С камера и телефон на път, или фотоспомени от близки и далечни места - 2

  • 56 845
  • 605
# 405
Край езерото Комо :



Генуа :



































Поради технически проблем с форума, втората част от снимките от Генуа ще кача допълнително.
Виж целия пост
# 406
Генуа, част 2 :













































Савона :



Лаго Маджоре :

Виж целия пост
# 407
Пилзен :































Франческо! От Прага 😊
Нащипах му бузите едно хубаво



Винаги се връщам тук.
Мемориал в памет на жертвите на комунистическия терор в Прага. Всеки следващ по-осакатен и остава празнота, погубени животи и мечти

Виж целия пост
# 408
Ретимно, Крит















Виж целия пост
# 409
Бърно :









































Виж целия пост
# 410
Уникални снимки!
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 411
Прага

















































































































Виж целия пост
# 412
Ханя, Крит



































Виж целия пост
# 413
Вроцлав :









































Виж целия пост
# 414
Торун :





















Познан :

































Гданск сега е мрачен и дъждовен, освен това и студен. Надявам се да се покаже слънцето в някакъв момент



Плановете ми за малко плаж бяха брутално осуетени 🙃

Петдесет нюанса сиво, Балтийско море, Хел :



Влакчето с олдскуул дизел начело е почти готово да потегли от Гдиня :

Виж целия пост
# 415
Страхотни, Ребъл! 50-тте нюанса сиво ми напoмниха за нещо мое...

Не помня дали съм пускала този стар и любим кадър, но имате един Норвежки фиорд от мен!
Виж целия пост
# 416
Записвам се с една пеперудка от къщи 😊
Виж целия пост
# 417
Маракеш и Осло, стари, но любими снимки.



Виж целия пост
# 418
Ooo, Маракеш много ефектен кадър!

Още малко Осло от мен!




Виж целия пост
# 419
В цвят, същата улица, но на следващата година. Обичам го този магичен град.



И една бърза на Бургаските солници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия