Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 93

  • 29 219
  • 754
# 225
бу, добре дошла отново!
Ти ли пиеше противозачатъчни след кюретажа?
Виж целия пост
# 226
Травмиращо преживявяне е . Със сигурност  не трябва да оставяме емоциите неглижирани. Аз писах три часа в една тетрадка всичко което чувствах и мисля да я изгоря
Виж целия пост
# 227
бу, добре дошла отново!
Ти ли пиеше противозачатъчни след кюретажа?

Благодаря ти. Кюретаж нямах, вакуум + абразио и после пих противозачатъчни, да.
Виж целия пост
# 228
Бу, абразио и кюретаж/кюртаж е едно и също.
Виж целия пост
# 229
Напълно възможно е именно от Хапчетата да се случват тези прокървявания, това ми беше мисълта. Поне при мен се е случвало 🤷🏼‍♀️
Виж целия пост
# 230
При първия цикъл може би бих го обяснила с хапчетата, но втория вече не ми се вързва. За щастие нямам температура и други оплаквания. Болка няма, но има една тежест вляво, която ме тормози и притеснява.
Виж целия пост
# 231
Бу, отиди на АГ преглед. Възможно е хормоните още да се наместват, но може и да има нещо друго. Понякога по време на овулация може да има прицапване и силна болка.
Виж целия пост
# 232
Би възможно е , от противозачатъчните. Аз колко време прицапвам кафяво преди МЦ и след  пих противозачатъчни и Фемара
Виж целия пост
# 233
Здравейте! След като мина първия цикъл от аборта бях на преглед и всичко изглеждаше нормално, дори АГ ми каза , че има доста насъбрала се лигавица и скоро да очаквам втория цикъл, така и стана. Притесни ме единствено това, че между първия и втори цикъл има само 23дни. Преди аборта Ц ми беше 28-30дни. Според вас това нормално ли е? На някоя случвало ли и се е, и дали сега ще ми се скъси цикъла или е било нещо инцидентно. Сега ще видя как ще е третия цикъл, след него имам записан час за АГ, но ме човъркат някакви мисли и въпроси и реших да се допитам до вас. Astonished
От юли месец се мъча да се вредя да си запиша час при Конова, и този месец пак изпуснах свободните часове, ще се мъча да се вредя чак за октомври. Grinning Преди това мисля да направя една онлайн консултация с д-р В.Иванова, че имам големи страхове и преди консултацията с хематолог май няма да се престраша да започнем с опитите.
Виж целия пост
# 234
Анонимна нормално е, ще се нормализира МЦ. На мен ми се случва
Ти пусна ли за тромбофия?
Виж целия пост
# 235
Здравейте на 26 юли преживях аборт по медицински причини в 23 г.с .На преглед след първия цикъл ли се ходи защото кърменето спря но се появи бяло течение и незнам дали не е инфекция?
Виж целия пост
# 236
Ради, съжалявам, че минаваш през това.. Heart Възможно е наистина заради антибиотика по време на абразиото и възстановяването след това да си се уредила с анаеробна инфекция. Бих те посъветвала да поискаш да ти вземат секрет за микробиология на следващия преглед. Аз минах и преди първия цикъл след аборта, но зависи как се разберете с АГ-то ти.
Виж целия пост
# 237
Анонимна нормално е, ще се нормализира МЦ. На мен ми се случва
Ти пусна ли за тромбофия?

Пуснах да, излезнаха хетеро- Паи, хомо- Асе и МТФР.
Виж целия пост
# 238
Анонимна нормално е, ще се нормализира МЦ. На мен ми се случва
Ти пусна ли за тромбофия?
запиши час за Иванова наистина.Аз съм доволна от нея,но ми се искаше да ми пусне превантивно НМх, както Тончев при много загуби. Аз съм с хомо на АСЕ само

Пуснах да, излезнаха хетеро- Паи, хомо- Асе и МТФР.
Виж целия пост
# 239
Задължително ще си запиша, но още не се чувствам готова дала съм си малко почивка искам да се подготвя психически за това което ме очаква, и като гледам най-вероятно ще се бода така че искам да съм подготвена доколкото е възможно. А този Тончев къде преглежда, и как му е първото име?
Сега се сещам в тази връзка, как преди 7 години изпих едно хапче Ескапел, а сега стоя с вдигнати крака на свещ за да забременея. Ако знаех тогава какво ме очаква, нямаше да го изпия а щях да се моля да съм забременяла. 😀Всичко в кръга на шегата разбира се, но си има и доза истина. 😕
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия