Мнения за гимназии в Пловдив-4

  • 57 454
  • 873
# 870
Ако броиш и оферти и т.н. може и толкова да са, аз имам предвид от издигането на конструкцията досега. Не са повече от  2-3 години. Спортната зала на бул. Дунав колко години я правят, да не говорим що зам. кметове се снимаха там.
Виж целия пост
# 871
Е, ако ще сравняваме, тази на  Патриарха беше построена най-бързо, за няма и година.
Виж целия пост
# 872
Моля, публикувайте нова тема.
Виж целия пост
# 873
Заповядайте в новата тема:

Мнения за гимназии в Пловдив - 5
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия