгата, по която е сериала, я има в Читанка.
Виж целия пост
# 232
"Силоз" ако е книгата, по която е сериала, я има в Читанка.

Там е под заглавието "Тел".

Не устоях си поръчах от Книгомания "На око. Кулинарни приключения на село" и две за малкия ми син "Книжка с пъзели за развитие на ума. Размърдай си мозъка" и "Книжка с пъзели за развитие на ума. Трениране на мозъка / Предизвикателства". С малка промоция са детските. Хм, поръчах ги днес, а вече съм уведомена, че са в офиса на Спиди. Брей!

Ох, имам съобщение и от промоцията на СИЕЛА. Олях се, обаче пак ще спирам. Обещавам!
Виж целия пост
# 233
Инициативата Книги за смет днес е в Бургас, утре в Пловдив някой може да се възползва
Виж целия пост
# 234
Не знаех, че тази книга е излязла: https://www.ozone.bg/product/harry-potter-and-the-prisoner-of-az … minalima-edition/
Дали Егмонт ще я издадат скоро на български?
Виж целия пост
# 235
На преордър е, дават очаквана дата за доставка 06.12. Доколкото помня към 30.10 трябваше да излезе на английски език, преди време в гледах на сайта им, имаше и кратко клипче. За Егмонт - не знам, но цената в оригинал е 😔🤐…
Виж целия пост
# 236
Аз се притеснявам повече за следващата - след трета обемът им се удвоява, което ще направи евентуалните издания на МинаЛима прекалено дебели (всъщност дори несъразмерно дебели, спрямо формата им - не си представям как ще се разгръщат, без да се скъсат) и ужасно скъпи.
Виж целия пост
# 237
Вероятно е да е така, но поне може да направят цялата поредица, а тази с Джим Кей явно ще е без последните две книги.
Ще измислят вариант, едва ли ще станат по-дебели от немското издание, с красива корица наистина, но огромно - събрало всичките седем книги в едно книжно тяло.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 238
Тези на Джим Кей много лесно решиха проблема - една илюстрация на 10 страници Expressionless Първите две - топ. Третата - иди-дойди. За четири и пет с всяка изминала страница ме хващаше все повече яд, че съм си дала парите.
Подочух/прочетох, че пича, с когото беше в колаборация за петата ще поеме последните две, но и да не ги издадат няма да е чак такава загуба. Честно казано много се бях издразнила как книгите се бавели, понеже вече били дълги и отнемало повече време, а сумарно имат същото количество картинки. И то по-мързеливо, защото са директно цял разтвор.
А за цената - в Амазон е 72лв. Сигурно ще се намери и за по-малко. Големия Поп-ъп преди години влезе в България, ако помня правилно, за около 180лв, а в Англия - 50£... Даже успяха да ми ги намерят по 40 и взех 2 Joy
https://m.youtube.com/watch?v=DENMtYhzgYo&pp=ygUYaGFycnkgcG90dGVyIHBvcCB1cCBib29r
Виж целия пост
# 239
Аз затова писах, че не харесвам някои от тези на Джим Кей ; гледах им прелистванията в Ю туб. Но си мислех, че бяха решили да наемат нов илюстратор, който да довърши поредицата (малко странно, ако е някой със съвсем различен стил). Джим Кей уж е болен и затова не работи (имал психически проблеми, не знам дали е вярно).

А тази немската книга трябва да се продава с поставка, като тези, които има в църквите - и без това не може да се държи. Ташен продават такива за големите си книги...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия